Danone برای دومین سال متوالی به عنوان رهبر جهانی محیط زیست با نمره سه برابر A از CDP اعطا شد

اطلاعیه مطبوعاتی – پاریس ، 8 دسامبرهفتم، 2020

Danone برای دومین سال متوالی شناخته شد
به عنوان رهبر محیط زیست جهانی با نمره سه برابر A از CDP

امروز دانون اعلام کرد که برای دومین سال متوالی توسط سازمان غیرانتفاعی بین المللی CDP که سیستم افشای اطلاعات و امتیازدهی آن به عنوان استاندارد طلای شفافیت محیط زیست شرکت ها شناخته می شود ، به عنوان رهبر محیط زیست جهانی برجسته شده است.

از 5،800+ شرکت در سال 2020 امتیاز کسب کرده اند ، Danone یکی از تنها 10 شرکتی است که برای سه منطقه زیست محیطی در لیست A قرار گرفت تحت پوشش CDP تغییر اقلیم ، حفظ جنگل ها و امنیت آب است.

از زمان افشای اولیه محیط زیست داوطلبانه در CDP در سال 2010 ، دانون به تدریج امتیاز خود را افزایش داده تا برای اولین بار به لیست Triple ‘A’ در سال گذشته برسد. قرار گرفتن در این سال در این سه لیست معتبر ، به رسمیت شناختن اقدامات بلند پروازانه و طولانی مدت دانون برای ایجاد اقتصاد با کربن کم ، محافظت از منابع طبیعی و افزایش شفافیت مارک های آن است.

هنری بروکسل ، مدیر عامل پایان و پایان طراحی تا تحویل ، اعلام کرد: “برای دومین سال متوالی ، دانون به عنوان “یک شرکت سه گانه” توسط CDP شناخته می شود. این یک نقطه عطف و موفقیت مهم است که تایید می کند “یک سیاره” ما چیست. چارچوب عملکرد One Health و استراتژی ما برای تمرکز بر تأثیرات محلی و محلی با اقدامات اساسی که در سال 2020 توسط شرکت ها و مارک های تجاری ما انجام شده است ، تبدیل به یک برنامه تحول عمیق شده است: evian و Volvic از منبع به مصرف کنندگان کربن خنثی شدند. رهبر شیر آلی آمریکا ، Horizon Organic ، آرزو داشت که در 5 سال کربن مثبت شود. کاریکاره همچنین سفری بی طرف را آغاز کرد. ما جنبش “ما برای آب عمل می کنیم” را راه اندازی کردیم ، مجموعه ای از اقدامات فوری برای تقویت حفاظت و دسترسی به منابع آب. و ما اولین زنجیره تأمین روغن نخل در ایالات متحده را به عنوان بخشی از تعهد خود برای از بین بردن جنگل زدایی ایجاد کردیم. من می خواهم از همه تیم های ما به خاطر فداکاری و اشتیاقشان در تبدیل زنجیره ارزش ، ابداع اقتصاد کم کربن و محافظت از منابع طبیعی تشکر کنم. شفافیت برای تقویت اعتماد مصرف کنندگان به مارک های ما و ارائه ابزارهای مناسب به جامعه مالی برای ارزیابی انعطاف پذیری و تأثیر مدل های تجاری ما بسیار مهم است.

پل سیمپسون ، مدیر عامل CDP ، گفت: “ما به تمام شرکت های حاضر در لیست A امسال تبریک می گوییم. رهبری شفافیت و اقدام به محیط زیست یکی از مهمترین اقداماتی است که مشاغل می توانند انجام دهند ، و حتی در این سال پرچالش که توسط COVID-19 مشخص شده چشمگیرتر است. میزان خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی ، جنگل زدایی و ناامنی آب در مشاغل بسیار زیاد است و ما می دانیم که فرصت های عمل بسیار بیشتر از خطرات بی عملی است. رهبری از بخش خصوصی یک “حلقه جاه طلبی” برای اقدامات بیشتر دولت ایجاد می کند و اطمینان حاصل می کند که آرزوهای جهانی برای یک اقتصاد پایدار و صفر خالص به واقعیت تبدیل می شود. لیست A ما با اقداماتی امروز از آن شرکتهایی که خود را برای پیشرفت در اقتصاد آینده آماده می کنند تجلیل می کند

روش کامل و معیارهای لیست A در وب سایت CDP در دسترس است: https://www.cdp.net/fa/companies/companies-scores.

