موزه طبیعت کانادا برندگان جوایز الهام بخش طبیعت 2020 را اعلام کرد

OTTAWA ، 25 نوامبر 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – عصر امروز ، طی مراسمی آنلاین ، موزه کانادا برندگان جوایز ملی الهام بخش طبیعت خود را برای سال 2020 اعلام کرد. این جوایز سالانه ، که از سال 2014 آغاز شد ، افراد ، گروه ها و سازمان ها را به رسمیت می شناسد. که رهبری ، نوآوری و خلاقیت آنها کانادایی ها را با طبیعت و جهان طبیعی ارتباط می دهد.

دریافت کنندگان یک دختر جوان هستند که برای توانمند سازی همسالان خود برای پیگیری احساساتشان کتاب نوشت. یک متخصص حفاظت از محیط زیست که راهنمایی نظارت بر جنگل ها را در جزیره پرنس ادوارد دارد. کانادایی های غیرانتفاعی و غیرانتفاعی برای ایجاد زیستگاه برای پروانه ها. پروژه های کوچک غیر انتفاعی تسهیل کننده حفاظت از مناطق گرمسیری ؛ و یک مشاغل مزرعه شهری است که برای حمایت از تولید مواد غذایی محلی در حال نوآوری است. آنها به دیگر افتخارات شناخته شده توسط موزه ، که موزه ملی تاریخ طبیعی و علوم طبیعی کانادا است ، پیوستند.

جوایز 2020 شامل هفت دسته بود: جوانان (17 سال به پایین) ، بزرگسالان ، غیرانتفاعی (کوچک تا متوسط) ، غیر انتفاعی (بزرگ) ، مشاغل (کوچک تا متوسط) ، مشاغل (بزرگ) و جایزه یک عمر دستاورد

مگ بکل ، رئیس جمهور و مدیرعامل موزه طبیعت کانادا می گوید: “ما سپاسگزاریم که این کانادایی ها را که از طریق تلاش سازمان ها ، مشاغل و تعهدات شخصی خود ارتباط برقرار می کنند ، شناختیم.” “امسال همه ما با چالش های یک بیماری همه گیر کنار آمده ایم. داستان های الهام بخشنده این افتخارات یادآوری به موقع اهمیت زندگی در تعادل با طبیعت و تلاش برای آینده ای پایدار است. “

برندگان 2020 عبارتند از:

  • سوفیا اسپنسر یازده ساله ، یک علاقه مند به اشکالات و نویسنده ای از سارنیا ، انتاریو ، به دلیل الهام بخشیدن به جوانان برای داشتن اعتماد به نفس در تقسیم احساسات خود.

  • گری اشنایدر از استراتفورد ، جزیره پرنس ادوارد ، برای حمایت و رهبری در حفاظت و حفاظت از جنگل های استان و تنوع گیاهی آن.

  • پدر چارلز برانت (پس از مرگ) ، از جزیره ونکوور ، برای دهه ها رهبری خود به عنوان مربی معنوی و دوستدار محیط زیست ، شهروندان را تشویق می کرد که برای حفاظت محلی اقدام کنند.

  • صندوق بین المللی حفاظت از کانادا ، مستقر در چستر ، نوا اسکوشیا ، برای حفظ اکوسیستم های تهدید شده و حیات وحش در کشورهای گرمسیری ؛

  • بنیاد دیوید سوزوکی ، برای الهام بخشیدن به کانادایی ها برای ایجاد داوطلبانه در ایجاد و حفظ زیستگاه پروانه ها از طریق پروژه Butterflyway خود ؛

  • توپ های خشک کن ULAT ، از ویکتوریا ، بریتیش کلمبیا ، برای توسعه روش های تجاری پایدار و ایجاد اولین توپ های خشک کن پشم در جهان.

  • و تولیدکننده کشاورزی شهری ، Fresh City Farms ، برای اقدامات نوآورانه و رهبری در تولید مواد غذایی پایدار و محلی.

فیلم های مربوط به هر یک از دریافت کنندگان 2020 را می توانید در nature.ca/awards مشاهده کنید.

یک هیئت داوران پس از تقسیم برنامه ها در لیست نهایی نامزدهای نهایی ، برندگان را انتخاب کرد. برندگان 5000 دلار دریافت می كنند كه می توانند برای یك برنامه مرتبط با طبیعت به انتخاب خود تعیین كنند. جوایز 2020 با ارائه حامیان مالی رسانه پشتیبانی می شود Walrus و گلوب و ایمیل. حامیان مالی این گروه ، شورای تحقیقات علوم طبیعی و مهندسی کانادا (NSERC) برای جایزه جوانان و جایزه غیرانتفاعی (کوچک تا متوسط) تولید برق انتاریو بودند.

برندگان 2020 جوایز الهام بخش طبیعت:

رده جوانان (17 سال و کمتر) – سوفیا اسپنسر، سارنیا، انتاریو
سوفیا اسپنسر ، اکنون 11 ساله است ، در جوانی به دلیل علاقه به حشرات مورد تحریک قرار گرفت. او با حمایت مادرش ، یکی از نویسندگان کتاب کودکان ، دختر اشکالات. او به کودکان دیگر قدرت می بخشد و پیام کتاب پیروی از علاقه شما را از طریق خواندن و اطلاع رسانی آنلاین به اشتراک می گذارد. کار او توسط دانشمندان که علاقه او را از طریق کمپین رسانه های اجتماعی ، # BugsR4Girls تشویق می کنند ، تقویت می شود.

