Discovery Education و SOMOS Educação آموزش ابتکاری STEM را برای میلیون ها دانشجو در برزیل به ارمغان می آورند

لندن ، 09 دسامبر 2020 (اخبار GLOBE) – Discovery Education – رهبر جهانی در زمینه منابع برنامه درسی دیجیتال ، محتوای جذاب و یادگیری حرفه ای برای کلاسهای K-12 مطابق با استانداردها – و SOMOS Educação – بزرگترین شرکت آموزشی برزیل ، و یکی بزرگترین گروههای آموزشی در جهان – امروز یک همکاری جدید ابتکاری را اعلام کرد. در این همکاری جدید ، Discovery Education و SOMOS Educação منابع دیجیتالی برنده جایزه پشتیبانی از آموزش STEM را از طریق Plurall ، پلت فرم آموزش دیجیتال SOMOS ، که به بزرگترین پلت فرم کلاس دیجیتال برای مدارس ابتدایی و دبیرستان های خصوصی برزیل تبدیل شده است ، به دانش آموزان در سراسر برزیل ارائه می دهند. با بیش از 1.3 میلیون دانش آموز.

آماده سازی دانشجویان برزیلی با دانش و مهارت برای هدایت جهان در علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات برای ادامه رشد کشور حیاتی است. بنابراین ، Discovery Education و SOMOS Educação برای آوردن Discovery Education همکاری می کنند اتصال STEM به بیش از 1 میلیون دانش آموز در سراسر کشور.

یک منبع میان رشته ای K-8 ، اتصال STEM محتوای پویای دیجیتال را با درسهای آماده و فعالیتهای عملی برای تقویت برنامه اصلی و پرورش مهارتهای ارزشمند تفکر در طراحی که دانش آموزان را برای آینده آماده می کند ، ترکیب می کند. ساخته شده در چارچوب 4Cs و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل ، اتصال STEM به طور هدفمند در میان رشته ها ادغام می شود و تمام منابع لازم را برای معرفی چالش های دنیای واقعی و طراحی مهارت های تفکر به دانش آموزان فراهم می کند. سرانجام ، از طریق برنامه های درس مدولار ، اتصال STEM انعطاف پذیری بیشتری برای معلمان به صورت آنلاین یا حضوری به معلمان می دهد در حالی که دانش آموزان از حل کننده های محلی حل می شوند و به جستجوی راه حل های خیالی و جهانی می پردازند.

دانش آموزان دسترسی خواهند داشت اتصال STEM از طریق پلتفرم یادگیری Plurall SOMOS. بیش از یک بستر مطالعه و آموزش آنلاین برای دانش آموزان ، سرپرستان ، معلمان و هماهنگ کنندگان ، Plurall نقشی محوری در مدرسه دیجیتال ایفا کرده است ، نامی که به انتقال گروه های دانشجویی از محیط مشابه به فضای مجازی داده شده است. راه حل ابتکاری قابل دسترسی ، عملی و سازمان یافته ، دانش آموزان را 24 ساعته همراهی می کند و از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است ، قرص ، یا دسک تاپ این ابزار کلاسهای زنده و فعالیتهای متقابل را انجام می دهد ، همچنین لیستی از تمرینات را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند آنچه را که در کلاس آموخته اند و فیلم ها را برای پشتیبانی از انجام کارها تمرین کنند. علاوه بر این ، این پلتفرم مدرسان آماده پاسخگویی به س questionsالاتی را که ممکن است در طول فعالیت ها و در رابطه با محتوای مطالب آموزشی ایجاد شود ، دارد.

مدارس و سرپرستان به گزارش های عملکردی که نتایج هر دانش آموز را نشان می دهد دسترسی دارند. این گزارش ها از الگوریتم هایی استفاده می کنند که نمای روشنی از کیفیت مدرسه شما و نکاتی که باید برای نتیجه بهتر آموزشی – روی آنها کار شود – به صورت جداگانه ، توسط کلاسهای خاص یا حتی بخشهایی ارائه می شود. به این ترتیب می توان مشکلات اصلی هر دانش آموز را برجسته کرد تا معلمان فعالیت های خود را با شخصی سازی استراتژی های آموزش ایجاد کنند.

