چشم های بایدن نامزدها را برای نقش های اصلی دولت شکست داد

DES MOINES ، آیووا (AP) – در سیاست ، گاهی اوقات ضرر می تواند ضرر باشد.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، چشم به چند دموکراتی دارد که ماه گذشته در رقابت های انتخاب مجدد کنگره برای موقعیت های مهم در دولت او شکست خوردند. ابی فینکناور از آیووا و دونا شالالا از فلوریدا و سناتور داگ جونز از آلاباما شامل نمایندگان خارج از کشور هستند.

توجه آنها ادامه سنت دیرینه واشنگتن در مورد سیاستمداران شکست خورده ای است که به پناهگاهی در یک کاخ سفید جدید پناه می برند. به دست آوردن شغل در یک دولت جدید می تواند نامزدهای از دست رفته را برای فعالیت های آینده تعیین کند و همچنین روابط مهمی را در کاپیتول هیل برای رئیس جمهور آینده فراهم کند.

اندرو کارد ، مدیر انتقال جورج دبلیو بوش و بعداً به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور جمهوریخواه ، گفت: “داشتن افرادی که می دانند چگونه در سالن های کنگره پرسه بزنند خوب است.”

تیم انتقالی بایدن از اظهارنظر در مورد چشم انداز هر یک از مدعیان فردی برای نقش دولت خودداری کرد. وی در حال حاضر از بسیاری از تیم اقتصادی و امنیت ملی خود رونمایی کرده است و انتظار می رود به زودی انتخاب موقعیت های مهم بهداشتی را اعلام کند.

اما هنوز تعداد زیادی از سمت های اصلی کابینه ، از جمله دادستان کل و رهبران ادارات کار ، بازرگانی و حمل و نقل ، باید پر شوند. همانطور که بایدن گزینه های خود را بررسی می کند ، ارتباط شخصی وی با برخی از قانون گذاران شکست خورده می تواند دارای اهمیت باشد.

فینکناوئر ، که به عنوان دبیر کارگری مورد بررسی قرار می گیرد ، شروع خود در سیاست را تا حدودی مدیون بایدن است. او به عنوان یک دانشجوی دانشگاه در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال بد خود در سال 2008 کار کرد. یک دهه بعد ، او تیتر یک راهپیمایی برای پیروزی در مبارزات انتخاباتی خود در کنگره بود. او پیش از مجامع انتخاباتی آیووا یک جایگزین اصلی برای بایدن بود.

تري گودمن ، دستيار مدير سابق شهر دوبوكه ، كه يكي از ده ها سال از هواداران بايدن است و ظهور فينكناوئر را مشاهده كرده است ، گفت: “من مي دانم كه آنها يك رابطه طولاني دارند و اين روابط از يكديگر حمايت كرده اند.

فینکنوئر پیشنهاد خود را برای دوره دوم در دهکده ای در شمال شرقی ایالت آیووا از دست داد. اما از آن زمان ، به گفته منابع دموکراتیک آگاه از این ارتباط ، قانونگذار ایالتی سابق ، که نام خود را در زمینه ارتقا اتحادیه های کارمندان عمومی به وجود آورد ، با مقامات ارشد انتقال بایدن در مورد رهبری وزارت کار گفتگو کرده است.

در همین حال ، جونز در حال آمادگی برای رهبری وزارت دادگستری است ، بخشی از این به دلیل کار خود به عنوان یک وکیل ایالات متحده بود که به محکومیت کو کلوکس کلانسمن برای بمب گذاری در کلیسای بیرمنگام کمک کرد که منجر به کشته شدن چهار دختر سیاه پوست شد.

وی در انتخابات ویژه سنای آلاباما در سال 2017 با اختلاف کمی پیروز شد ، اما ماه گذشته در انتخابات مجدد شکست خورد. وی همچنین رابطه شخصی طولانی مدت با بایدن دارد که مربوط به اولین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بایدن در سال 1988 است.

بایدن در مراسم آغاز مبارزات انتخاباتی جونز در سال 2017 صحبت کرد و در مورد جونز گفت: “او قلب شما را می داند و هرگز شما را از پا نمی اندازد.”

شالالا شاید آماده ترین دولت برای از دست دادن طبقه دموکرات در سال 2020 باشد. وی هشت سال به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی زیر نظر بیل کلینتون به سر برد و سپس به عنوان رئیس دانشگاه میامی پیش از کسب کرسی مجلس جنوب فلوریدا در سال 2018 خدمت کرد. او از مقامات انتقال بایدن شنیده است.

