سولانیوم در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲٫۵۵ درصد افزایش یافت

زمانی که این سیستم کاملاً غیر متمرکز شود، هولدرهای xSLIM مسئول خزانه داری سولانیوم خواهند شد. این پلتفرم ویژگیهای جمع آوری کمک غیر متمرکز، استکینگ توکن با وزن زمان و رأی دادن به حاکمیت را به اکوسیستم سولانا معرفی خواهد کرد. این پلتفرم یک صرافی غیر متمرکز به نام Serum نیز دارد. این توکن یکی از مهمترین توکنهای دوران اخیر، و یک نشانهگذار بازار (AAM) و ارائهدهنده نقدینگی برای صرافی غیرمترکز Serum است. همچنین قابلیت هایی مانند صرافی غیرمتمرکز (DEX) دارد که با هسته صرافی شماره یک اکوسیستم سولانا، یعنی SERUM کار میکند. این توکن برای استیک کردن استفاده میشود؛ به این صورت که تمام هولدرهای SLIM میتوانند در استیکینگ توکن مشارکت کنند. همچنین اینکه هولدرهای این توکن هزینههای توزیع شده استخرهای نقدینگی را نیز دریافت میکنند.

قیمت ارز سولانیومبا توجه به سیستم پنج لایه، سهامداران توکن شانس بیشتری در دریافت تخصیصهای بیشتری در رویدادهای لانچ پد دارند. آرویو (Arweave) یک سیستم ذخیرهسازی جدید است که از دادههای پایدار و دائمی پشتیبانی میکند، و به کاربران و توسعهدهندگان امکان ذخیره دادهها را میدهد. سیستم استکینگِ چند لایه به رویدادهای لانچ پدِ توکن دسترسی عادلانه و مساوی بر اساس تعداد توکنهای استیک شده میدهد. ارز دیجیتال سولانیوم در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد که از این تعداد 46,000,000.00 SLIM در حال گردش می باشد. از همه مهمتر اینکه تیم سولانا با افراد سرشناسی که در شرکتهایی مانند گوگل، توییتر، مایکروسافت و.. ترجمه اختصاصی کوینگراف به نقل از نیوزکریپتو؛ در بازار ارزهای دیجیتال، توکن سولانا Sol 41 درصد افزایش یافته و به بالاترین قیمت تاریخی ۶۴٫۴۸ دلار رسیده است.

در ۲۴ ساعت گذشته قیمت Solanum، ۲۷٫۲۸ درصد افزایش یافته و ارزش کنونی بازار آن ۲۶,۲۳۹٫۹۷۷ دلار میباشد. حجم بازار سولانیوم در زمان نگارش این مقاله حدود 118 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 356 بازار رمزارزها قرار داده است. قیمت Raydium امروز ۶٫۷۶ دلار، با حجم معاملات روزانه ۳۰۵,۵۳۴,۰۶۵ دلار است. امروز قیمت SolFarm 11.51 دلار، با حجم معاملات روزانه ۴٫۸۷۲,۶۷۷ دلار است. توکن SolFarm که بر پایه سولانا تاسیس شده، یک عملکرد تجمع غیرمتمرکز است و اولین از نوع خود در این اکوسیستم میباشد. ارز دیجیتال e-rmb, ارز دیجیتال slp, ارز دیجیتال آدا, ارز دیجیتال آلیس, ارز دیجیتال اتریوم, ارز دیجیتال اتم, ارز دیجیتال اخبار, ارز دیجیتال استلار, ارز دیجیتال اطلس, ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی, ارز دیجیتال انس طلا, ارز دیجیتال اوپن اوشن, ارز دیجیتال اولانچ, ارز دیجیتال اونس طلا, ارز دیجیتال ایرانی, ارز دیجیتال ایرانی با پشتوانه طلا, ارز دیجیتال با سود ثابت, ارز دیجیتال بایننس, ارز دیجیتال بتا, ارز دیجیتال بر پایه طلا, ارز دیجیتال برگر, ارز دیجیتال به انگلیسی, ارز دیجیتال به ترتیب ارزش, ارز دیجیتال به زبان ساده, ارز دیجیتال بی بی کیک, ارز دیجیتال بیبی دوج, ارز دیجیتال بیت تورنت, ارز دیجیتال بیت کوین, ارز دیجیتال پارازیت, ارز دیجیتال پاری سن ژرمن, ارز دیجیتال پاشا, ارز دیجیتال پاندی ایکس, ارز دیجیتال پای, ارز دیجیتال پروتون, ارز دیجیتال پولکادات, ارز دیجیتال پی, ارز دیجیتال پیمان, ارز دیجیتال پیمان چیست, ارز دیجیتال تتر, ارز دیجیتال تتر چیست, ارز دیجیتال ترا, ارز دیجیتال ترون, ارز دیجیتال ترون چیست, ارز دیجیتال تزوس, ارز دیجیتال تلگرام, ارز دیجیتال تورچین, ارز دیجیتال توکن, ارز دیجیتال تولد, ارز دیجیتال تومو, ارز دیجیتال ثابت, ارز دیجیتال ثبت نام, ارز دیجیتال ثورچین, ارز دیجیتال جاست, ارز دیجیتال جدید, ارز دیجیتال جدید pi, ارز دیجیتال جدید q, ارز دیجیتال جدید چین, ارز دیجیتال جدید رایگان, ارز دیجیتال جدید و آینده دار, ارز دیجیتال جگوار, ارز دیجیتال جهانی, ارز دیجیتال چه ضرری دارد, ارز دیجیتال چی بخرم, ارز دیجیتال چیا, ارز دیجیتال چیا چیست, ارز دیجیتال چیست, ارز دیجیتال چیست به زبان ساده, ارز دیجیتال چیست ویکی پدیا, ارز دیجیتال چیلیز, ارز دیجیتال چین, ارز دیجیتال چین لینک, ارز دیجیتال حامد ثقفی, ارز دیجیتال حرام, ارز دیجیتال حرام است یا حلال, ارز دیجیتال حرام است؟

