نحوهی بدست آوردن بک لینکهای رایگان و لینک سازی – ابوالفضل دانش

به خاطر این قابلیت، شما باید مطمئن باشید که سایتهایی که از آن ها لینک میگیرید، لینک شما را درون محتوا قرار دهند. با این حال تجربه ما نشان داده است که خرید بک لینک با کیفیت نه تنها هیچ ضرری ندارد، بلکه بسیار مفید نیز بوده و می توانید روی آن حساب کنید. از طرفی دیگر، لینک های نو فالو لینکی هستند که برای پیجی که به آن اشاره می کنند امتیاز محسوب نمی شوند، موجب بهبود رنک پیج نشده و تاثیری روی جایگاه صفحه هدف در نتایج گوگل ندارند. بعضی از این سایت ها مطالب فارسی را تایید نمی کنند. ربات های گوگل، همواره در حال رصد کردن سایت های مختلف بوده و بک لینگ ها را به دقت بررسی می کنند. وب سایت ها تلاش کردند که بیشتر دیده شوند و چون موتور جستجوی گوگل، سهم قابل توجهی از ورودی سایت ها را تشکیل می داد، بحث رقابت در گوگل برای سایت ها مطرح شد.

تمامی این وب سایت های فروش بک لینک، مدعی ارائه قوی ترین بک لنیگ ها بوده و این موضوع، سبب می شود که مشتری در انتخاب یک وب سایت برای خرید بک لینک قوی دچار سردرگمی شود. تمامی کسب و کارهای موفق کم و بیش می کوشند به هرنحو شده، خود را در فضای الکترونیکی وارد نموده و با ایجاد یک پیج اینستاگرام، یک کانال تلگرام، و یا طراحی یک وب سایت سعی در جذب مشتری های بیشتر نمایند. در این نوشتار به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. به عنوان مثال، اگر 50% لینک هایی که به وب سایت شما رجوع داده می شوند پایین صفحه باشند، این مسئله نشان دهنده کیفیت پایین لینک بیلدینگ است و گوگل تصمیم می گیرد نگاهی دقیق تر به آن بیندازد. اگر لینک در پایین صفحه باشد، گوگل ارزش لینک را پایین می آورد زیرا فرض می کند لینک مفیدی برای کاربر نیست.

بیشتر کاربران به فوتر صفحه مراجعه نمیکنند و حتی اگر به فوتر بروند انتظار دیدن لینک مفیدی را ندارند. شما لینک را در فوتر قرار نمیدهید، درست است؟ مثال دیگر: اگر گوگل بفهمد 50% لینک هایی که به وب سایت شما داده می شود لینک ها سایدبار است این موضوع نشان می دهد که از سایتهای دیگر بک لینک خریداری کردهاید چرا که بیشتر سایت های ارائه دهنده بک لینک، معمولا لینک را در سایدبار قرار میدهند. سایت های زیادی هستند که ادعای ارائه بک لینک با کیفیت و قوی میکنند٫ اما اینکه آیا بک لینک های آنها قوی است یا خیر را میتوانید با بررسی وضعیت سایت های مذکور در رتبه گوگل آنها بررسی نمایید. این شامل مبادله پول برای پیوندها یا پست هایی است که حاوی لینک هستند. از طرفی سئو داخلی نیز به معنای آیتم ها و فاکتورهایی است که در داخل سایت بایستی برای بهینه سازی رعایت گردد. همان گونه که از نام هایشان پیدا است، سئو خارجی به معنای اقداماتی است که در خارج سایت برای سئو و بهینه سازی انجام می گیرد. خرید بک لینک نیز بخشی از فرآیند سئو خارجی می باشد که از این طریق می توان تعداد زیادی لینک ورودی به سایت بدست آورد و علاوه بر کسب جایگاه مناسب در موتور جستجوی گوگل بازدید کنندگان زیادی را به سایت جذب نمود.

در حقیقت، محتوای تولید شده از طریق مصاحبه با شخص معروفی که فالوئرهای زیادی دارد، از نظر فالوئرهای آن شخص بسیار جذاب است و باعث انتشار توسط آن ها نیز می گردد. اگر این مسئله درست باشد، بنابراین لینک گرفتن از صفحات معتبر باعث قوی شدن سیگنال های رتبه بندی می شود. حتما تاکنون لینک های مختلفی را در صفحات مختلف وب مشاهده کرده اید. با ظهور وب سایت های مختلف بحث رقابت میان سایت ها به مرور پررنگ شد. اما این سوال همواره برای کاربران مختلف وجود داشته که آیا ممکن است خرید بکلینک خطراتی را به همراه داشته باشد؟ در ابتدا، این ویژگی nofollow با دستور تگ مربوط که در لینک چسبانده می شود کار میکند، که برای کنترل منعطفتر رباتهای جستجو، برای هر لینک به طور مجزا در نظر گرفته میشود. گرفتن لینک از سایتهای محبوب، مهم برای سئو است، همچنین آنها کمک به ایجاد اعتبار برند شما میکنند. و چه تاثیری بر روی سئو سایت شما خواهد داشت؟

در سالهای گذشته که دنیای وب پیشرفت چندانی نداشت مردم آدرس وب سایتها و یا وبلاگها را روی کاغذی و یا در لیستی مینوشتند و ذخیره میکردند. روش بکلینک گرفتن از این سایت به این صورت است که میبایست در بخش کامنتها یا همان دیدگاهها، آدرس سایت، نام و ایمیل خودتان را بنویسید و دیدگاهی نیز درباره مطلب تایپ کنید و سپس دیدگاه را ارسال نمایید. حال یک سئوکار خوش ذوق و البته ریسک پذیر، در یک آزمایش می رود و با پرداخت 2 یا 3 دلار، خرید بک لینک را از 1000 وب سایت غیرمعتبر برای سایت خود انجام می دهد. این روش به خودی خود قدرت فوق العاده ای داره و میتونم بگم که هر نوع رقابتی رو میتونه به راحتی بگیره فقط بستگی به میزان وسعت اون PDN خواهد داشت. اگه شما دامنه ای رو میخرین بهتره راجب ساز و کارش اطلاعاتی داشته باشین چون تغییر اساسی در محتوای مقاله، الگوریتم های گوگل رو حساس میکنه و ممکنه شما رو به عنوان پی بی ان شناسایی کنه!