هریس از انتخاب های متنوع بایدن استقبال می کند

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، روز سه شنبه به طور رسمی اولین دور نامزدی کابینه خود را معرفی کرد ، اقدامی که پس از آشفتگی دولت ترامپ به عنوان ترمیم نظم قدیمی واشنگتن و بین المللی مورد استقبال گسترده قرار گرفت.

مربوط: انتخاب کابینه جو بایدن: آنچه تاکنون از انتخاب های وی آموخته ایم

بایدن همچنین با تأکید بر تنوع و مبارزه با بحران آب و هوا انتقادات ترقی خواهان از جناح چپ خود را صریح اعلام کرده است ، گرچه شکستگی های داخلی حزب دموکرات خیلی خوب نیست.

رئیس جمهور منتخب روز سه شنبه در ویلمینگتون ، دلاور صحبت کرد: “این تیمی واقعیت بازگشت آمریکا را منعکس می کند. آماده هدایت جهان ، نه عقب نشینی از آن. یک بار دیگر در بالای میز بنشینید ، آماده مقابله با دشمنان ما و رد متحدان ما نیستید. آماده ایستادن برای ارزشهای خود هستیم. “

معاون منتخب رئیس جمهور ، كامالا هریس افزود: “هنگامی كه جو از من خواست كه به عنوان نامزد انتخاباتی وی انتخاب شوم ، او به من در مورد تعهد خود برای اطمینان از انتخاب كابینه ای شبیه به آمریكا – كه نشان دهنده بهترین ملت ما است ، به من گفت. این همان کاری است که ما انجام داده ایم. “

بایدن گفت که در جان كری ، وزیر امور خارجه سابق و نامزد ریاست جمهوری ، آمریكا برای اولین بار دارای یك رهبر آب و هوایی تمام وقت خواهد بود ، شخصی با “صندلی در هر میز در سراسر جهان”. بایدن همچنین گفت که نامزد 2004 ، “یکی از نزدیکترین دوستان من” ، “صحبت کردن برای آمریکا در مورد یکی از مشهورترین تهدیدات زمان ما خواهد بود. به هیچکس اعتماد بیشتری دارم. “

معاون سابق رئیس جمهور در صحنه ای آبی رنگ با عنوان “دفتر رئیس جمهور منتخب” ، روی صحنه ای با پس زمینه آبی متناسب صحبت کرد. وی قول داد که رهبری جهانی و اخلاقی آمریکا را احیا کند ، اطمینان حاصل کند که پرسنل خدماتی و دیپلمات ها “از سیاست” آزاد هستند.

وی افزود: آنها نه تنها سیاست خارجی و امنیت ملی آمریكا را برای نسل بعدی ترمیم می كنند ، بلكه از نو تصور می كنند.

بایدن پس از آنکه سرانجام دولت فدرال وی را به عنوان “برنده آشکار” انتخابات 3 نوامبر ، با اعطای دسترسی به فضای اداری ، توجیهات اطلاعاتی و میلیون ها دلار اعتبار ، مرحله جدیدی را در انتقال خود آغاز کرد.

ترامپ ، که هفته ها به دروغ ادعا کرده بود انتخابات با تقلب در رأی دهندگان روبرو شده است ، حمایت از این حرکت را ارائه داد ، و عملاً پیشنهاد خود را برای لغو نتیجه تسلیم کرد ، اگرچه او هنوز از قبول رسمی خودداری کرد. وی روز سه شنبه در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت کرد و از سود سهام بورس گفت ، اما به سوالات پاسخ نداد.

بایدن در توئیتر خود نوشت: “انتخابات به پایان رسیده است. وقت آن است که حزب گرایی و شعارهای طراحی شده برای شیطان پرستی از یکدیگر را کنار بگذاریم. ما باید دور هم جمع شویم. “

به سختی می توان تضاد بیشتری بین انتخاب تیم گنگ و غریب ترامپ از چهار سال پیش ، که به تجار ، مجریان تلویزیون و خانواده خودش علاقه داشت ، و آنچه Politico به عنوان “انتقام از کار آفرینان” بایدن توصیف کرد ، وجود داشته باشد.

تیم جدید سیاست خارجی و امنیت ملی تجربیات واشنگتن ، به ویژه دانش آموختگان دولت اوباما است. آنتونی بلینکن ، دستیار مورد اعتماد بایدن ، که به عنوان رئیس وزارت امور خارجه انتخاب می شود ، گفت که روز سه شنبه در ویلمینگتون آمریکا باید با فروتنی و اعتماد به نفس پیش برود.

وی گفت: “ما نمی توانیم همه مشکلات جهان را به تنهایی حل کنیم.” “ما باید با کشورهای دیگر کار کنیم.” اما وی افزود: “آمریكا ، در بهترین حالت خود ، هنوز توانایی بیشتری نسبت به سایر كشورهای روی زمین دارد كه دیگران را برای رویارویی با چالشهای زمانه ما دور هم جمع كند.”

