چرا شمارش آرا در نوادا در حال افزایش است

CARSON CITY، Nev. (AP) – سرعت شمارش آرا در نوادا به دلیل طولانی شدن مدت مورد انتقاد قرار گرفته و حتی برای جوک های آنلاین به علوفه تبدیل شده است. اما مقامات دولتی می گویند که آنها تأکید بر دقت بیش از یک سال دارند که پردازش سیل بی سابقه برگه های رای گیری تحت مهلت های طولانی تر به زمان بیشتری نیاز دارد.

سخنگوی وزیر امور خارجه ، جنیفر راسل در نامه ای الکترونیکی گفت: “ما در اوایل به همه گفتیم كه نتایج حداقل ده روز به طول خواهد انجامید.”

پیدایش

قوه مقننه در آگوست لایحه ای را تصویب کرد که به همه رای دهندگان فعال برگه های رای گیری را از طریق پست ارسال می کند ، به این امید که جلوی ویروس کرونا را بگیرد یا حداقل به آن دامن بزند. افرادی که در تاریخ انتخابات برای آنها علامت گذاری شده باشد ، می توانند شمارش شوند اگر آنها ظرف هفت روز یعنی سه شنبه وارد دفاتر انتخابات شوند. و آنها همچنان وارد می شوند ، اگرچه انتظار می رود تعداد روزانه کم شود.

دینا اسپیکولا ، ثبت کننده رأی دهندگان در واشو کانتی ، دومین شهرستان بزرگ ایالت که شامل رینو است ، گفت: “سال دیگری برای ما بوده است” دریافت و پردازش آراots رایانامه. “

ما در کجا ایستاده ایم

آسوشیتدپرس برنده ای را در این ایالت اعلام نکرده است. بیش از یک میلیون و 200 هزار رأی گیری بعد از ظهر جمعه شمارش شده بود ، جو بایدن با 20137 رأی برتر از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا – حدود 1.6 امتیاز – برتری داشت. حدود 87٪ آرا تخمین زده شده است ، اما ده ها هزار رأی در سراسر کشور شمارش نشده باقی مانده است.

اکثریت قریب به اتفاق آن آرا unt غیرمستقیم در شهرستان کلارک واقع شده است که شامل لاس وگاس و حومه پرجمعیت اطراف آن است. جو گلوریا ، رئیس ثبت احوال شهرستان کلارک روز جمعه گفت که آرا outstanding برجسته به چند دسته تقسیم شدند ، هر کدام برای اطمینان از صحت انتخابات به احراز هویت چند مرحله ای نیاز داشتند.

فرآیند

بیشتر آراed شمارش شده از طریق پست وارد می شوند و ابتدا از طریق دستگاهی که امضا را تأیید می کند ، پردازش می شوند. کارکنان انتخابات به طور دستی امضاهایی را که توسط دستگاه تأیید نشده است ، بررسی می کنند. بعداً ، یک بررسی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کل آرا processed پردازش شده با تعداد آرا received دریافتی مطابقت دارد. پس از تأیید ، آن آرا شمرده می شوند.

از روز پنجشنبه ، تعداد 44000 برگ دیگر به تأیید هویت احتیاج داشت و 2100 نفر دیگر با مشکلات امضا مطابقت داشتند. دفتر ثبت احوال در هر دو گروه با رای دهندگان تماس می گیرد تا صلاحیت آنها برای رای دادن را تأیید کند ، که این باز هم زمان می برد.

جدول زمانی

گلوریا گفت که انتظار دارد اکثر آراots باقیمانده تا روز یکشنبه شمارش شود. قوه مقننه تا 12 نوامبر مهلت داد كه شمارش آرا را به اتمام برسانند و گلوریا گفت كارمندان قصد داشتند تا آن زمان برای حل و فصل مسائل آرا تلاش كنند.

در شهرستان واشو ، دفتر ثبت احوال اظهار داشت که هیچ مشکلی در شمارش آرا وجود ندارد. همراه با شمارش آرا mail نامه های پستی هنگام ورود ، شهرستان حدود 5،100 رأی موقت و همان روز ثبت نام دارد که باید شمارش شوند. حدود 1800 نفر دیگر دارای مشکلات امضا هستند ، که آژانس در تلاش است تا آنها را با رای دهندگان حل کند.

سخنگوی بتانی دریسدیل گفت: پردازش رأی های رایانامه بیشتر طول می کشد اما “ما هیچ گونه سکوت و مشکلاتی نداشته ایم و هیچ تاخیری نداشته ایم.”

وی افزود: “تا آنجا که همه در حال حاضر پاسخ می خواهند ، تا زمانی که هر برگه رای گیری شمرده نشود ، این پاسخ را نخواهیم داشت.”

___

سام متز عضو خبرنامه آسوشیتدپرس / گزارش برای ابتکار اخبار America Statehouse News است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات غیرانتفاعی ملی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا درمورد مسائل پنهان گزارش دهند. خون از لس آنجلس گزارش شده است.