خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی

عباس صالحی ، یکی از مدیران فرهنگی درگیر در نشر و یکی از مدیران اجرایی در دوره های خرید کتاب دانشگاهی مختلف نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، بر اثر سکته قلبی درگذشت.
مدیر روابط عمومی سابق نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران درگذشت
به گزارش آژانس اطلاعات کتاب ایران IB (خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی) ، عباس صالحی ، از مدیران سابق فرهنگی وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی ، امروز (دوشنبه ، 9 مرداد) بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

در سوابق وی می توان به فعالیتهای وی در دفتر اصلی انتشارات وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی ، مسئول روابط عمومی در مقاطع مختلف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، نمایشگاه قرآن کریم و نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد.

صالحی از اولین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در قسمت اجرایی این رویداد فرهنگی فعال خرید کتاب دانشگاهی با تخفیف بوده است.

آژانس کتاب ایران (ایبنا) درگذشت این مدیر فرهنگی خانواده آن مرحوم و اهالی فرهنگ را تسلیت می گوید.
به مناسبت ایام محرم ، انتشارات امیرکبیر دو کتاب خود را با تخفیف ویژه به مردم عرضه می کند.
محرم 1400 با دو کتاب نشر امیرکبیر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی) به نقل از روابط عمومی انتشارات امیرکبیر ، به بهانه ایام عزاداری در محرم ، انتشارات امیرکبیر قصد دارد دو کتاب “نقطه سیاه عربی” و “سفر خروج” را منتشر کند که دارای محتوای مذهبی این روزها آثار مذهبی را با 20 درصد تخفیف و ارسال رایگان ارائه دهید.

“نقطه سیاه عربی” سفرنامه حاج حامد عسکری ، شاعر و نویسنده مشهور سالهای اخیر است که خرید کتاب های دانشگاهی با تخفیف با قلم شاعرانه و روان مخاطب را به قلب سرزمین آفتابی و سوزان عربستان می برد تا از لحظه دانلود رایگان کتاب علمی عبادت لذت ببرد. به خانه خدا و مدینه نقطه سیاه عربی کتابی شیرین و خواندنی است که آغازی ویژه و فراموش نشدنی دارد. نویسنده ، با تاکتیک های مناسب ، به جای خروج از فرودگاه مبدا دانلود رایگان کتاب دانشگاهی pdf یا لحظه ورود به کشور حجاز ، دست خواننده را می گیرد و او را به گذشته های دور می برد تا گام های نخستین افکار دانلود کتاب علمی رایگان و ایده های فرزند خدا و حج. آماده شدن؛ و این نوع متفاوت قصه گویی این اثر را از زمان انتشار در بهار 1378 به یکی از محبوب ترین کتاب دانشگاهی با تخفیف آثار در انتشارات امیرکبیر تبدیل کرده است.

اما کتاب دیگر «سفر به خروج» است دانلود کتاب دانشگاهی، نمایشنامه ای از عبدالرحمان شارکاوی ، نویسنده مصری با ترجمه گلرضا امامی ، که در پاییز 1998 چاپ شد و به فجایعی که در واقعه عاشورا بر خانواده اهل بیت وارد شد می پردازد. به این نمایشنامه کتاب علمی رایگان، اگرچه دانلود کتاب علمی بر اساس اسناد تاریخی نوشته شده است. اما تخیل قوی نویسنده این اثر را از یک رویداد تاریخی به یک داستان پرشور تبدیل کرد. نمایش با خبر سایت دانلود رایگان کتاب های دانشگاهی درگذشت معاویه و شرح بیعت مردم با امام حسین (ع) آغاز می شود و با ذکر جزئیات بنیانگذاران واقعه عاشورا حکایت فردای ما به پایان می رسد.

بسته ویژه ایام عزاداری ماه محرم برای انتشارات امیرکبیر را می توان از طریق وب سایت انتشارات امیرکبیر دانلود کتاب های دانشگاهی با ارسال رایگان و 20 درصد تخفیف به قیمت 66400 در دهه اول محرم سفارش داد.