نرم افزار ترجمه متون تخصصی روانشناسی

وبلاگ ترجمه راهنمای گام به گام در جهت قرار دادن سفارش ترجمه در مریخ از مگنتو 1 ترجمه تخصصی روانشناسی
راهنمای گام به گام در جهت قرار دادن سفارش ترجمه در مریخ از مگنتو 1
ما امیدواریم که شما به اندازه ما برای برنامه افزودنی Magento خود هیجان زده باشید . این برنامه افزودنی به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را با چند کلیک ترجمه کنید.

این افزونه اکنون ترجمه کاتالوگ محصولات آنلاین شما را آسان تر ، دقیق تر و در وقت صرفه جویی کرده است.

فقط در صورت عدم اطمینان از چگونگی ادامه کار ، این یک راهنمای گام به گام است گوگل ترجمه که به شما کمک می کند اولین سفارش خود را انجام دهید.

برنامه افزودنی ما ترجمه هایی را به بیش از 200 زبان توسط ترجمه روانشناسی مجموعه متخصصان ترجمه بومی مجاز ارائه می دهد. اکنون نیازی به بارگذاری پرونده ها یا به روزرسانی دستی وب سایت نیست. به سادگی محصولات خود را برای مترجمان ما انتخاب و ارسال کنید و مستقیماً به فروشگاه آنلاین خود وارد کنید.

1. با انتخاب تنظیمات پیش فرض خود شروع کنید

روی تنظیمات پیش فرض کلیک کنید و انتخاب کنید:

– سرویس – دو گزینه به شما ارائه می شود.

ترجمه با اشاره به روند ترجمه استاندارد ما
تصحیح محتوای شما پس از ترجمه کاملا تصحیح خواهد شد
– یادداشت برای مترجم

اگر ترجمه را به عنوان گزینه خود انتخاب کنید ، می توانید یادداشت های ترجمه متون روانشناسی سفارشی را برای مترجم اضافه کنید که شامل دستورالعمل ها و مشخصات است.

– صنعت

شما می توانید صنعت فروشگاه خود را انتخاب کنید.

2. ایجاد یک پروژه جدید:

به راحتی می توانید با کلیک روی گزینه سمت راست “پروژه جدید” یک پروژه جدید ایجاد کنید.

3. محصولات (های) خود را انتخاب کنید:

لیستی از محصولات خود به شما ارائه می شود. محصولات مورد ترجمه را انتخاب کنید. ترجمه متون تخصصی روانشناسی روی منوی کشویی با عنوان “اقدامات” کلیک کنید و “افزودن” را انتخاب کنید. می توانید کمتر از یک محصول یا به اندازه کل کاتالوگ محصول برای ترجمه انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ارسال” در گوشه بالا سمت راست ، کار را ادامه دهید.

4. ویژگی های پروژه خود را انتخاب کنید:

تنظیمات را انتخاب کنید زیرا تنظیمات پیش فرض ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی همانطور که هستند ظاهر می شوند ، اما در هر نقطه قابل تغییر هستند. اطلاعات کالایی را که می خواهید ترجمه شود انتخاب کنید.

با انتخاب زبان مبدا و زبان مقصد خود ادامه دهید.

5. مشاهده خلاصه پروژه:

برای مشاهده خلاصه سفارش خود ادامه دهید.

قبل از وارد کردن ، گزینه مشاهده را انتخاب کنید.
ترجمه های خود را وارد کنید تا ترجمه ها فوراً ترجمه تخصصی روانشناسی انگلیسی به فارسی در فروشگاه شما قرار گیرند. از فروشگاه چند زبانه خود لذت ببرید.
شما باید بتوانید پروژه ، زبان مبدا ، زبان مقصد ، صنعت ، بسته ، قیمت و تعداد کلمات خود را مشاهده کنید. پس از رضایت ، خلاصه خود را تأیید کنید.

6. پروژه خود را کنترل کنید:

با بازگشت به صفحه “پروژه های من” که می توانید پیشرفت همه پروژه های ترجمه تخصصی روانشناسی آنلاین خود را کنترل کنید ، وضعیت زمان واقعی پروژه خود را مشاهده کنید.

7. مشاهده و وارد کردن:

ترجمه خود را قبل از وارد کردن مشاهده کنید. پس از رضایت ، ترجمه های خود را وارد کنید و آنها را در فروشگاه خود وارد کنید و فوراً به چند زبانه بروید.

8. از فروشگاه چند زبانه خود لذت ببرید!

از طریق فروشگاه چند زبانه جدید خود ، بازار گسترده تری مترجم آنلاین تخصصی روانشناسی را پیدا کنید و فرصت های بی نهایت را پیدا کنید.