مرکل ، ایالت های آلمان سند اقدامات COVID سخت تری را در نظر می گیرند

توسط سابین سیبولد

برلین ، 16 نوامبر (رویترز) – دولت و ایالت های فدرال آلمان در حال بررسی اقدامات جدید COVID-19 برای جلوگیری از افزایش عفونت ها هستند ، مانند کاهش چشمگیر تعداد افراد در اجتماعات خانگی و استفاده از ماسک اجباری برای دانش آموزان مدرسه.

در پیش نویس سندی از اقدامات ، که توسط رویترز مشاهده شده است ، همچنین گفته شده است که از مردم خواسته می شود تا جشن های کریسمس به طور کامل از مهمانی های خصوصی خودداری کنند.

انتظار می رود که آنگلا مرکل ، صدراعظم و سران 16 ایالت آلمان روز دوشنبه دیدار کنند.

آلمان در این ماه مجموعه ای از اقدامات تحت عنوان “چراغ قفل” را برای مهار موج دوم بیماری همه گیر که این کشور با سایر مناطق اروپا مشترک می بیند ، اعمال کرد. در حالی که بارها و رستوران ها بسته است ، مدارس و مغازه ها تاکنون باز هستند.

در این سند آمده است ، در نتیجه ، تعداد عفونت های جدید دیگر به طور تصاعدی رشد نمی کنند ، اما کاهش تعداد عفونت ها هنوز قابل پیش بینی نیست.

در این سند آمده است: “تلاش های بیشتری لازم است (…) ما چهار ماه دشوار زمستانی پیش رو داریم که امیدواریم اثرات فصلی داشته باشند و شروع واکسیناسیون به ما امکان می دهد تا به تدریج از همه گیری غلبه کنیم”.

براساس این پیشنهادها ، که ممکن است در انتظار بحث و گفتگو بین دولت های فدرال و منطقه ای باشد ، اجتماعات خصوصی در ملا عام فقط برای افراد از یک خانوار با دو نفر از یک خانوار دیگر امکان پذیر است ، در حالی که حداکثر 10 نفر از دو خانوار در حال حاضر .

در مقایسه با برخی موارد استثنایی که در مدارس ابتدایی در حال حاضر وجود دارد ، در مدارس همه دانش آموزان ماسک زده می بینند. تمام کلاسها به نصف کاهش می یابد تا فضای بیشتری بین دانش آموزان منفرد فراهم شود.

همه افرادی که آسیب پذیر در نظر گرفته می شوند هفته ای یک بار مجاز به استفاده از یک ماسک ماسک تنفسی سنگین هستند که به آن FFP2 نیز می گویند.

در 23 نوامبر ، مرکل و سران کشورهای منطقه مجدداً ملاقات خواهند کرد و احتمالاً با در نظر گرفتن توسعه تعداد آلودگی تا آن زمان ، درباره اقدامات بعدی تصمیم خواهند گرفت.

از آغاز همه گیری تا پایان ماه اکتبر 520،000 مورد COVID-19 در آلمان کشف شده است ، اما در دو هفته اول ماه نوامبر 50٪ افزایش یافته و به 780،000 مورد رسیده است.

در همان دوره ، تعداد بیماران مراقبت ویژه با COVID-19 در بیمارستان های آلمان 70٪ افزایش یافت که منجر به گلوگاه های منطقه ای شد.

در تعطیلات آخر هفته ، تعداد زیادی از سیاست گذاران آلمانی نسبت به کاهش اقدامات فعلی هشدار داده و نسبت به شرایط سخت پیش رو هشدار دادند. (گزارش توسط Sabine Siebold نوشتن توسط Arno Schuetze ؛ ویرایش مایکل پری)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>