فراتر از اعضای کنگره کنگره ، بایدن در حال بررسی رقبای سابق خود در انتخابات مقدماتی دموکرات ها برای شغل است. وی قبلاً سناتور كالیفرنیا ، كامالا هریس را به عنوان معاون خود منصوب كرد.

بایدن در حال سنجیدن نقش های پیت بوتیگیگ ، شهردار سابق South Bend ، ایندیانا ، شهردار است که یک مبارزات کاملاً شگفت آور را در اوایل انتخابات مقدماتی انتخابات دموکرات ها ترتیب داد. بایدن نسبت به بوتیگیگ که یکی از اولین کاندیداهای اصلی کنار کشیدن از رقابت و تأیید بایدن بود ، ابراز محبت کرد.

استیو بولاک ، فرماندار مونتانا ، که پس از ترک رقابت های کاخ سفید ، پیشنهاد خود در سنا را از دست داد ، بخشی از بحث ها برای نقش دولت بایدن است ، شاید به عنوان وزیر کشاورزی. نام دیگری که برای کشاورزی در نظر گرفته شده است ، سناتور سابق داکوتای شمالی ، هایدی هایتکمپ است که در سال 2018 شکست خورد اما قهرمان احیای روستاهای آمریکاست.

هایتکمپ اخیراً به آسوشیتدپرس گفت: “اگر آنها فکر می کنند من می توانم مفید باشم ، خوب.”

روسای جمهور اغلب به دنبال از دست دادن رقبای خود برای موقعیت ها بوده اند. دونالد ترامپ جمهوری خواه ، ریک پری ، نامزدهای ریاست جمهوری GOP 2016 را به عنوان دبیر انرژی و بن کارسون را برای مسکن و شهرسازی انتخاب کرد. باراک اوباما ، حزب دموکرات ، مشخصاً رقیب سابق خود ، هیلاری کلینتون را به عنوان وزیر امور خارجه پس از انتخابات 2008 انتخاب کرد.

شکست سن آشورافت سناتور میسوری در سال 2000 زمینه را برای چهار سال دادستانی کل در زمان جورج دبلیو بوش فراهم کرد ، از جمله در پی حملات تروریستی 2001 در ایالات متحده.

رهبر سابق سنا از داکوتای جنوبی ، که در انتخابات برای سومین بار شکست خورد ، پس از انتخابات 2008 توسط اوباما به عنوان رئیس بهداشت و خدمات انسانی مورد استفاده قرار گرفت ، که این امر وی را در صف اول بحث مراقبت های بهداشتی قرار می داد. داشل پس از ایجاد سوال در مورد عدم گزارش صحیح و پرداخت مالیات بر درآمد ، از رسیدگی كنار رفت.

موفق ترین نامزد از دست دادن كنگره در 50 سال گذشته جورج دبلیو دبلیو بوش است كه به عنوان یك عضو دو دوره نمایندگان مجلس نمایندگان آمریكا از تگزاس ، پیشنهاد 1970 خود را برای سنا در برابر لوید بنتسن دموكرات از دست داد.

به عنوان دلجویی ، رئیس جمهور ریچارد نیکسون بوش را به عنوان سفیر در سازمان ملل انتخاب کرد ، ناامیدی برای جوان و تازه واردی که امیدوار بود یک شغل خزانه داری داشته باشد. اما این پست منجر به سفیری در چین شد و این تجربیات زمانی ارزشمند بود که وی به عنوان رئیس جمهور خود را در راس ائتلاف جهانی در عملیات طوفان صحرا یافت.

چیس Untermeyer ، مدیر پرسنل کاخ سفید در زمان دولت جورج دبلیو دبلیو بوش گفت: “اهمیت این است که آغاز تحصیلات خودآموزی و تخصص او در امور خارجی است.”

در یک کاخ سفید به رهبری یک پیشکسوت کاپیتول هیل مانند بایدن ، تیمی با سابقه حضور در کنگره برای اطرافیان رئیس جمهور از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا بایدن به خوبی با قوانین و بسیاری از اعضای آشنا است.

اما با توجه به اینکه بایدن نزدیک به دوازده سال سناتور نبوده است ، کارد گفت کسانی که تجربه اخیر بیشتری در کنگره دارند مفید خواهند بود.

کارد گفت: “این افراد بیشتر از کمک به رئیس جمهور می توانند به کارمندان کاخ سفید که با اعضای کنگره سروکار دارند کمک کنند.” وی می گوید: “آنها می دانند سالن بدنسازی کنگره کجاست و چگونه می توانند به ناهار کنگره دعوت شوند. و این یک مزیت است. “

——-

کیم چندلر ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در مونتگومری ، آلاباما ، به این گزارش کمک کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>