دسته بزرگسالان – گری اشنایدر، استراتفورد، جزیره پرنس ادوارد
گری یکی از معتبرترین محیط بانان استان ، قهرمان تنوع زیستی و مدافع متعهد درختان ، زیستگاه حیات وحش و حوزه های آبخیز است. وی ائتلاف زیست محیطی PEI را بنیان نهاد ، كه اولویت اصلی آن پروژه جنگل شناسی زیست محیطی Macphail Woods است ، كه به بازسازی و گسترش گیاهان بومی استان اختصاص یافته است.

جایزه یک عمر دستاورد (پستومتراوس) پدر چارلز برانت، نهر سیاه (جزیره ونکوور)، بریتیش کلمبیا
چارلز برانت ، که در اکتبر 2020 در سن 97 سالگی درگذشت ، یک معلم ، نویسنده و مربی معنوی برای اهمیت طبیعت در زندگی ما بود. او دهه ها به حفاظت و حفظ زیستگاه های طبیعی در جزیره ونکوور اختصاص داد. قابل ذکر است ، او شهروندان ، دانشمندان و سیاستمداران را برای پاکسازی رودخانه Tsolum گالوانیزه کرد ، جمعیت ماهی قزل آلا رودخانه را پس از دهه ها کاهش به دلیل آلودگی یک معدن متروکه ، احیا کرد.

غیر انتفاعی جategory (سازماندهی کوچک تا متوسطحالت) منصندوق بین المللی حفاظت از کانادا (ICFC)، چستر ، نوا اسکوشیا
ICFC تشخیص می دهد که از بین رفتن تنوع زیستی جهانی یک مسئولیت مشترک است. این برنامه از پروژه های حفاظت از محیط زیست برای محافظت از اکوسیستم های گرمسیری که بیشتر در معرض تهدید هستند پشتیبانی می کند و اکنون بیش از 27 میلیون دلار در 32 کشور سرمایه گذاری کرده است. پروژه مالی فیل ICFC در سال 2017 با جایزه استوا از سازمان ملل شناخته شد.

گروه غیرانتفاعی (سازمان بزرگ) بنیاد دیوید سوزوکی ، پروانه پروژه ، ونکوور، بریتیش کلمبیا
این پروژه برای ایجاد تکه های محلی ، گل و بوته در سراسر کانادا تأسیس شده است که غذا و سرپناه پروانه ها را تأمین می کند. از سال 2019 ، این پروژه 255 رنجر پروانه از سراسر کانادا را ثبت نام کرده است که 24 هزار و 98 گیاه کاشته و 407 تکه مخصوص گرده افشانی ایجاد کرده اند ، از جمله نصب در 86 مدرسه و 30 زمین گلف.

کسب و کار دسته بندی (کوچک تا متوسط ​​سازماندهیحالت) توپ های خشک کن ULAT ، ویکتوریا، بریتیش کلمبیا
ULAT تولید کننده و توزیع کننده توپی های خشک کن پشمی است. در سال 2011 توسط جنیفر لبرون به عنوان اولین مارک توپی و خشک کن پشم در جهان تاسیس شد. ULAT یک شرکت سازگار با محیط زیست است – گلوله های خشک کن آن روشی ایمن برای محیط زیست را برای جایگزینی ورق های خشک کن یکبار مصرف فراهم می کند و فرآیندهای شرکت به تلاش برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش آلودگی آب کمک می کند.

دسته کسب و کار (سازمان بزرگ)ation) – مزارع شهر تازه ، یورک شمالی، انتاریو
بزرگترین مزرعه تجاری و شهری کانادا رابطه پایدار و متمرکز محلی بین خریدار و تولیدکنندگان مواد غذایی را تشویق می کند. در میان نوآوری های خود ، این تجارت یک پلت فرم تجارت الکترونیکی ایجاد کرده است که پیش بینی تقاضا برای به حداقل رساندن اتلاف مواد غذایی است. مزارع Fresh City Farms با حدود 75 کشاورز دیگر که به کارهای ارگانیک کمک می کنند ، شریک است.

درباره موزه طبیعت کانادا:
موزه طبیعت کانادا موزه ملی تاریخ طبیعی و علوم طبیعی کانادا است. این موزه بینش مبتنی بر شواهد ، تجربیات الهام بخش و تعامل معنادار با گذشته ، حال و آینده طبیعت را ارائه می دهد. این مهم از طریق تحقیقات علمی ، یک مجموعه نمونه 14.6 میلیون نفری ، برنامه های آموزشی ، نمایشگاه های امضا و مسافرت و یک وب سایت پویا ، nature.ca به دست می آید.

اطلاعات برای رسانه ها:

دن اسمیت
رئیس ، روابط رسانه ای
موزه طبیعت کانادا
613-698-9253 (سلول)
[email protected]

جان سوئتنهام
مدیر ، بازاریابی و روابط رسانه ای
موزه طبیعت کانادا
613-868-8277 (سلول)
[email protected]