حفاظت از منابع طبیعی اخیر دانون و دستاوردها و جاه طلبی های آب و هوایی:

  • اوئیان و ولوویک گواهینامه خنثی کربن از منبع به مصرف کننده

  • فرمول کودک وکسفورد ، کربن خنثی است گواهینامه (که مارک های برجسته مانند آپتامیل ، گاو و دروازه و نوتریلون برای مصرف کنندگان در 41 کشور در سراسر جهان).

  • اطلاعیه کاریکار برای تبدیل شدن به اولین مارک فرمول شیر در استرالیا و نیوزیلند که تا سال 2030 به خنثی شدن کربن دست یافت.

  • جاه طلبی آلی Horizon تا سال 2025 تبدیل به کربن مثبت شود.

  • در سال 2019 ، پنج سال جلوتر از برنامه و تعهد اصلی خود و یک سال قبل از تعهد اهداف علمی-پایه 1.5 درجه سانتیگراد ، به حداکثر میزان انتشار کربن خود برسید. با پیشرفت ، انتشار گازهای گلخانه ای آن در سطح مطلق کاهش می یابد.

  • ایجاد در کنار دو تاجر از اولین زنجیره تأمین روغن نخل در ایالات متحده به عنوان بخشی از تعهدات خود برای از بین بردن جنگل زدایی.

  • انتشار آن سیاست آب به منظور اقدام به حفظ و بازیابی منابع آب ، امروز و برای نسل های آینده

  • راه اندازی ‘WeActForWater“توسط مارک های Danone Water ، مجموعه ای از اقدامات فوری ، اهداف بلند پروازانه و سرمایه گذاری های جدید ، که توسط مارک های برجسته آب دانون ، از جمله evian ، Volvic ، AQUA و Bonafont مستقر شده است ، بر بسته بندی مسئولانه ، بی طرفی آب و هوا ، حفظ حوضه و دسترسی به امن تمرکز دارد. آب آشامیدنی.

اوه اوه

اظهارات منتظر نگاه

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده نگرانه خاصی در مورد Danone است. در برخی موارد ، می توانید این عبارات آینده نگر را با کلمات آینده نگر شناسایی کنید ، مانند “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “برنامه” ، “قصد” ، “هدف” ، “باور” “،” پیش بینی “،” راهنمایی “،” پیش بینی “،” احتمال “،” ممکن است “،” باید “،” هدف “،” هدف “،” قدرت “،” اراده “،” می تواند “،” پیش بینی “، “ادامه” ، “متقاعد شده” و “اطمینان” ، منفی یا جمع این کلمات و اصطلاحات قابل مقایسه دیگر. اظهارات رو به جلو در این سند شامل پیش بینی فعالیت های آینده ، عملیات ، جهت ، عملکرد و نتایج Danone است اما به آنها محدود نمی شود.

اگرچه دانون معتقد است انتظاراتش بر اساس فرضیات معقول و منطقی است ، اما این اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی است ، که می تواند نتایج واقعی را از آنچه در این بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت کند. برای توصیف دقیق این خطرات و عدم اطمینان ، لطفاً به بخش “عامل خطر” در سند ثبت جهانی Danone مراجعه کنید (نسخه فعلی آن در دسترس است www.danone.com)

با توجه به الزامات نظارتی ، Danone متعهد نمی شود که به طور عمومی هیچ یک از این اظهارات آینده نگر را به روز یا اصلاح کند. این سند پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار دانون محسوب نمی شود.

