دوره تندخوانی

دوره تندخوانی

دوره تندخوانی

 

اخطار! در این مقاله رایگان شما روش تندخوانی را یاد خواهید گرفت و می توانید در ساعت های کمتر کتاب های بیشتری را مطالعه کنید.

دوره تندخوانی فوق حرفه ای استاد شریعت نیا  به شما چه کمکی می کند؟ زمان تندخوانی ساناموز به شما امداد میکند که با سرعت بالا تر مطالعه کنید و تمرکز و درک مطلب خودتان را در مطالعه به اوج برسانید.

 مهارت تندخوانی لذت مطالعه را چندین برابر می کند. میانگین سرعت مطالعه در جامعه اهل ایران حدود 150 واژه در دقیقه است. همین در حالی می باشد که همین عدد در ژاپن 1000 و در جهان به طور متوسط 600 هست. همه اشخاص توان همین رو دارا هستند که اهمیت شتاب دست‌کم 600 کلمه و واژه در دقیقه مطالعه کنند. البته بخش اعظم اشخاص از همین بضاعت و توان ها و گنجایش های مغز خود به کارگیری نمی کنند.

 حساس تمرین کردن و به کارگیری از تکنیک های این دوره فوق العاده، شما میتوانید از توان ها و ظرفیت های مغز خودتون اکثر استفاده نمایید و مسیر رشد و پیروزی شما هموار خیس شود. تندخوانیسکوی پرتاب شما به سوی موفقیت است. با کمپانی در زمان تندخوانی شریعت نیا چه چیزی یاد خوا هیم گرفت؟ شتاب مطالعه شما 3 تا 10 برابر افزایش میابد و دیگر در هنگام مطالعه در گیر کلافگی یا خستگی نخواهید شد. لذت مطالعه واقعی را آن گاه از کمپانی در همین عصر فوق العاده خواهید چشید. تمرکز شما در همین عصر به شدت ارتقاء پیدا خواهد کرد و اذهان مزاحم به سمت شما نخواهند آمد.

با خیالی آسوده و بدون ذهن ها مزاحم مطالعه خواهید کرد. ادراک مطلب شما از متنی که می خوانید ارتقا پیدا خواهد کرد. به جور ای که دیگر به عقب بر نخواهید گشت و مهم یک توشه مطالعه تمام متن رو متوجه خواهید شد. عصر تندخوانی پیشرفته شریعت نیا null میزان مرغوب بودن بیش از 3 ساعت محتوای ویدئویی دارای کیفیت بالا null جزوه بیش از 80 برگه جزوه رنگی حرفه ای حیاتی میزان مرغوب بودن فوق العاده null قابل انعطاف افزار حاوی جلسات ضبط شده از بهترین نرم افزار های تندخوانی عالم null پشتیبان اختصاصی یک پشتیبان حرفه ای به جهت شما جهت پاسخگویی و برطرف کردن اشکال null کاربردی محتوای زمان کاملاً کاربردی، عملی و حرفه ای دوست عزیزم تصمیم دارید روی خودتون سرمایه گذاری کنید و یک توشه به جهت همیشه مهارت تند خوانی را به بهترین صورت ممکن یاد بگیرید؟

روی دکمه پایین کلیک نمایید و بلافاصله پس از پرداخت، فولدر های زمان رو دانلود کنید. ثبت اسم و کمپانی در عصر چرا کمپانی در زمان تندخوانی زیاد حیاتی است؟ زیرا تندخوانی تعیین اشخاص برنده و تاثیرگذار در سراسر حهان است. بی تردید اشخاص غالب و تاثیرگذار دنیای امروز و قبلی از اشخاص کتابخوان جامعه بوده اند. اشخاصی مانند جان اف کندی، جیمی کارتر، ریچارد نیکسون، بیل گیتس، تونی رابینز، وارن بافت و … تندخوانی را تدریس چشم اند و کتاب های بسیار زیادی در حوزه خویش مطالعه کرده اند تا به همین منزلت ها در دنیا رسیده اند. در سپتامبر 2005 طی گفتمان ای از بیل گیتس و وارن بافت از آن ها سوال شد که اگر میتوانستند یک توان ماورا طبیعی داشتند آن توان چه بود؟

 هر دو یک پاسخ دادند و آن این که بتوانیم از هر فرد دیگری سرعت بالا تر بخوانیم. تونی رابینز، پر شهرت ترین سخنران جهان در کتاب پول، که یک عدد از پر فروش ترین مکتوب های وی بوده می باشد می نویسد: “به عنوان یک نوجوان تصمیم گرفتم روزی یک مکتوب بخوانم. البته من هرگز نتوانسته بودم در یک روز یک مکتوب را تمام کنم. ولی راهش را پیدا کردم؛ من سپس از یادگیری تندخوانی در 7 سال بیش از 700 جلد کتاب خواندم.“ ما در مجموعه آموزشی ساناموز کارایی کرده ایم بهترین عصر تندخوانی را برای شما آماده نماییم تا شما بتوانید اصلی یادگیری و تمرین نمودن به تراز بالایی از مهارت تندخوانی برسید و نتیجه های براق تری را در آزمون ها کسب کنید اصلی کمپانی در دوره تندخوانی ساناموز همین مهارت را به بهترین رخ یاد خواهید گرفت. سوال های متداول: دوست عزیزم تصمیم دارید بر روی خودتون سرمایه گذاری کنید و یک بار به جهت همیشه مهارت تند خوانی را به بهترین صورت ممکن یاد بگیرید؟ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و فورا پس از پرداخت، پوشه های دوره رو دانلود کنید.

دوره تندخوانی نگار شریعت نیا

دوره تندخوانی نگار شریعت نیا

نگار شریعت نیا، مربی و مدرس مهارت های توسعه فردی  و مهارت های ارتباطی می باشد و به شما کمک می کند تا با یادگیری مهارت تندخوانی و تقویت حافظه، در تحصیل و زندگی در مسیر پیشرفت قرار بگیرید و به یک فرد تاثیر گذار تبدیل شوید.

این مدرس تا به امروز به صد ها نفر کمک کرده است تا به یک انسان قدرتمند و تاثیر گذار در حوزه آموزش و زندگی تبدیل بشوند و ارتباطات بهتری را تجربه کنند.

برخی از فعالیت های این مدرس، بصورت زیر می باشد :

  • سخنران همایش و کارگاه های متعدد ( در مراکز  مختلف از جمله دانشگاه  های نسیبه، الزهرا و…)
  • نگارش بیش از 25 مقاله  در حوزه  مهارت های مطالعه و یادگیری
  • آموزش روش مطالعه و مهارت های پیوسته به بیش از 1000 نفر
  • مشاوره به شماری از رتبه های برتر آزمون های سراسری ، وکالت، ارشد و
  • دبیر زیست شناسی
  • موسس آکادمی آموزشی آکادمی شریعت نیا
  • حضور در پژوهشسراهای دانش آموزی کشور به عنوان کارشناس
  • مشاور و  تسهیل گر تعدادی از کسب و کار های خصوصی در ایران

برای اطلاعات بیشتر به شماره زیر تماس حاصل فرمایید : 09374538499

منبع :shariatnia.com