رابین هدلی ، مپیر شدن دمدیر آموزش بین المللی Discovery ، گفت: “به منظور حمایت از ادامه رشد و توسعه کشور ، دانشجویان برزیل نیاز به کسب دانش بنیادی بنیادی و توسعه مهارت های” 4 C “- تفکر انتقادی ، ارتباطات ، همکاری و خلاقیت – دارند که در اقتصاد جهانی ارزش دارند. خدمات دیجیتال Discovery Education از هر دو هدف مهم پشتیبانی می کند و ما خوشحالیم که با SOMOS همکاری می کنیم تا این منابع مهم را به دانشجویان سراسر برزیل ارائه دهیم. “

Camila Cardoso ، مدیر راه حل های تکمیلی SOMOS Educação ، گفت: “ما از همکاری خود با Discovery Education International خوشحال هستیم. با ارائه STEM Connect ، ما به دانشجویان خود کمک خواهیم کرد تا دانش چند رشته ای خود را برای حل مشکلات واقعی اعمال و گسترش دهند. ما بر این باوریم که با تحریک تفکر انتقادی ، برای توسعه شهروندان تواناتر ، مسئولیت پذیر و همدل تر در برابر چالش های قرن 21 نیز همکاری می کنیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع دیجیتال Discovery Education و خدمات یادگیری حرفه ای ، به سایت www.discoveryeducationglobal.com مراجعه کنید و از طریق توییتر و LinkedIn.

درباره آموزش کشف:

Discovery Education در منابع برنامه درسی دیجیتال ، محتوای جذاب و یادگیری حرفه ای برای کلاس های K-12 رهبر جهانی است. Discovery Education از طریق کتاب های دیجیتالی برنده جایزه ، منابع چندرسانه ای و بزرگترین شبکه یادگیری حرفه ای در نوع خود ، آموزش و یادگیری را تغییر می دهد ، تجربه های STEM غوطه وری ایجاد می کند و پیشرفت های تحصیلی را در سراسر جهان بهبود می بخشد. Discovery Education در حال حاضر تقریباً به 4.5 میلیون مربی و 45 میلیون دانش آموز در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد و منابع آن در بیش از 140 کشور و سرزمین قابل دسترسی است. با الهام از شرکت رسانه ای جهانی Discovery ، Inc ، Discovery Education با همکاری مناطق ، ایالت ها و سازمان های همفکر برای توانمند سازی معلمان با راه حل های سفارشی که موفقیت همه زبان آموزان را پشتیبانی می کند ، شریک است. آینده آموزش را در www.discoveryeducationglobal.com کاوش کنید.

درباره SOMOS آموزش

SOMOS Educação ، یک شرکت تابعه از شرکت هولدینگ Cogna Educação ، یک شرکت برزیلی که یکی از سازمان های برتر آموزشی در جهان است و به بازار B2B در آموزش K-12 خدمت می کند. این شرکت یک شریک یک مرحله ای است که به مدارس سراسر کشور بستر کاملاً یکپارچه ای از راه حل ها برای محتوای آموزشی و خدمات فناوری که از علم در خدمت آموزش استفاده می کنند و همچنین سرویس های دیجیتالی که از روند مدیریت مدرسه برای ایجاد نوآوری و تحول دیجیتالی موسسات آموزشی را پشتیبانی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.somoseducacao.com.br مراجعه کنید.

مخاطب

فیونا مک لین
آموزش کشف
ایمیل: [email protected]
تلفن: +447587554429

استفان ویکفیلد
آموزش کشف
ایمیل: [email protected]
تلفن: 202-316-6615

رافائلا بزرا
COMUNICAÇÃO INSTITUCIONAL
ایمیل: [email protected]
تلفن: 114383-8465 11 98910-7871
www.cognaedu.com.br

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>