درباره دانون (www.danone.com)

Danone یک شرکت پیشرو در تولید مواد غذایی و آشامیدنی چند محلی است که در 3 کسب و کار شامل محصولات ضروری لبنیات و گیاهان ، آبها و تغذیه تخصصی بر روی دسته های سلامت محور و سریع رشد می کند. با “یک سیاره” چارچوب عملیاتی One Health ، که سلامت مردم و کره زمین را به طور صمیمانه به هم پیوسته می داند ، هدف Danone الهام بخشیدن به شیوه های خوردن و آشامیدن سالم و پایدار است. برای سرعت بخشیدن به این انقلاب غذایی و ایجاد ارزش برتر ، پایدار و سودآور برای همه سهامداران خود ، Danone 9 هدف 2030 را تعیین کرده و راه را به عنوان اولین شرکت لیست شده برای تصویب وضعیت “Entreprise à Mission” در فرانسه هموار کرده است. با هدف آوردن سلامتی از طریق غذا برای هرچه بیشتر مردم ، و اهداف اجتماعی ، اجتماعی و زیست محیطی مطابق با اساسنامه خود ، دانون متعهد می شود که به روشی کارآمد ، مسئولانه و فراگیر ، مطابق با توسعه پایدار عمل کند. اهداف (SDG) سازمان ملل. تا سال 2025 ، Danone قصد دارد به یکی از اولین شرکت های چند ملیتی تبدیل شود که گواهینامه B Corp obtain دریافت کرده است. Danone با بیش از 100000 کارمند و فروش محصولات در بیش از 120 بازار ، 25.3 میلیارد یورو فروش در سال 2019 ایجاد کرده است. نمونه کارها Danone شامل مارک های برجسته بین المللی (Actimel ، Activia ، Alpro ، Aptamil ، Danette ، Danio ، Danonino ، evian ، Nutricia ، Nutrilon است. ، ولوویچ ، از جمله) و همچنین مارک های محلی و منطقه ای قوی (از جمله AQUA ، Blédina ، Bonafont ، Cow & Gate ، Horizon Organic ، Mizone ، Oikos ، Prostokvashino ، Silk ، Vega). Danone در Euronext پاریس ذکر شده و از طریق برنامه ADR (رسید سپرده گذاری آمریکایی) در بازار OTCQX موجود است ، یک جز component شاخص شاخص های پایداری از جمله شاخص های مدیریت شده توسط Vigeo Eiris و Sustainalytics و همچنین شاخص پایداری اتیبل ، MSCI ESG است. شاخص ها ، شاخص های FTSE4Good ، شاخص برابری جنسیتی بلومبرگ و شاخص دسترسی به تغذیه.

درباره CDP
CDP یک شرکت غیر انتفاعی جهانی است که شرکت ها و دولت ها را به سمت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، حفاظت از منابع آب و حفاظت از جنگل ها سوق می دهد. ما به عنوان ارائه دهنده شماره یک تحقیق اقلیم توسط سرمایه گذاران و کار با سرمایه گذاران نهادی با دارایی 106 تریلیون دلار ، از قدرت سرمایه گذار و خریدار استفاده می کنیم تا به شرکت ها انگیزه دهیم تا تأثیرات زیست محیطی خود را فاش و مدیریت کنند. بیش از 9،600 شرکت با بیش از 50٪ سرمایه بازار جهانی داده های زیست محیطی را از طریق CDP در سال 2020 افشا کردند. این علاوه بر صدها شهر ، ایالت و منطقه است که افشا می کنند ، و باعث می شود بستر CDP به یکی از غنی ترین منابع اطلاعاتی در مورد چگونگی شرکت ها و دولت ها در حال تغییر محیط هستند. CDP عضو بنیانگذار ائتلاف منظور ما تجارت است. برای اطلاعات بیشتر به https://cdp.net/en مراجعه کنید یا @ CDP ما را دنبال کنید.

پیوست