مربوط: لورا اینگراهام و تاکر کارلسون از فاکس نیوز از ترامپ فاصله می گیرند

جیک سالیوان مشاور امنیت ملی خواهد بود در حالی که لیندا توماس-گرینفیلد به عنوان سفیر در سازمان ملل معرفی می شود. Avril Haines ، معاون سابق CIA ، در صورت تأیید ، اولین زنی خواهد شد که مدیر اطلاعات ملی است.

گفته می شود که بایدن قصد دارد جانت یلن را به عنوان اولین وزیر زن در تاریخ 231 ساله خزانه داری آمریکا معرفی کند. وی از 2014 تا 2018 ریاست فدرال رزرو را بر عهده داشت.

برندان باک ، مشاور سابق سخنگوی مجلس نمایندگان جمهوری خواه پاول رایان ، در توئیتر خود نوشت: “این نامزدها و انتصابات بایدن بسیار خسته کننده است.”

برخی نگرانند كه مشاوران بایدن به سیاست ها و راه های واشنگتن كه به رشد ترامپ دامن می زند ، روی می آورند. اما جنا بن یهودا ، رئیس مرکز ترومن ، یک مituteسسه سیاست خارجی که سالیوان عضو هیئت مدیره آن است ، به واشنگتن پست گفت: “من فکر می کنم اشتباه است اگر بگوییم فقط به این دلیل که اینها اسامی هستند که می دانیم قرار است تکرار سیاست هایی است که دیده ایم.

“این افراد باهوشی هستند که شاهد تغییر جهان در دوره ترامپ هستند.”

بایدن در حال ساخت متنوع ترین کابینه ایالات متحده ، از جمله زنان و افراد رنگارنگ است.

الخاندرو مایورکاس ، نامزد دبیر امنیت داخلی ، کوبایی آمریکایی است. نماینده مجلس ، پرامیلا جیاپال ، مترقی برجسته مجلس نمایندگان ، در توییتی نوشت: “این یک انتخاب بسیار هوشمندانه است. مایوركاس شخصاً می داند مهاجرت كردن مثل من و دهها میلیون نفر در سراسر كشور ما چیست. او … به ما کمک خواهد کرد تا اصلاحات مهاجرتی انسانی را تصویب کنیم و بشریت را به DHS برگردانیم. “

فعالان سمت چپ از كری تمجید كردند. وارشینی پراکاش ، بنیانگذار و مدیر اجرایی جنبش طلوع آفتاب ، گفت: “من در کنار وزیر کری در کارگروه آب و هوایی بایدن-سندرز کار کردم و می دانم که او متعهد به درگیر کردن و گوش دادن به صدای جوان است – حتی در مواردی که همیشه ممکن است موافقت کنید – و اطمینان حاصل کنید که در یک میز قرار داریم. “

اما پراكاش اضافه كرد: “اگر در خانه هر كاری از دست ما بر نمی آید ، انجام دیپلماسی در خارج از كشور به چه درد می خورد؟ کاخ سفید بعدی همچنین باید شامل یک همتای داخلی باشد که مستقیماً به رئیس جمهور گزارش شود تا دفتر بسیج آب و هوا را رهبری کند ، که می تواند سازمان های فدرال ، ادارات ، ایالت ها و دولت های محلی ، صنعت و جامعه مدنی را برای استفاده از هر ابزاری تشکیل دهد ، تشکیل دهد و مجبور کند. در دسترس آنها برای حل بحران آب و هوا است. “

مربوط: آیا نخبگان نیویورک از ایوانکا و جارد استقبال گرم خواهند کرد یا شانه سرد؟

منتقدان گفته اند که امتناع ترامپ از پذیرش شکست ، دموکراسی ایالات متحده را تضعیف کرده و توانایی دولت بعدی را در مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا کاهش می دهد.

دوشنبه شب ، امیلی مورفی ، رئیس اداره خدمات عمومی ، گفت که این انتقال را به طور رسمی تشخیص می دهد. تحت فشار روزافزون حزب خود ، ترامپ گفت که او از مورفی حمایت می کند اما قول داد که “نتایج پیش رو” را با نتایج انتخابات ادامه دهد. وی افزود که “هرگز تسلیم نمی شود”.

بایدن 306 رأی انتخاباتی در مقابل 232 رأی را به دست آورد و بیش از 6 میلیون رأی مردم را به دست آورد. هیچ دلیلی بر بی نظمی در انتخاباتی وجود ندارد که اداره امنیت داخلی از آن به عنوان امن ترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده نام برد.

در روز سه شنبه ، نامزدهای بایدن از ماسک هایی استفاده می کردند که هنگام صحبت خود آنها را برمی داشتند. توماس-گرینفیلد گفت: “آمریکا بازگشت. چند جانبه گرایی بازگشت. دیپلماسی بازگشت. “