یکپارچه مرموز نقره از صحرای یوتا ناپدید می شود

SALT LAKE CITY (AP) – مقامات فدرال و شاهدان گفتند: یک مونولیت مرموز نقره ای که در صحرای یوتا قرار داشت کمتر از 10 روز پس از مشاهده توسط زیست شناسان حیات وحش در حال انجام یک بررسی بالگرد از گوسفندان بزرگ ، ناپدید شد.

سخنگوی BLM ، کیمبرلی فینچ در بیانیه ای گفت: “ما گزارش های معتبری دریافت کرده ایم که سازه نصب شده غیرقانونی ، که به آن” یکپارچه “گفته می شود ، توسط یک طرف ناشناس از زمین مدیریت زمین های عمومی خارج شده است.” وی گفت ، آژانس ساختار را حذف نکرد.

دپارتمان ایمنی عمومی یوتا گفت زیست شناسان در 18 نوامبر یک گزارش را مشاهده کردند ، گزارشی که توجه بین المللی را به خود جلب کرد. قد آن حدود 11 فوت (3.4 متر) و دارای اضلاع بود که به نظر می رسید از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

در حالی که مقامات یوتا به طور مشخص در مورد محل قرارگیری یکپارچه نگفتند ، مردم خیلی زود آن را در تصاویر ماهواره ای متعلق به سال 2016 پیدا کردند و مختصات GPS آن را تعیین کردند و مردم را وادار به پیاده روی در منطقه کردند.

خبرنگاران با روزنامه Salt Lake Tribune روز شنبه به محل رسیدند و تأیید کردند که آنجا از بین رفته است.

تریبون گزارش داد ، اسپنسر اوون از سالت لیک سیتی گفت که او بعدازظهر جمعه یکپارچه را دید و یک شب در منطقه اردو زد ، اما روز شنبه که دوباره به منطقه می رفت ، افرادی که از او عبور می کردند دوباره از مسیر عبور می کردند و به او هشدار دادند که دیگر از بین رفته است. هنگامی که او به محل رسید ، تنها یک قطعه فلز مثلثی شکل بود که سوراخی به شکل مثلث در سنگها را پوشانده بود.

اوون که ویدیویی را در اینستاگرام خود منتشر کرد ، گفت: “من واقعاً دستپاچه شده بودم.” “خیلی زیبا و براق بود. من می خواستم دوباره ببینمش. “

ریكاردو مارینو و دوست دخترش سیرا ون متر روز جمعه از كلورادو به كالیفرنیا سفر می كردند و پس از یافتن مختصات GPS به صورت آنلاین تصمیم گرفتند متوقف شده و شی را ببینند.

مارینو به KUTV گفت: “این فقط یک تجربه در طول زندگی بود که ما نمی توانستیم آن را از دست بدهیم.”

در راه ، آنها از کنار یک کامیون تختخواب طولانی عبور کردند که یک شی بزرگ در پشت آن قرار داشت و او گفت که او به شوخی گفت “اوه نگاه کن ، آنجا یکپارچه یوتا وجود دارد”.

وقتی آنها به محل رسیدند ، دیگر از بین رفته بود.

استیو آدامز گفت که او ساعت 7 صبح شنبه از هلپر در مرکز یوتا خارج شد تا به منطقه برود. وقتی او رسید و از کسی راهنمایی خواست به او گفتند برج از بین رفته است. به هر حال او و برخی دوستانش پیاده روی کردند.

او به تریبون گفت: “این بسیار ناامید کننده بود.” “ما واقعاً هیجان زده بودیم که پایین برویم و یک ماجراجویی برای دیدن آن داشته باشیم. احساس می شود مثل همه بود و بعد از آن برای کسی نبود. آن رفته.”

ریکاردو مارینو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>