10 بهترین سس داغ که با همه چیز مطابقت دارند

آطبق تحقیقات جدید انجمن قلب آمریکا ، خوردن منظم فلفل چیلی برای قلب شما بسیار مفید است و ممکن است به شما کمک کند زندگی طولانی تری داشته باشید.

در تجزیه و تحلیل جدید بر اساس اطلاعات 570،000 نفر در سراسر ایالات متحده ، ایتالیا ، چین و ایران ، محققان دریافتند خوردن فلفل چیلی می تواند خطر مرگ بیماری های قلبی عروقی را تا 26 درصد کاهش دهد. علاوه بر این ، کسانی که به طور منظم فلفل چیلی می خوردند نیز 25 درصد خطر مرگ ناشی از آنها را کاهش می دهد هر در مقایسه با کسانی که این کار را نکرده اند ، علت مرگ و میر ناشی از سرطان 23 درصد کمتر است. این ممکن است به دلیل اثر فعال کپسایسین فلفل قرمز فلفل قرمز باشد ، که به گفته AHA اثرات ضد التهابی ، آنتی اکسیدانی ، ضد سرطانی و تنظیم کننده قند خون دارد.

مزایای سلامتی بهترین مزیت اضافه کردن کمی حرارت به وعده های غذایی شما است و بهره مندی از آن آسان است: فقط یکی از بهترین سس های گرم را در اطراف خود بگیرید. خواه یک نوع تنوع ملایم Baby Spice یا یک انتخاب دلفریب Scice Spice را بخواهید ، چیزی برای همه وجود دارد.

10 بهترین سس گرم برای ادویه وعده های غذایی شما

1. Hot Ones کلاسیک سس گرم ، 15 دلار

اگر طرفدار آن هستید داغ ها، شما باید این سس گرم کلاسیک را امتحان کنید. این ماده با ترکیبات کاملاً طبیعی – مانند سرکه سیب و فلفل قرمز چیلی ارگانیک و با مسئولیت پذیری رشد کرده – برای افراد مبتدی بسیار مناسب است.

اکنون خرید کنید: Hot Ones سس گرم کلاسیک ، 15 دلار

2. Lady J Sauce Ol ‘Lady Original Vegan ، 10 دلار

این سس تند برنده جایزه ترکیب کاملی از شیرین و ادویه است. همچنین بدون سویا ، وگان و ارگانیک است و از همه چیزهایی که در بشقاب شما تعارف می شود ، تعریف می کند.

اکنون خرید کنید: Lady J Sauce Ol ‘Lady Original Vegan ، 10 دلار

3. سس آووکادو کومانا ، 10 دلار

نه ، شما خواب نمی بینید. سس داغ آووکادو وجود دارد. این به لطف فلفل چیلی هبانرو گرمای ملایم دارد و به لطف آووکادو ، فلفل دلمه ای سبز ، انبه و پیاز کاملاً عطر و طعم زیادی دارد.

اکنون خرید کنید: سس آووکادو کومانا ، 10 دلار

4. سس داغ Sonoma ، 12 دلار

بهترین سس های گرم

این مارک سس داغ متعلق به خانم های لاتین و زنانه امری را باید امتحان کنید. مالک گفته است که شما هرگز ظرفی بدون فلفل چیلی نخورده است ، بنابراین شما می دانم خوب می شود

اکنون خرید کنید: سس داغ Sonoma ، 12 دلار

5. سس تند فلفل کوچک تبر ، 7 دلار

فلفل موجود در این سس تند از باغ های جامعه در سراسر برانکس تهیه می شود. همچنین فقط شش ماده تشکیل دهنده دارد و هیچ ماده افزودنی و نگهدارنده ای در آن وجود ندارد.

اکنون خرید کنید: سس تند فلفل کوچک تبر ، 7 دلار

6. سس تند ضربان قلب آناناس هابانرو ، 12 دلار

بهترین سس های گرم

اجازه ندهید آناناس شما را فریب دهد. گرمای زیادی در این سس داغ وجود دارد که بی عیب با میوه های شیرین جفت می شود.

اکنون خرید کنید: ضربان قلب سس داغ آناناس حبانرو ، 12 دلار

7. سس داغ اصلی Cholula ، 17 دلار

بهترین سس های گرم

بدون این گزینه OG نمی توانید بهترین سس گرم را جمع آوری کنید. این بسیار خوب است که شما فقط نمی خواهید از آن در خانه استفاده کنید – همچنین می خواهید آن را در کیف خود قرار دهید تا از آن استفاده کند.

اکنون خرید کنید: سس تند اصلی Cholula ، 17 دلار

8. سس تند مخفی Aardvark Habanero ، 15 دلار برای 2 نفر

بهترین سس های گرم

این سس تند با فلفل هابانرو و گوجه فرنگی درست می شود و آن را به ترکیبی منحصر به فرد کارائیب و Tex-Mex تبدیل می کند. همچنین وگان ، فاقد گلوتن ، گواهی ارگانیک و فاقد عطر و طعم مصنوعی است.

اکنون خرید کنید: سس تند مخفی Aardvark Habanero ، 15 دلار برای 2 نفر

9. سس داغ TRUFF ، 18 دلار

این دلیل خوب دلیل این سس تند را در لیست پرفروش ترین ها در آمازون قرار داده است. این ماده با ترافل سیاه ، فلفل چیلی ، و شهد آگاو آلی برای طعم بی نظیر و خوشمزه تزریق می شود.

اکنون خرید کنید: سس داغ TRUFF ، 18 دلار

10. بسته واریته سس گرم Yellowbird ، 20 دلار

بهترین سس های گرم

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید چه نوع سس تندی می خواهید ، این بسته متنوع را امتحان کنید. طیف وسیعی از طعم ها و ادویه ها برای لذت بردن وجود دارد ، از ساریراچا آگاو آبی گرفته تا مخلوط فلفل شبح.

اکنون خرید کنید: بسته واریته سس گرم Yellowbird ، 20 دلار

این غذا را با سس تند جدید مورد علاقه خود قرار دهید:

https://www.youtube.com/watch؟v=w3SfOh-HdUc

اوه سلام شما مانند کسی به نظر می رسد که عاشق تمرینات رایگان ، تخفیف برای مارک های سلامتی پرطرفدار و محتوای اختصاصی خوب + خوب است. برای Well + ، انجمن آنلاین افراد خودکار سلامتی ثبت نام کنید و بلافاصله قفل پاداش خود را باز کنید.

سردبیران ما به طور مستقل این محصولات را انتخاب می کنند. خرید از طریق پیوندهای ما ممکن است خوب باشد + کمیسیون خوب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>