RAJANT از صندوق سرمایه گذاری یونیسف برای حمایت از کودکان ستاره دار جهان پشتیبانی می کند

رویداد مجازی با نوازندگان فردا ، نوزدهم نوامبر ، 9 صبح تا 5 بعد از ظهر EST

در مبارزه با COVID و گرسنگی جهانی ، شرکت راجانت اقدام به جمع آوری کمک مالی برای افزایش آگاهی و بودجه صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) ، آژانس سازمان ملل متحد که مسئول کمک های بشردوستانه و توسعه به کودکان در سراسر جهان است ، کرد.  راژانت قرار است کمک های تماشاگران تا سقف 25000 دلار در روز رویداد مطابقت داشته باشد.  پخش مستقیم راجانت از پنجشنبه نوزدهم نوامبر ساعت 9 صبح ET از کانال یوتیوب راجانت آغاز می شود.  این جریان اجرای هفت ساعته کامل هنرمندان موسیقی از سراسر جهان را نشان می دهد.
در مبارزه با COVID و گرسنگی جهانی ، شرکت راجانت اقدام به جمع آوری کمک مالی برای افزایش آگاهی و بودجه صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) ، آژانس سازمان ملل متحد که مسئول کمک های بشردوستانه و توسعه به کودکان در سراسر جهان است ، کرد. راژانت قرار است کمک های تماشاگران تا سقف 25000 دلار در روز رویداد مطابقت داشته باشد. پخش مستقیم راجانت از پنجشنبه نوزدهم نوامبر ساعت 9 صبح ET از کانال یوتیوب راجانت آغاز می شود. این جریان اجرای هفت ساعته کامل هنرمندان موسیقی از سراسر جهان را نشان می دهد.
در مبارزه با COVID و گرسنگی جهانی ، شرکت راژانت اقدام به جمع آوری کمک مالی برای افزایش آگاهی و بودجه صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) ، آژانس سازمان ملل متحد که مسئول کمک های بشردوستانه و توسعه به کودکان در سراسر جهان است ، کرد. راژانت قرار است کمک های تماشاگران تا سقف 25000 دلار در روز رویداد مطابقت داشته باشد. پخش مستقیم راجانت از پنجشنبه نوزدهم نوامبر ساعت 9 صبح ET از کانال یوتیوب راجانت آغاز می شود. این جریان اجرای هفت ساعته کامل هنرمندان موسیقی از سراسر جهان را نشان می دهد.

مالورن ، پنسیلوانیا (ایالات متحده آمریکا) ، 18 نوامبر 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – شرکت Rajant ، ارائه دهنده شبکه های بی سیم Kinetic Mesh® ، میزبان جمع آوری کمک مالی برای آگاهی و کمک های مالی صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) است. آژانس سازمان ملل متحد مسئول ارائه کمک های بشردوستانه و توسعه به کودکان در 192 کشور در سراسر جهان است. این رویداد مجازی فردا ، 19 نوامبر استهفتم، 2020 ، و از طریق کانال YouTube راجانت از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر EST به صورت زنده پخش می شود.

این پخش زنده دارای اجرای کامل هفت ساعته هنرمندان موسیقی در سراسر جهان است و یک صفحه GoFundMe برای پذیرش کمک مالی در دسترس است. راژانت تعهد کرده است که 25000 دلار کمک مالی خواهد کرد ، و علاوه بر این با اولین مبلغ 25000 دلار اهدا شده توسط شرکا و مشتریان آنها مطابقت دارد. هنرمندان عبارتند از: مورگان جیمز ، خواننده و ترانه سرای آمریکایی ، ریتم 14 قطعه ارکستر سیتی و تعداد زیادی از استعدادهای موسیقی دیگر.

با توجه به اینکه کشورها به دلیل COVID در قرنطینه و مرزهای بسته هستند ، زنجیره تأمین مواد غذایی بین المللی در معرض خطر جدی قرار گرفته است و انتظار می رود فقر جهانی برای اولین بار در دهه های گذشته افزایش یابد و این امر به طور بالقوه مبارزه جهانی با گرسنگی و سو mal تغذیه را معکوس خواهد کرد. به گفته رابرت شنا ، مدیر عامل و بنیانگذار Rajant ، “غذا در مقایسه با قیمت گرسنگی ارزان است. کودکان از برجسته ترین قربانیان گرسنگی هستند و از جنبه های عمیقی بر همه جنبه های زندگی آنها تأثیر می گذارد. کودکان نباید به دلیل ویروس یا دلیل دیگری گرسنه به رختخواب بروند و این رویداد روش ما برای روشن کردن موضوع است. توسط وندی جی در سالانه توپ برف ریزه یونیسف با یونیسف ، داستان آنها و عضو هیئت مدیره جنیفر پارادیس بهله آشنا شدم. این مقدمه منجر به رویداد موسیقی ما شد. این امید و قصد من برای کارمندان ، کانال ها و مشتریان راژانت است که به گونه ای متحد شوند که سرگرم کننده ، آموزنده و مثمر ثمر باشد و در پشتیبانی مالی بسیار ضروری یونیسف ، مفید باشد. “

جنیفر پارادیس بهله ، که در عضو هیئت رئیسه منطقه ای نیویورک یونیسف ایالات متحده آمریکا فعالیت می کند ، از جمله مشارکت کنندگان در این روز خواهد بود که در مورد کارهای خوب یونیسف به ارائه اطلاعات می پردازند. در مورد جمع آوری کمک های مالی راجانت ، “من به عنوان مدافع یونیسف ، از حمایت راجانت و علاقه صمیمانه وی برای ایجاد تغییر خوشحالم می کنم. آقای شنا و تیم راجانت عنوان “یونیسف” را برای هر کودک پذیرفتند. ما از راجانت ، اهدا کنندگان آنلاین و همه نوازندگان سپاسگزاریم که وقت ، استعداد و کمک های مالی خود را برای موفقیت روز صرف می کنند. “

####

درباره شرکت راجنت

شرکت Rajant ارائه دهنده انحصاری شبکه های بی سیم خصوصی است که از شبکه اختراع Kinetic Mesh® ، گره های بی سیم BreadCrumb® و نرم افزار شبکه InstaMesh® استفاده می کنند. با استفاده از راجنت ، مشتریان می توانند به سرعت یک شبکه بسیار سازگار و مقیاس پذیر که از قدرت داده های زمان واقعی برای ارائه هوش تجاری بر اساس تقاضا و مأموریت استفاده می کند ، استقرار دهند. شبکه های Kinetic M راجانت که به تأخیر کم ، توان عملیاتی بالا و امن برای انواع داده ها ، صدا ، ویدئو و برنامه های خودکار منجر می شود ، تحرک کاملی را در اختیار مشتریان صنعتی قرار می دهد و به آنها امکان می دهد برنامه ها و داده های شبکه خصوصی خود را در هر مکان ببرند. با استقرار موفق در بیش از 60 کشور جهان برای مشتریان در ارتش ، معدن ، بنادر ، راه آهن ، نفت و گاز ، کارخانه های پتروشیمی ، شهرداری ها و کشاورزی. دفتر مرکزی راجانت در مالورن ، پنسیلوانیا است و دارای امکانات و دفاتر اضافی در کنتاکی و آریزونا است. برای اطلاعات بیشتر ، به Rajant.com مراجعه کنید یا Rajant را در LinkedIn و Twitter دنبال کنید.

پیوست

CONTACT: Alice DiSanto Rajant Corporation 914-582-8464 [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>