چالش های ترامپ موفق به اثبات تقلب در انتخابات نیست

انبوهی از دادخواستها و تحقیقات به رهبری مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ و متحدانش به اثبات ناکامی چند دولت نزدیک نشده است که شکست وی به رئیس جمهور منتخب جو بایدن را زیر سوال ببرد.

این کمپین حداقل 17 دادخواست در دادگاه های مختلف ایالتی و فدرال تشکیل داده است. اکثر آنها ادعاهای مشابهی را اثبات می کنند که اثبات نشده است هیچ تأثیری در آرا داشته است ، از جمله ادعاهایی مبنی بر عدم دسترسی ناظران انتخابات ترامپ به درخواست مورد نظر و یا تقلب آرا نامه های پستی.

در زیر ، AP تلاش های جمهوری خواهان برای مبارزه با تعداد آرا را در شش ایالت که بایدن برنده یا رهبر آنها است ، بررسی می کند:

___

آریزونا

ادعاها: مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایت کرده است که به طور دستی هزاران رأی حضوری روز انتخابات در کلانشهر ققنوس را بازرسی می کند که ادعا می شود توسط کارگران نظرسنجی بدرفتاری شده و منجر به عدم توجه به برخی از آرا شده است. این کمپین از دادگاه می خواهد تا تأیید نتایج انتخابات را تا پایان چنین بازرسی دستی ممنوع کند.

دفتر وزیر امور خارجه کتی هابز ، دادخواست ترامپ را نسخه بسته بندی شده ای از چالش اکنون رد شده در مورد استفاده از Sharpies برای تکمیل آرا روز انتخابات در مترو ققنوس خوانده است.

چه بعدی: یک قاضی پنجشنبه در این پرونده استدلال می کند.

___

جورجیا

ادعاها: دو سناتور جمهوری خواه گرجستان خواستار استعفای وزیر امور خارجه جمهوری خواه به دلیل آنچه “به گفته آنها” ناکامی های زیاد در انتخابات جورجیا امسال است “هستند. اما در بیانیه آنها مشخص نشده است که آنها فراتر از “سو mis مدیریت و عدم شفافیت” چه شکست هایی دیده اند.

در حالی که AP رقابت را اعلام نکرده است ، بایدن با بیش از 14000 رأی از تقریبا 5 میلیون رأی در این ایالت ، ترامپ را رهبری می کند. یک دموکرات از سال 1992 موفق به کسب آرا College کالج انتخاباتی گرجستان نشده است.

وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر خواسته های سنس را رد کرد. دیوید پردو و کلی لوفلر – که در انتخابات دوم ژانویه روبرو هستند و تصمیم گیری برای کنترل سنای ایالات متحده را بر عهده دارند – و وجود مشکلات گسترده را انکار کرد. روز چهارشنبه ، او ممیزی از نتایج انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که باعث می شود شمارش کامل دست انجام شود.

چه آینده: وزیر امور خارجه گفت که قرار است روند کار تا پایان هفته آغاز شود. وی انتظار دارد این کار تا 20 نوامبر که آخرین مهلت صدور گواهینامه است ، طول بکشد.

___

میشیگان

ادعاها: آخرین دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ که سه شنبه شب اعلام شد ، ادعا می کند “آراots غیرقانونی و فاقد صلاحیت شمارش شده اند” بدون ارائه اثبات.

این دادخواست شامل اظهاراتی از سوی ناظران نظرسنجی است که از چالش های آنها چشم پوشی کرده یا به اندازه کافی برای شمارش آرا allowed مجاز نبوده اند. برخی می گویند که شمارش مضاعف برخی از آرا را مشاهده کرده اند. برخی دیگر ادعا کردند که نشانه هایی از تعصب سیاسی مشاهده کرده اند ، از جمله کارگران نظرسنجی هنگام باز کردن برگه های رای با ترامپ به چشمان خود می چرخند. چندین نفر در اسناد اعلامیه اظهار داشتند که کارگران نظرسنجی یا ناظران دموکرات را دیده اند که ماسک یا لباس دارند و از Black Lives Matter پشتیبانی می کنند ، و این بدان معنی است که بنابراین با ترامپ مخالفت می کنند.

هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی از انگیزه سیاسی رأی اشتباه گرفته باشد.

چه خبر: در آخرین پرونده هیچ جلسه دادرسی ترتیب داده نشده است. احکام صادره در دو دادخواست دیگر رد شد. پرونده دیگری در جریان است.

___

نوادا

ادعاها: دو مقام ستاد انتخاباتی ترامپ روز یکشنبه در مقابل جمعیتی که معترضین شعار می دادند ایستادند و بدون هیچ مدرکی ادعا کردند که هزاران رای بالقوه جعلی وجود دارد ، از جمله آرا به نمایندگی از افراد مرده و توسط افرادی که دیگر ساکن نوادا نبودند.

آژانس امنیت انتخابات در وزارت امنیت داخلی می گوید که ایالت ها از پادمان های محکم برای تشخیص رأی گیری غیرقانونی تحت نام متوفی ، از جمله تطبیق امضا و سوابق مرگ برخوردار هستند. شایعاتی مبنی بر اینکه افراد 120 سال به بالا در انتخابات رأی داده اند “در واقع خطاهای روحانی بی ضرر یا نتیجه اقدامات در نظر گرفته شده داده ها” است ، مانند اینکه شخصی “1/1/1900” را به عنوان یک منبع نگهدارنده در پایگاه داده تایپ می کند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ یک دادخواست را که در دادگاه عالی نوادا بود ، حل و فصل کرد و گفت که با Clark County ، که شامل لاس وگاس است ، به توافق رسیده است تا ناظران بیشتری را به یک مرکز پردازش آرا اضافه کند.