صرافی غیرمتمرکز سروم پیشرو در بلاک چین سولانا است.این به این معنی است که هر چه کاربر در لحظه رایگیری توکنهای xSLIM بیشتری داشته باشد، رای او تأثیر بیشتری بر نتیجه موفقیتآمیز خواهد داشت. سولانیوم (Solanium) یک پلتفرم غیرمتمرکز جمعآوری کمک مالی و یک لانچ پد کریپتو است که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است. پلتفرمی غیرمتمرکز مبتنی بر سریعترین بلاک چین جهان، سولانا، با هدف جمعآوری سرمایه و لانچ پد کریپتو است. صرافی غیرمتمرکز سروم پیشرو در بلاک چین سولانا است. سولانیوم بعد از تکمیل استخرهای خود بازاری را ایجاد میکند که معاملات خود را با سروم بدون مجوز آغاز کند. به این صورت که بعد از منتشر کردن برند پروژه، کاربران میتوانند انتخابهای درستتری داشته باشند. مدیریت کیف پول یکپارچه که به کاربران اجازه می دهد کیفهای خود را مدیریت کنند.

روند قیمت SOL در هفته اول آگوست، به حرکت بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ادامه داد و پس از رسیدن به بالای ۴۰ دلار، توانست که به بالاترین سطح ۴۵ دلاری برسد. در این هفته، SOL حدود ۹۰ درصد افزایش یافت و با حمایت میانگین متحرک (MA) 200 روزه در ۲۴٫۵۰ دلار، قبل از پایان ماه به ۴۰ دلار رسید. سولانیوم در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲٫۵۵ درصد افزایش یافت. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت SolFarm، ۲۴٫۹۸ درصد کاهش داشت. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت Mango Markets 13.56 درصد کاهش داشت. در ۲۴ ساعت گذشته، Arweave 5.61 درصد رشد داشت. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید. Arweave به عنوان یک هارددیسک جمعی ما را قادر میسازد تا اطلاعات مهم، برنامهها و تاریخچه را برای همیشه ذخیره کنیم.

