پیروزی بایدن بر ترامپ او را در این باشگاه نادر ریاست جمهوری قرار خواهد داد

به نظر می رسد پس از سه روز تازه سازی توییتر و گوگل برای دریافت آخرین اطلاعات ، همه در انتظار نتایج انتخابات ریاست جمهوری منتظرند. از صبح جمعه ، دفتر تصمیم گیری میز کار پیش بینی کرد که جو بایدن به اندازه کافی آرا college کالج های انتخاباتی را کسب کرده تا به عنوان رئیس جمهور منتخب انتخاب شود. در مورد بقیه ، ما هنوز منتظر شمارش معکوس نهایی هستیم.

پیروزی بایدن به دلایل زیادی تاریخی خواهد بود: وی با 78 سال سن در روز تحلیف پیرترین رئیس جمهور منتخب تاریخ ایالات متحده خواهد بود. همسر نامزد وی Kamala Harris اولین زن و همچنین اولین معاون سیاه پوست و آمریکای آسیای جنوبی خواهد بود. و بایدن دهمین نفری خواهد بود که پس از فقط یک دوره ریاست جمهوری را از سمت خود منصوب می کند. درست است ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، فقط به 9 رئیس جمهور دیگر که مبارزات انتخاباتی خود را از دست داده اند ، خواهد پیوست – و از این بابت خوشحال نیست.

به نظر می رسد که در کارزار از دست دادن ترامپ نیز یک چیز خارق العاده وجود دارد ، مانند این واقعیت که وی تنها رئیس جمهور سابق است رای مردم را دو بار از دست بدهید، یا اینکه او اولین رئیس جمهوری است که پس از استیضاح ، انتخاب مجدد خود را از دست داده است. اما خوشبختانه برای ترامپ ، او اکنون می تواند از یکی از توهین های مورد علاقه خود برای توصیف خود استفاده کند: بازنده. غمگین!

بنابراین ترامپ پس از باخت در انتخابات مجدد ، به چه شخص دیگری به عنوان رئیس جمهور یک دوره ای پیوسته است؟ خوب ، جان آدامز اولین رئیس جمهور یک دوره ای و همچنین دومین رئیس جمهور ایالات متحده بود. وی در سال 1801 مجدداً به توماس جفرسون بازنده شد. بعداً جان کوینسی آدامز انتخاب مجدد خود را به عنوان ششمین رئیس جمهور آمریکا در سال 1829 به اندرو جکسون از دست داد. کوینسی آدامز به دلیل اتهامات “فساد و چپاول عمومی” از طرف مخالفان خود از دست داد. ترامپ همچنین به مارتین ون بورن ، بنجامین هریسون ، ویلیام هوارد تافت و هربرت هوور پیوست که در نتیجه سقوط بازار سهام در سال 1933 شکست خورد.

در تاریخ جدیدتر ، ترامپ به ارواح روسای جمهور گذشته پیوست ، از جمله جرالد فورد ، که پس از بخشش رسوایی واترگیت ، رئیس جمهور ریچارد نیکسون ، انتخاب مجدد خود را به جیمی کارتر ، رئیس جمهور از دست داد. فورد همچنین با عدم موفقیت در احیای اقتصاد مقصر شناخته شد. متأسفانه ، کارتر بعداً در سال 1981 پیشنهاد انتخاب مجدد خود را به دست جمهوریخواه رونالد ریگان از دست داد. بحران گروگانگیری در ایران – زمانی که 52 آمریکایی به مدت 444 روز در بازداشت بودند – خبر خوبی برای ریاست جمهوری وی نداشت. ایران هر 52 گروگان را روزی که کارتر کار خود را ترک کرد آزاد کرد.

و این ما را با جورج دبلیو دبلیو بوش – تازه ترین رئیس جمهور یک دوره ای (تاکنون) – که مبارزات انتخاباتی خود را در سال 1993 به بیل کلینتون از دست داد ، ترک می کند. در بیوگرافی کاخ سفید آمده است که بوش پشتیبانی از سیاست های داخلی خود را از دست داد ، “از اقتصاد متزلزل ، افزایش خشونت در شهرهای داخلی و ادامه هزینه های کم کسری.”

اما ترامپ بدون یک مبارزه بسیار اشتباه ، رو به پایین نخواهد رفت. رئیس جمهور همچنان ادعا می کند که آرا missing گمشده و آرای غیرقانونی در حال شمارش است. روز جمعه در یک عصبانیت توییتر ، ترامپ دوباره به اصطلاح “رادیکال دم چپ“به عنوان تهدید واقعی برای دموکراسی ، و حتی مقصر دانستن غول رسانه های اجتماعی ، توییتر به خاطر سانسور دروغ هایش

متأسفانه برای ترامپ ، دموکراسی ایالات متحده مانند یک نمایش بازی کار نمی کند ، و همانطور که او می گوید همه زندگی مهم است ، همه آرا نیز دارای اهمیت هستند.

چیزی که میبینی را دوست داری؟ در مورد برخی دیگر از خوبی های R29 ، همین جا چطور؟

پسران بزرگسال ترامپ در حال حاضر شرم آور جمهوری خواهان هستند

از استیسی آبرامز بخاطر پیروزی بایدن در جورجیا تشکر کنید

برنده غیر منتظره انتخابات؟ ریزه