مقامات در شهرستان کلارک گفتند که آنها دو اتهام راي دادن به نام رأي دهندگان كشته شده را به وزير امور خارجه نوادا ارسال كرده اند كه از اظهارنظر درباره تحقيقات در حال انجام خودداري كرد.

چه بعدی: پرونده قضایی استفاده از دستگاه اسکن نوری برای شمارش آرا و تأیید امضا هنوز در جریان است.

___

پنسیلوانیا

ادعاها: وفاداران ترامپ حداقل 15 مورد از چالش های حقوقی را فقط در پنسیلوانیا ارائه داده اند ، برخی از آنها قبل از فرا رسیدن روز انتخابات بوده است. دو پرونده در حال رسیدگی شامل یک تصمیم دادگاه عالی ایالتی قبل از انتخابات است که به برگه های رایانامه اجازه می دهد تا در صورت ارسال توسط روز انتخابات و حداکثر سه روز بعد ، شمارش کنند.

این ایالت تخمین می زند که حدود 10 هزار برگ رای گیری در معرض خطر باشد. در حال حاضر بایدن با حدود 50،000 رأی پیشرو است.

روز دوشنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایت کرد تا گواهی نتایج انتخابات در پنسیلوانیا را متوقف کند ، با این ادعا که آرای جمهوری خواهان “به طور غیرقانونی توسط آرای بی اعتبار رقیق شده است”. این دادخواست به خودی خود هیچ مدرکی در مورد کلاهبرداری رای دهندگان به جز سر و کله زدن ادعاها مانند کارگر انتخابات در شهرستان چستر با تغییر آرا that مشخص شده برای ترامپ به نامزد دیگری ، آرای “با بیش از حد رای” تغییر نداده بود.

بعدی چه خبر است: جلسات دادگاه حداقل در یک پرونده در حال رسیدگی ترتیب داده شده است ، در حالی که مهلت تشکیل پرونده در سایر پرونده ها پیش رو است. ترامپ یک پیروزی کسب کرده است: دادگاه ایالتی حکم داد که ناظران مبارزات انتخاباتی وی باید به شمارش واقعی آرا نزدیک شوند.

___

ویسکانسین

ادعاها: جمهوری خواهان ایالتی هیچ مدرکی ارائه نمی دهند که هیچ یک از مشکلات بر نتیجه کلی انتخابات تأثیر داشته باشد.

در عوض ، تلاش برای ایجاد تردید در نتایج انتخابات در میان طرفداران ترامپ پیش از بازشماری احتمالی به نظر می رسد. و یک جمهوری خواه احتمال دور انداختن نتایج را به طور کلی افزایش داده است.

موضوعاتی که آنها مطرح کرده اند شامل پر کردن آدرس در پاکت های رای غایب و خطای شمارش آرا در یک شهرستان است که به سرعت اصلاح شد. میگان ولف ، مقام ارشد انتخابات ایالت ، بارها و بارها گفته است که هیچ مشکلی در انتخابات گزارش شده به دفتر وی وجود ندارد و هیچ شکایتی مبنی بر بی نظمی ارائه نشده است.

اما رابین ووس ، رئیس مجمع جمهوری خواهان ، دستور تحقیق درباره نتایج انتخابات را صادر کرده است. جو سانفلیپو ، نماینده جمهوریخواه ، منتخب جمهوریخواه در کمیته نظارت بر تحقیق ، گفت: “اگر تحقیقات نشان دهد که این اقدامات بر نتیجه انتخابات تأثیرگذار است ، ما باید این انتخابات گذشته را باطل اعلام کرده و یک انتخابات جدید برگزار کنیم یا به انتخابات خود نیاز داریم. نمایندگان دانشکده برای اصلاح بی عدالتی با آرا their خود. “

طبق قوانین ایالتی ، قوه مقننه تحت کنترل جمهوریخواهان هیچ نقشی در انتخاب رأی دهندگانی ندارد ، که موظف هستند رأی خود را برای برنده رأی مردمی ویسکانسین ارائه دهند که توسط کمیسیون انتخابات ایالتی تأیید شده است. ریاست این کمیسیون توسط یک حزب دموکرات انجام می شود و فرماندار دموکرات ، تونی اِورس باید از کسانی که کمیسیون انتخابات را به عنوان برنده تصدیق می کند ، امضا کند.

بعدی چه خبر است: انتظار می رود ترامپ در اسرع وقت ، احتمالاً در 18 نوامبر طبق قوانین ایالتی ، درخواست بازشماری کند.

___

روزنامه نگاران آسوشیتدپرس اسکات بائر در مدیسون ، ویسکانسین. کیت برومبک در آتلانتا ؛ بن فاکس در واشنگتن ؛ کن ریتر در لاس وگاس ؛ ژاک بیلیو در ققنوس و مارک اسکولفرو در هریسبورگ ، پنسیلوانیا در این گزارش همکاری کردند.