ارز سولانیوم چیست

اگر ماه بخواهیم که سود ۱۰ تا ۱۰۰ درصدی از SOL کسب کنیم. در این مقاله، به حجم رشد و تجزیه و تحلیل ۶ آلتکوین برتر سولانا نگاه میکنیم، که در سال ۲۰۲۱ سر به فلک کشیدند. قیمت فعلی سولانیوم ۰٫۶۶۰۴۷۱ دلار و حجم معاملات روزانه آن ۱٫۶۰۲٫۰۴۲ دلار است. قیمت فعلی Step Finance 0.502260 دلار، و حجم معاملات روزانه آن ۲۴,۶۱۳,۷۵۶ دلار است. قیمت فعلی Live Solanum 0.63999 دلار، با حجم معاملات روزانه ۱٫۵۴۸,۷۶۷ دلار است. در مقایسه از DEXهای برتر فاصلهی چندانی ندارد و از نظر حجم به خوبی رقابت میکند. استفاده از صرافی غیرمتمرکز رمز ارز سروم، سولانیوم را به یک بستر معاملاتی حرفهایی با تجربه و رابط کاربری فوقالعاده تبدیل میکند. سولانا به تازگی با رشد زیاده همراه بوده به صورتی که توکن بومی آن اکنون بین ۱۰ رمز ارز برتر قرار دارد.

Step Finance یک داشبورد و جمعکننده معاملات در پورتفولیو مدیریت است، که در آن کاربران میتوانند نشانههای مرتبط با کیفپول، داراییهای LP، مزارع بازدهی سهام، موقعیتهای مارجین و موارد دیگر را کنترل کنند. کاربران Step Finance ممکن است که سوآپها، مزارع با بازدهی مختلف و صندوقهای خودکار را توسط مراحل داخلی سیستم، بدون نیاز به بازگشت هزینه به استیککنندگان صندوقها، اجرا کنند. آنها بررسی میکنند که آیا پلتفرم پتانسیل کافی برای سرمایهگذاری کاربران را دارد یا خیر. کاربران میتواند برای دریافت توکن حاکمیت xSLIM، توکن بومی SLIM را با استفاده از ساختار لایهای قابل تنظیم به اشتراک بگذارند. در نتیجه، کسانی که مقدار کمتری از توکن را برای مدت زمان طولانیتری قفل میکنند، ممکن است پاداشی مانند هولدرها با توکنهای بیشتر و مدت زمان کوتاهتری، دریافت کنند.

رابط کاربری زیبایی دارد.

سولانا یکی سریعترین بلاک چینهای جهان به حساب میآید که میتواند در ثانیه ۵۰ هزار تراکنش را اجرا کند. علاوه بر این، صرافی سروم برخی از سریعترین نرخهای تراکنش و کارمزدهای کمتر از ۰.۰۰۰۰۱ دلار را ارائه میدهد. سولانیوم از سرعت تراکنش فوقالعاده سریع و هزینه بسیار پایین بلاک چین سولانا سود میبرد. سولانیوم پلتفرم جمع آوری سرمایه و سکوی پرتاب کریپتویی و غیرمتمرکز است که روی بلاکچین سولانا اجرا شده است. همانطور که گفته شد سولانیوم رابط کاربری زیبایی دارد. ۲۰ دلار شروع شد و کسانی که آن را خریدند اکنون ۲۰ برابر سود کردهاند. شرکت Mango قصد دارد که ترکیبی از نقدینگی و سودمندی CeFi و نوآوری DeFi را با هزینه ارزانتر به کاربران ارائه دهد. لانچپدهای کریپتو قصد دارند تا تصویر مطلوبی از پروژهها نشان بدهند، بنابراین پروژههای جدید و قابل اعتماد را تشویق و به جمعآوری سرمایه غیرمتمرکز عمومی کمک میکنند، همچنین بازده سرمایهگذاری (ROI) بالایی را برای سرمایهگذاران اولیه فراهم میکنند.

باید به بررسی سایر آلتکوینهای سولانا بپردازیم، اگرچه که بعضی از توکنهایی که قصد معرفی آنها را داریم، از نظر فنی در اکوسیستم سولانا نیستند. این ساعت با اصلاح الگوریتم استخراج SHA۲۵۶ ساخته شده است که توسط بلاک چین بیت کوین استفاده میشود. سولانیوم با هدف در دسترس قرار دادن بلاک چین سولانا برای همگان ایجاد شده است. از بلاک چین آن نیز برای بسیاری از قراردادهای هوشمند استفاده میشود. کاربران میتوانند برای استیک توکن خود زمانی را مشخص کرده و آن را تا یک سال قفل کنند. لانچ پد به کاربران کمک میکنند تا توکن را با قیمت کمتری نسبت به زمانی که در صرافی راهاندازی میشود خریداری کنند. علاوه بر این، با نقدینگی قابل توجه صرافی سروم ، سولانیم یک محیط معاملاتی را فراهم میکند که هم برای تریدرهای متخصص و هم برای تریدرهای بیتجربه مناسب است.