دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده فرجام خواهی ترامپ درباره نژاد پنسیلوانیا را رد کرد

فیلادلفیا (AP) – دادگاه تجدیدنظر فدرال در فیلادلفیا روز جمعه آخرین تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ را برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات در پرونده ای که در صورت درخواست تجدیدنظر از سوی ترامپ می تواند به دادگاه عالی ایالات متحده برسد ، رد کرد.

سومین دادگاه تجدیدنظر مدار ایالات متحده با یافتن هیچ شواهدی مبنی بر تقلب در انتخابات ، تعداد دیگری از دادگاهها را نیز بازتاب داد. در عوض ، دادگاه گفت “ادعاهای این کمپین هیچ شایستگی ندارد.”

“انتخابات آزاد و عادلانه ، مایه حیات دموکراسی ماست. اتهامات ناعادلانه بودن جدی است. اما ناعادلانه خواندن انتخابات باعث می شود که چنین نباشد. این اتهامات نیاز به ادعاهای خاص و سپس اثبات دارد. ما هیچکدام را اینجا نداریم ، ”قاضی استفانوس بیباس ، منصوب ترامپ و استاد سابق دانشکده حقوق ، برای هیئت سه قاضی نوشت.

این پرونده هفته گذشته در دادگاه بدوی توسط رودی جولیانی ، وکیل ترامپ ، مورد بحث قرار گرفت و وی طی پنج ساعت استدلال شفاهی اصرار داشت که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 با تقلب گسترده در پنسیلوانیا روبرو شده است. با این حال ، جولیانی نتوانست هیچ مدرک ملموسی درمورد آن ارائه دهد.

قاضی منطقه ای ایالات متحده متیو بران گفته بود که شکایت پر از خط مبارزات انتخاباتی ، “مانند هیولای فرانکشتاین ، به طور ناخواسته ای به هم دوخته شده است” و جولیانی را برای دومین بار از حق اصلاح آن محروم کرد.

مدار 3 آن تصمیم را موجه خواند. سه قاضی حاضر در هیأت رئیسه توسط روسای جمهور جمهوری تعیین شدند. این حکم چهار روز پس از آن صادر شد که مقامات پنسیلوانیا شمارش آرا for خود را برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن تصدیق کردند ، وی با بیش از 80 هزار رای در این ایالت ترامپ را شکست داد.