ایالت ها با افزایش موارد محدودیت های ضد ویروس را افزایش می دهند

IOWA CITY ، آیووا (AP) – افزایش مرگبار موارد COVID-19 در سراسر ایالات متحده ، مقامات ایالتی و محلی را وادار می کند تا نقشه های خود را برای مبارزه با ویروس تنظیم کنند ، فرمانداران جمهوریخواه از مأموریت های ماسک استفاده می کنند – با شک و تردید ، حداقل در یک مورد – و مدارس طرح هایی را برای بازگشایی کلاس ها لغو می کنند.

این مراحل با بازگشت افرادی روبه رو می شود که علم پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی را زیر سوال می برند و می ترسند محدودیت های جدید باعث از بین رفتن مشاغل بیشتر و پایمال شدن حقوق مدنی آنها شود.

در آیووا ، فرماندار کیم رینولدز ماهها به دستور ماسک عقب نشینی می کرد اما یک سه شنبه محدود را اعمال کرد و به عنوان آخرین نگهدارنده GOP برای تغییر مسیر پوشش صورت شناخته شد. در همان زمان ، او ادعا کرد “علم در هر دو طرف وجود دارد” در مورد اینکه آیا ماسک ها باعث گسترش ویروس کرونا می شوند.

با آمدن هفته شکرگذاری در هفته آینده ، مقامات بهداشت عمومی در حال آمادگی برای افزایش موج تعطیلات هستند. پزشکان از خانواده ها می خواهند که به جمع های کوچک بچسبند.

یک جراحی مرگبار

معیارهای کلیدی اثربخشی کشور در مدیریت بیماری همه گیر در مسیر اشتباهی قرار دارند. بستری شدن در بیمارستان ، مرگ و میر و موارد در ایالات متحده در حال افزایش است

بیش از 73000 نفر – بالاترین رقم همیشگی – از روز دوشنبه در آمریکا با این ویروس در بیمارستان بستری شدند ، که براساس پروژه پیگیری COVID ، بیش از 3،000 افزایش نسبت به یک روز قبل است. طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 166000 عفونت تازه تأیید شده در روز دوشنبه گزارش شده است. طی چند هفته گذشته تعداد متوسط ​​موارد جدید در روز بیش از دو برابر شده است.

عامل این ویروس بیش از 1.3 میلیون مرگ در سراسر جهان است ، از جمله بیش از 247000 مورد در ایالات متحده مرگ و میر در روز در ایالات متحده به طور متوسط ​​به 1145 نفر رسیده است ، در حالی که دو هفته پیش 828 نفر بوده است.

MANDK های بیشتر ماسک

از زمان انتخابات ، فرمانداران جمهوری خواه در ایووا ، داکوتای شمالی و یوتا که به شدت آسیب دیده اند ، روند خود را تغییر داده و الزامات لازم را برای ماسک ها اعمال کرده اند و دیگران دستورات قبلی را تمدید یا گسترش داده اند.

بسیاری از مقامات و ساکنان منتخب دیگر علی رغم افزایش زیاد ، از چنین الزاماتی چشم پوشی می کنند. و برخی مقامات محلی اجرای قانون از اجرای الزامات نقاب خودداری کرده اند.

در یوتا ، ده ها نفر که مخالف حکم ماسک در سطح کشور بودند در بیرون از خانه فرماندار گری هربرت اعتراض کردند. در داكوتای جنوبی ، ایالتی كه بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19 را در ماه نوامبر دارد ، كریستی نوئم ، فرماندار جمهوری خواه ، برنامه ای برای صدور نیازهای ماسك ندارد.

در آیووا ، رینولدز در مورد علم پشت ماسک شک کرد ، حتی وقتی که قانون محدود ماسک را اعمال کرد. وی خاطرنشان کرد که کشورهای همسایه با مأموریت نقاب ، مانند ایلینوی و مینه سوتا ، موارد رو به افزایش را مشاهده کرده اند ، هرچند به شدت آیووا نیست.

اوه ، علم در هر دو طرف وجود دارد و شما این را می دانید. اگر نگاه کنید ، هر کجا که می خواهید پشتیبانی کنید. “

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها می گویند ماسک ها می توانند به محافظت از شما و اطرافیان کمک کنند.

دستور دقیق تر ماسک از روز سه شنبه در کالیفرنیا ، جایی که فرماندار دموکرات ، گاوین نیوزوم ، گفت ، به استثنای محدود ، ساکنان ملزم به پوشش خود در فضای باز می شوند.

تعطیلات مدرسه

افزایش نرخ عفونت باعث می شود برخی از مناطق مدارس به یادگیری از راه دور روی بیاورند یا بازگشت به آموزش کلاس را موکول کنند.

در داکوتای جنوبی ، سیستم مدارس منطقه سریع شهر قصد دارد همه مدارس را تعطیل کرده و به آموزش مجازی از چهارشنبه برسد. آخرین داده های این منطقه 94 دانش آموز و 47 کارمند را با یک مورد فعال COVID-19 نشان می دهد ، در حالی که 105 کارمند و 676 دانش آموز پس از قرار گرفتن در معرض قرنطینه بودند.

در مترو لاس وگاس ، منطقه مدرسه کلارک کانتی برنامه ها را برای از سرگیری آموزش های جزئی در کلاس به تعویق انداخت و با یادگیری از راه دور حداقل تا پایان سال تقویم ادامه خواهد داد.

بزرگترین سازمان معلمان ویرجینیا غربی از جیم دادگستری فرماندار جمهوری خواه خواست مدارس دولتی را فقط بصورت آنلاین ایجاد کند. این ایالت بیش از 4400 مورد را در هفته منتهی به یکشنبه به ثبت رسانده است که نسبت به هفته قبل 63٪ افزایش داشته است.

فرماندار در حال حاضر برای جلوگیری از شیوع سفرهای تعطیلات ، دستورالعمل حضوری شکرگذاری را تا 3 دسامبر منع کرده است.

داوطلبین واکسن

در هفته گذشته اخبار خوش آمدگویی با نتایج مثبت مثبت دو واکسن COVID-19 از سوی Pfizer و Moderna به جهان اعطا شد ، اما دانشمندان نگرانند که داوطلبان دیگر در مطالعه سایر واکسن های در دست تولید شرکت نکنند. هزاران نفر هنوز هم مورد نیاز است.

___

کنزلمان از کالج پارک ، مریلند گزارش داد. گزارشگر آسوشیتدپرس ، لیا ویلینگام در جکسون ، می سی سی پی ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>