هدرز ها چه نوع محصولاتی هستند ؟

یک کیت اگزوز خوب نیازمند طراحی یک هدرز مناسب است. تعویض مجموعه سرسیلندر نیاز به تغییر کامل سیستم سوخترسانی (انژکتور و برنامه و یا تغییر کاربراتور) جهت تامین سوخت اضافی داشته و نیازمند فروش هدرز در اهواز مچکردن پورتهاست. برای پیروزی، این هیولا در مسابقات نیازمند یک سیستم برق حرفه ای و همیشه حاضر در صحنه است تا بدون وقفه باعث جرقه خوب و قوی در زمان مناسب گردد. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز پراید یورو 4 فولادی برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز پراید یورو 4 فولادی و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. بد نیست برای مقایسه این شمع خاص سری به اینترنت بزنید و میزان جرقه و شعله دهی آن را در مقایسه با شمع های خوب بازار نگاه کنید. برای این اتومبیل یک دست رینگ و لاستیک کامل مسابقه ای نیز وارد شد که اسلیک بود و بدلیل اینکه روز تست از آسفالت شهری استفاده کرده بودیم، صلاح بر این بود که از لاستیک نرم روی پیست استفاده شود تا باعث خرابی آن شود.

سفارش ساخت هدرز بنابراین از سیستمی با مارک دلو استفاده شد که وقتی خودرو شروع به حرکت میکند و مینشیند، حرکت برگشت به بالای این کمک آرامتر صورت بپذیرد. البته با 12 میلیون تومان میتوان از سیستم ویل وود استفاده کرد که شامل دیسک سوراخدار و 6 پیستونه کامل است و باعث تقویت سیستم ترمز خواهد شد. روی مدار ترمز آن سیستم لانچ نصب شد که نزدیک بر 15 هزار بار فشار را تحمل می کند و در مدار ترمز جلو بسته میشود. وقتی لانچ را میزنید و ترمز را رها میکنید، روغن ترمز پشت چرخ عقب بر میگردد اما روغن چرغ جلو فشار را حفظ میکند و قفل می ماند و شما میتوانید درجا تیک آف کنید. در شکل 1، یک نمونه از هدرز را مشاهده می کنید. به گزارش خبرنگارنبض بازارگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هدرز قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که معمولا در زمان هایی که قیمت خودرو در سراشیبی قرار میگیرد و افراد تمایل و یا توانایی خرید یک خودروی پرقدرت و خوب ندارند بر روی خودرو نصب می شود و فواید مختلفی دارد . بر سر راه آن یک شیر برقی ویژه نصب شده شد که در صورت لزوم با بستن آن شیر برقی، مقدار فشار لازم به طور کامل به سمت کاربراتور هدایت میگردد تا در مسابقات از آن استفاده شود.

در داخل خودرو از سردنده هرتز استفاده شد که بسیار خوش دست است. برای لاستیک از مدل کوپر آمریکایی که 235عرض و فاق 60 برای جلو و عقب 255 فاق 60 که روی رینگ 15 اینچ با کروم دولایه برای دوام بیشتر و زیبایی افزونتر استفاده شده است. هدرزی یک تکه با رانمان بالا و فوق العاده سبک و خوش نقشه. این کاهش وزن به دلیل استفاده از آلیاژهای سبک در استحکام این قطعه خللی وارد نمیکند هدرز و کاتالیزور . برای کیت تسمه از فولی های آلومینیمی استفاده شد که تا با وزن سبک خود، موتور بازده بهتری داشته باشد. برای مهار کردن این فشار زیاد در مواقع غیر ضروری، ساخت یک مدار آغاز شد. استحکام قطعات فورجکاری شده بهتر از قالبیها میباشد که این استحکام بالاتر هزینه ساخت بالاتری را در بر دارند.موتور BP دارای کارتل روغن آلومینیومی است که به راحتی بر روی آن قابل تشخیص است . برای کاربراتور این ماشین از یک مدل دمون ریسنگ 750cfm و 4 دهانه استفاده شد که دارای دو پمپ شتاب است. نوسان شدید قیمت خودرو موجب شد تا راهبرد معاصر در بسته خبری جدید، به آخرین و جدیدترین قیمت پراید چهارشنبه 17 دی 99 بپردازد. در مورد ترمزها همیشه دست یک کلاسیک آمریکایی بسته است و فقط قسمت بوستر آن تقویت شده است.

فروش هدرز پژو 405 درزمانی که یک میل سوپاپ داریم آن میل سوپاپ وظیفه تمام فعالیتهای سوپاپها را که از قبیل باز و بسته شدن است را به عهده دارد.وقتی دو میل سوپاپ برای موتور در نظر گرفته میشود،یک میل سوپاپ حرکت سوپاپهای ورودی و میل سوپاپ دیگر وظیفه سوپاپهای خروجی را کنترل میکند موتورهای ۸ و ۱۶ سوپاپ میتوانند تک میل باشند اما در نمونه های دو میل سوپاپ تنها میتوان موتور را ۱۶ سوپاپه طراحی کرد. خودرو پراید برخلاف تصور عموم ، ظرفیت تقویت و تیونینگ بسیاری را دارد ، به همین دلیل در مسابقات داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به طوری که در پیستهای سرتاسر کشور شاهد حضور پررنگ آن ها هستیم. کنسول زیر آرنجی پراید مشکی (MPsport) ۱۲۰,۰۰۰ تومان. ۳۳۰,۰۰۰ تومان. سر پلوس معمولی عظام پراید. رنگ این خودرو در حدود 10 میلیون تومان هزینه برداشت و خط کشی بدنه (که اولین بار خود شخص ینگ کو برای نوا خود انجام داد بود) برای اولین بار در کشور روی این نوا صورت پذیرفت.

صدای هدرز پرایداگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت هدرز تقویتی پراید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.