همزمان با مبارزه با ویروس ، مدارس شهر نیویورک دوباره تعطیل می شوند

نیویورک (AP) – بیل دو بلازیو ، شهردار روز چهارشنبه در چهره ای دردناک برای یکی از اولین سیستم های بزرگ مدرسه ای ایالات متحده برای آوردن دانش آموزان به کلاس ها ، مدارس را متوقف می کند تا سعی در جلوگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا داشته باشد. این پاییز.

شهردار گفت ، بزرگترین سیستم مدارس دولتی کشور یادگیری حضوری را در روز پنجشنبه متوقف می کند.

در یک کنفرانس خبری بعد از ظهر ، دموکرات گفت که برنامه هایی در نظر گرفته شده است تا در صورت کاهش نرخ عفونت ، یادگیری حضوری را در اسرع وقت برگردانند ، هرچند او هشدار داد که نوار بازگشت بالاتر از تعطیلی است.

“ما می خواهیم با این مسئله مقابله کنیم. این یک عقبگرد است اما یک عقبگرد است که ما بر آن غلبه خواهیم کرد. “

رئیس آموزش و پرورش ریچارد کاررانزا تأکید کرد که مدرسه هنوز از راه دور جلسه دارد.

این شهر از تابستان گفته بود كه اگر 3٪ از آزمایشات ویروس كرونا در سطح شهر طی یك دوره 7 روزه مثبت شود ، ساختمانهای مدارس تعطیل می شوند. هفته گذشته ، با نزدیک شدن نرخ به آن نقطه ، د بلازیو به والدین توصیه کرد که آماده خاموش شدن احتمالی شوند.

شهردار گفت این نرخ از روز سه شنبه برابر است با این مارک.

بیش از 1 میلیون دانش آموز مدارس دولتی این شهر هم اکنون و بصورت کاملاً آنلاین آموزش داده می شوند ، همانطور که بیشتر دانش آموزان در حال انجام هستند. تا پایان ماه اکتبر ، تنها حدود 25٪ دانش آموزان در پاییز امسال در مدرسه به کلاس رفته بودند ، بسیار کمتر از آنچه مسئولان انتظار داشتند.

مطالب دیدنی  اتحادیه اروپا خانواده رهبر سوریه را به دلیل تجارت آمفتامین هدف قرار داده است

مدرسه حضوری از 21 سپتامبر برای مهد کودک های پیش دبستانی و برخی از دانش آموزان آموزش ویژه از سر گرفته شد. مدارس ابتدایی 29 سپتامبر و دبیرستان ها 1 اکتبر افتتاح شد.

در آن زمان ، میانگین آزمون مثبت هفت روزه زیر 2٪ بود.

حتی در حالی که سیستم مدارس باز بود ، پس از مثبت شدن دانش آموزان یا کارکنان ، نزدیک به 1500 کلاس تعطیل موقت شد و مقامات شروع به خاموش کردن محلی در محله هایی کردند که موارد ویروس کرونا به سرعت در حال افزایش بود.

تا اواسط هفته ، بیش از 2300 دانش آموز یا کارمند در مدارس دولتی از ابتدای سال تحصیلی مثبت شده اند.

سیستم مدرسه ای شهر نیویورک ، مانند سایر کشورها ، با اوج گرفتن ویروس ، یادگیری حضوری را در اواسط ماه مارس متوقف کرد.

در حالی که بعداً بسیاری از مناطق بزرگ مدارس ایالات متحده تصمیم گرفتند دوره پاییز را با یادگیری آنلاین آغاز کنند ، د بلازیو تلاش کرد تا درهای مدرسه را باز کند. این حزب دموکرات استدلال کرد که دانش آموزان به خدمات مورد نیاز خود در مدرسه احتیاج دارند و بسیاری از والدین برای بازگشت به کار روی آن حساب می کنند.

برای گسترش دانش آموزان ، شهر یادگیری حضوری را فقط به صورت نیمه وقت ارائه می داد ، بقیه اوقات نیز جوانان از خانه وارد سیستم می شدند.

تاریخ بازگشایی ، که در ابتدا برای 10 سپتامبر تعیین شده بود ، دو بار به تعویق افتاد زیرا معلمان ، مدیران و برخی والدین گفتند که اقدامات احتیاطی و کارکنان ناکافی است ، اتحادیه معلمان در یک مرحله تهدید به اعتصاب کرد.

مطالب دیدنی  باربری - برترین شرکت باربری - باربری تهران - باربری برتر

این شهر با تغییراتی از جمله استخدام هزاران معلم دیگر و آزمایش 10٪ تا 20٪ از کل دانشجویان و کارمندان در ماه برای بررسی ویروس موافقت کرد.

هنگامی که سرانجام دبیرستان ها درهای خود را باز کردند ، دبلاسیو از آن به عنوان “یک لحظه کاملا شگفت انگیز” در بهبود شهر استقبال کرد.

وی در آن زمان گفت: “این نمونه ای از آنچه شهر نیویورک را بزرگ می کند است.” “ما کاری انجام دادیم که سایر شهرهای اطراف این کشور فقط می توانستند رویای آن را ببینند زیرا ما مدت طولانی است که به خوبی با این همه گیری مقابله کرده ایم.”

اعلامیه این شهر درست در شرایطی اعلام شد که اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، که مرتباً شهردار را در مورد تصمیمات مهم مربوط به بیماری همه گیر رد می کرد ، در حال اتمام یک کنفرانس خبری بود که در آن وی گفت این شهر اختیار دارد در صورت تمایل کارها را تعطیل کند. بنابراین.

کوومو پیش از روز شکرگذاری ، هنگامی که از مردم خواست تا به خاطر احساس امنیت کاذب در طول تعطیلات ، لول نشوند ، “افزایش چشمگیر” در موارد COVID-19 پیش بینی کرد.

“خانواده شما امن به نظر می رسند ، اینطور نیست؟ خانه شما امن به نظر می رسد. میز اتاق ناهار خوری شما در روز شکرگذاری به نظر ایمن می رسد. ”کوومو در جلسه توجیهی ایالت کاپیتول گفت. “نه ، شما در امان نخواهید بود. این یک توهم است. “

کوومو گفت ، مناطقی از غرب نیویورک که تحت کمترین محدودیت های “منطقه زرد” بوده اند ، اکنون تحت محدودیت های محدودتر “منطقه نارنجی” قرار دارند ، که در آن مدارس از راه دور می روند و مشاغل “با ریسک بالا” مانند سالن های بدنسازی بسته می شوند.

مطالب دیدنی  DuPont™ Liveo™ Healthcare Solutions پیشرفت‌های جدیدی را در مخلوط‌های الاستومر سیلیکونی کم چرخه و مخلوط‌های رزین سیلیکونی برای کاربردهای موضعی معرفی می‌کند.