یک راه ارزان قیمت و تضمین شده برای افزایش شتاب خودرو

دقت کنید برای باز و بسته کردن شمع به آچار مخصوص آن نیاز دارید. 1-تیونینگ چیپ دراگون: اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو خود هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این بهترین چیپ تیونینگ موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است. تیونینگ خودرو چیست؟ به طور کلی تیونینگ کردن یعنی ارتقا دادن بخش های مختلف خودرو مانند قدرت موتور، ظاهر خودرو و ایجاد تغییرات در سایر بخش های خودرو و افزایش شتاب است. اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمتو کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین چیپ برای رفع کپ کردن و افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت است و تمامی این موارد را همین یک محصول انجام می دهد در صورت استفاده این محصول به همراه تیونینگ چیپ نیترو درایو نتیجه خیلی بهتر شده و شتاب خودرو شما بیشتر افزایش می یابد.

افزایش شتاب خودروبه طوری که وقتی آج های لاستیک از بین میرود و عمر مفیدش را از دست می دهد سرعت خودرو گرفته شده و ترمز گیری به درستی انجام نمیگیرد. این چیپ بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد فقط بروی خودروهای کاربراتوری تاثیرات افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت بسیار بسیار ناچیز می باشد ولی می تواند برق خودرو عمر مفید باتری و نور های چراغ ها و صدای بلندگو های خودرو و سایر قطعات برقی را تقویت نماید.. از آنجایی که در ساخت این شمعها از مواد با کیفیتی استفاده شده است، عمر مفید آنها حدود 100000 کیلومتر است که میتواند در هزینه و وقت شما صرفهجویی کند. توضیحات هر یک از محصولات به صورت جدا گانه در هر محصول نوشته ایم شما با رجوع به محصولات دیگر می توانید بروی هر یک کلیک کرده و توضیحات آن را بخوانید. از آنجا که تمام ایسیوهای نصب شده بر روی خودرو تیبا ایسیو زیمنس (Siemens) از نوع SIM 2K-34 VR در انواع تکسوز و SIM 2K-48 VR در انواع دوگانه سوز (بایفیول) هستند بنابراین راهکارهای مخصوص ایسوهای زیمنس نسخه مگاموتور را بر روی آن ها برای ریمپ اصولی تیبا به کار برده ایم.

در کل این خودرو در هر دو نوع تیبا یک و تیبا هاچ بک (تیبا 2) با وجود بهینه سازی های گسترده ای که از سوی مگاموتور و سایپا مخصوصا در انواع یورو 4 دریافت کرده خودرو بسیار مستعدی برای ریمپ است و بعد از مپ کردن تیبا شاهد شتاب و کشش فوق العاده، دمای مطلوب عملکرد فن ها، رفع کامل ایرادات ذاتی تیبا علی الخصوص سنسور اکسیژن دوم و میل سوپاپ خواهیم بود. ریمپ تیبا 1 و 2 در مرکز تخصصی ریمپ کلاب ، ریمپ اصولی و علمی ایسیو خودروی تیبا | سایپا تیبا Saipa Tiba اولین بار در 23 آذر ماه 1387 با نام مینیاتور رو نمایی شد. این خودرو توسعه یافته ی پلتفرم S81 سایپا است. طبیعی است که پس از مدتی استفاده از خودرو، شتاب آن کاهش می یابد و اصطلاحا سرعت آن کند می شود.علت اصلی ایجاد این مشکل فرسوده شدن برخی از قطعات خودرو می باشد. با ریمپ ای سی یو خودرو می توان مصرف سوخت خودرو را بهینه کرد ، توان خودرو را افزایش داد ، شتاب اولیه و ثانویه خودرو را سرعت بخشید ، تاخیر پدال گاز را رفع نمود ، عملکرد فن خودرو در دورهای مختلف را بهبود بخشید ، برخی از سنسورهایی را که باعث کاهش توان موتور خودرو می شود را حذف نمود ( مثل سنسور دوم اکسیژن و یا سنسور میل سوپاپ ) ، جداول بوست توربو را تغییر داد و باعث افزایش بوست توربو در خودروهای دارای توربو شارژر شد و …

توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه سمند های EF7 را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد. سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب نمی گردد ؟ پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد سوپر چیپس رایزین چیست ؟ قبل از هر چیزی باید بگویم هیچ لیست خاصی وجود ندارد که شما از روی آن بتوانید عملکرد وسیله نقلیه خود را بهبود ببخشید. هنگامیکه پای خود را روی پدال گاز میفشارید، دریچه هوا به موتور بازتر میشود و اگر هوای کافی به موتور نرسد، مطمئناً نمیتوان از موتور انتظار قدرت بیشتری داشت. یکی از مؤثرترین و البته پرخرجترین راهها برای افزایش قدرت موتور خودرو، اضافه کردن توربو شارژر یا سوپرشارژر به موتور است. بهطورکلی توربو شارژر (در دور موتورهای با بالا باعث ایجاد قدرت میشود) برای موتورهایی با حجم کم و سوپرشارژر (در دور موتور پایینتری نسبت به توربو شارژر بوست ایجاد میکند) برای موتورهای بزرگ استفاده میشود؛ ولی درنهایت انتخاب نوع آنها کاملاً تخصصی بوده و باید بر اساس برگ فاکتورهای خاصی انتخاب شود. چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از {ایران کارز|شتاب|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|افزایش شتاب خودرو|افزایش شتاب ماشین|شتاب ماشین} دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>