مزیت‌های تعمیر پرینتر در محل چیست؟

 

پرینتر یکی از دستگاه‌های پر مصرف و کاربردی در ادارات و شرکت‌ها به حساب می‌آید. همانطور که می‌دانید، حجم زیادی از کارهای اداری توسط این دستگاه صورت می‌گیرد. به همین دلیل خراب شدن پرینتر و صرف زمان برای جابه جایی آن، مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد. برخی از شرکت‌ها برای رفع این مشکل و رفاه حال مشتری، اقدام به ارائه خدماتی همچون تعمیر پرینتر در محل کرده‌اند. به این صورت مشتری می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بدون نیاز به جابه جایی دستگاه، تنها با یک تماس تعمیر پرینتر خود را به یک شرکت بسپارد. در ادامه به خدمات و مزایای تعمیر پرینتر در محل می‌پردازیم.

تعمیر پرینتر در محل

خدمات تخصصی تعمیر پرینتر در محل

با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر در محل می‌توانید تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را حل کنید. البته این کارها باید توسط افراد حرفه‌ای و با سابقه صورت بگیرد؛ چرا که افراد غیر حرفه‌ای نمی‌توانند عیب‌یابی دستگاه را به درستی انجام داده و گاها مشکلات بیشتری را به وجود می‌آورند.

خدمات این سرویس علاوه‌بر تعمیر پرینتر در محل، شامل: تعمیر انواع قطعات الکترونیکی و مکانیکی پرینترهای مختلف لیزیری، جوهری، سوزنی و حرارتی، نصب درایور و یا برنامه مورد نظر مشتری و … نیز می‌شود. تعمیرکاران پس از رسیدن و حضور در محل، به عیب‌یابی دستگاه و مشاوه با مشتری می‌پردازند.

آن‌ها تمامی راهکارهای علمی و عملی مناسب در مورد تعمیر و بهبود عملکرد پرینتر را بررسی کرده و سپس در اختیارتان قرار می‌دهند. پس از عیب‌یابی دستگاه، اگر پرینتر نیاز به تعویض قطعه‌ای داشته باشد؛ تکنسین با نظر خودتان اقدام به تعویض قطعه می‌کند. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، تعمیر پرینتر در محل تنها شامل رفع عیوب پرینتر نمی‌شود، بلکه خدمات مختلف و متنوع دیگری را نیز پوشش می‌دهد. موارد زیر از جمله خدمات تعمیر پرینتر در محل می‌باشند:

·       تعمیر و سرویس انواع پرینتر

·       تعمیر مادربرد پرینتر

·       تعمیر سوکت پرینتر

·       تعمیر غلتک‌ها

·       تعمیر قاب

·       تعمیر و رفع عیوب مربوط به گیر کردن کاغذ

·       تعمیر لوازم جانبی پرینتر

·       تعمیر کارتریج

·       تعویض قطعات کارتریج

·       شارژ انواع کارتریج با توجه به دستگاه

·       نصب نرم افزاری انواع پرینتر

·       فروش انواع کارتریج

·       فروش انواع پودر

تعمیر پرینتر در محل

مزایای تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات تعمیر پرینتر در محل ویژگی‌ها و مزایای زیادی برای مشتریان دارد. در صورت کسب آگاهی در این زمینه، قطعا شما هم طرفدار این گونه خدمات خواهید شد. در ادامه مزایای تعمیر در محل را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

·       مهم‌ترین و بارزترین مزایای این روش، صرفه‌جویی در زمان و هزینه است.

·       امکان آسیب دیدن دستگاه پرینتر در زمان جابه جایی به صفر می‌رسد.

·       پس از انتخاب شرکت مورد نظر، تعمیرکار موظف به حضور در محل مورد نظر می‌باشد.

·       با این روش دیگر نیازی به صرف زمان و مراجعه حضوری در نمایندگی نمی‌باشد.

·       مشتری می‌تواند در زمان تعمیر دستگاه در آن جا بماند و عملکرد تعمیرکار را زیر نظر داشته باشد.

·       مشتری می‌تواند تمام سوال‌های خود در مورد شرایط نگهداری از دستگاه، نحوه بهبود عملکرد، علل بروز اشکالات در آن را از تعمیرکار بپرسد.

·       تعمیرکار تمام ابزارآلات و قطعات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را همراه خود به محل مورد نظر آورده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات پرینتر را حل می‌کند.

نحوه بهره‌مندی از خدمات تعمیر پرینتر در محل

همانطور که می‌دانید، یافتن تعمیرکار حرفه‌ای و خوب یکی از اصلی‌ترین موانع و دغدغه‌های هر فردی در زمان بروز مشکلات در پرینتر می‌باشد. برای پیدا کردن یک شرکت خوب برای گرفتن خدمات تعمیر باید به نکات و موارد مختلفی توجه داشته باشید. تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه باید بتواند انواع دستگاه‌های پرینتر را در مدت کوتاهی عیب‌یابی کرده و مشکلات آن‌ها را حل کند.

در ادامه به نحوه سرویس گرفتن و بهره‌مندی از خدمات تعمیر پرینتر در محل می‌پردازیم.

·       با استفاده از سایت می‌توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل کنید.

·       درخواست تعمیر پرینتر در محل را ثبت کنید.

·       برای عیب‌یابی بهتر و سریع‌تر، می‌توانید در مورد نوع خرابی و مشکل پرینتر به کارشناسان مربوطه توضیح دهید.

·       سپس کارشناس در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و به صورت دقیق عیوب دستگاه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

·       در نهایت پس از عیب‌یابی پرینتر، پروسه تعمیر دستگاه در محل شروع می‌شود.

نکته: برای انتخاب شرکتی خوب، حتما نظرات مشتریان در سایت را مورد بررسی قرار دهید.

تعمیرکار پرینتر

تخمین هزینه تعمیر پرینتر در محل

افراد زیادی در زمان تماس با کارشناسان در مورد هزینه‌های احتمالی دستگاه پرینتر سوال می‌پرسند. اما باید دقت داشته باشید که عوامل و فاکتورهای مختلفی روی هزینه تعمیر پرینتر تاثیرگذار می‌باشد. به همین دلیل قبل از عیب‌یابی، به طور قطعی نمی‌توان هزینه مشخصی را در نظر گرفت.

گاها در تعمیر دستگاه نیاز به تعویض قطعات خاصی از پرینتر می‌باشد که می‌تواند هزینه‌های تعمیر را افزایش دهد و این موضوع فقط پس از بررسی دستگاه قابل تشخیص است. به این ترتیب تعمیرکاران تنها پس از بررسی دستگاه و تشخیص مشکل می‌توانند هزینه تعمیر را تخمین بزنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات و شرایط تعمیر پرینتر در محل می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منبع در مورد اعزام تعمیرکار پرینتر

 

یک سایت دیگر

منبع بعدی

https://support.hp.com/us-en/help/repair