آزمایشگاه های Arkose “اجلاس مجازی تقلب ورشکسته 2020” بهترین و درخشان ترین موضوع در پیشگیری از جرایم اینترنتی

SAN FRANCISCO ، 23 نوامبر 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – آزمایشگاه های Arkoseافتتاحیه اجلاس مجازی ورشکستگی تقلب سخنرانان برجسته صنعت در کلاهبرداری آنلاین ، از سازمان ملل ، مایکروسافت ، پی پال ، ویزا ، تیکت مستر ، پایتخت یک ، یوروپول و غیره را گرد هم آورد. این اجلاس بینش گسترده ای در مورد چگونگی درک مشاغل از درک انگیزه های اقتصادی که مهاجمان را تحریک می کنند ، ارائه داد و در مورد طیف وسیعی از روندهای تقلب در حال ظهور بحث کرد.

بیش از 1450 نفر در این رویداد شرکت کردند که شامل 20 جلسه ، 50 سخنران از سه قاره بود و توسط هشت حامی حمایت می شد. این دستورالعمل شامل پانل ها ، سخنرانی های مسترکلاس ، گپ های کنار آتش و جلسات شبکه ای شامل اطلاعات مبتنی بر داده در الگوهای جدید حمله همراه با فلسفه های فردی از اعضای هیئت مدیره در مورد چگونگی پیشبرد تغییرات مثبت در صنایع خود بود.

“ما خوشحالیم که با موفقیت اجلاس مقدماتی کلاهبرداری ورشکستگی را ارائه دادیم. ما از این فرصت لذت بردیم که بیشترین موارد مهم را در اکوسیستم جرایم اینترنتی مورد بررسی قرار دهیم و در مورد استراتژی های حذف انگیزه های مالی در پشت حملات بحث کنیم. ” “ماهیت مشترک اجلاس چشم اندازهای مختلفی را از سراسر صنعت در مورد چگونگی پیمایش امنیت در زمانی فراهم می کند که تقلب آنلاین در بحران COVID-19 به بالاترین حد خود رسیده است.”

سخنرانان اصلی شامل برایان کربس روزنامه نگار تحقیقاتی از کربس در مورد امنیت سایبری ، تروی هانت ، بنیانگذار “آیا من شده ام؟” ، نیل والش ، رئیس جرایم اینترنتی ، مبارزه با پولشویی و مقابله با تأمین مالی تروریسم در سازمان ملل. این روز با جلسه ای از گوف وایت ، روزنامه نگار تحقیقی امنیت سایبری انگلیس و نویسنده پرفروش آغاز شد.

تروی هانت درباره لزوم اندیشیدن درباره گذرواژه ها به گونه ای دیگر بحث کرد ، مثالهای آسیب پذیری در زندگی واقعی را ارائه داد و افشاگری های امنیتی از اکوسیستم جرایم اینترنتی چند وجهی را ارائه داد. وی خاطرنشان کرد که بسیاری از اقدامات حفاظتی موجود به عنوان موانعی برای حمله کننده است و کاربر ، و بر اهمیت ارائه محافظت آنلاین بدون آسیب رساندن به تجربه کاربر تأکید کرد.

والش بینش ارزشمندی از انگیزه کلاهبرداران ارائه داد. وی در جلسه خود اظهار داشت که زندان رفتن یک خطر شغلی است و بزرگترین عامل بازدارنده در ارتکاب جرایم اینترنتی نیست. والش تأکید کرد که تأثیر واقعی در مبارزه با کلاهبرداران ، بردن پول آنها است. “جرم و جنایت انگیزه سود است. آنها این کار را برای درآمدزایی و بهره برداری از جوامع آسیب پذیر انجام می دهند. “

اجلاس مجازی کلاهبرداری ورشکستگی به میزبانی آزمایشگاه های Arkose و با حمایت مالی برگزار شد مایکروسافت، پی پال، Chargehound، فوق العاده عالی، سوکور، IC2، شفافیت را نقض کنید و کشف بیت.

با ثبت نام در ، به محتوای اختصاصی اجلاس کلاهبرداری ورشکسته در صورت تقاضا دسترسی پیدا کنید https://www.arkoselabs.com/virtual-summit.

درباره آزمایشگاه های Arkose:
آزمایشگاه های Arkose مدل تجاری کلاهبرداری را ورشکست کردند. رویکرد نوآورانه آن که توسط گارتنر به عنوان فروشنده خنک 2020 شناخته شده است ، قصد کاربر واقعی را تعیین می کند و حملات را در زمان واقعی اصلاح می کند. ارزیابی ریسک همراه با چالش های احراز هویت تعاملی ، ROI پشت حملات را تضعیف می کند ، ضمن اینکه باعث بهبود عملکرد خوب مشتری می شود ، محافظت طولانی مدت ایجاد می کند. مرکز آزمایشگاه های آرکوز در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، با دفاتر در بریزبن ، استرالیا مستقر است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.arkoselabs.com یا در TwitterArkoseLabs مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

پل ویلک

[email protected]

+ 1-415-881-7995

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>