نسکافه های کیلویی

نسکافه کیلویی چیست ؟!

نسکافه کیلویی بسیار بهتر و به صرفه تر از نسکافه های نستله و بسته بندی است . این نکته را چندی پیش تعداد زیادی از خریداران محصولات کافی میکس به ما گفته اند . دلیل آن هم به این خاطر است که هنگامی که خریدار نسکافه را کیلویی خرید می کند و در فنجان های پر از آبجوش میل می کند ، بسیار راضی تر است . طعم تلخ نسکافه هایی که به طور فله فروخته می شود بسیار رضایت بخش تر از نوع بسته بندی آن است . به منظور مطالعه بیشتر در مورد این موضوع می توانید سایت نسکافه آنلاین یعنی این آدرس مراجعه کنید .

کیلویی بودن نسکافه به چه معناست ؟

درباره کیلویی بودن کافی میکس های شرکت Nestle باید به شما این را یادآوری کنیم که نوشیدنی های این برند بسیار می تواند گران قیمت تر باشد . این محصولاتی که تحت عنوان کیلویی و یا  فله ای در بازار به فروش میرسد ، نوع تقلبی و فیک محصولات می باشد . عده ای در کافه های تولید کافی میکس ، اقدام به مخلوط کردن پودر قهوه فوری با شکر و همچنین شیر می کنند . 

نسکافه کیلویی

قیمت نسکافه گلد کیلویی

البته قیمت نسکافه گلد کیلویی نیز برای مشتریان و خریداران نسکافه آنلاین بسیار مهم است . نسکافه گلد منظور از دانه های قهوه های اسپرسو است که پس از رست شدن در بسته بندی های طلایی به فروشگاه ها عرضه می شوند . برای مصرف نسکافه گلد ها ، باید کمی کافی میت به آن اضافه کند و سپس شکر را در فنجان بریزید . پس از مدت کوتاهیی هم زدن شاهد نسکافه های گرم و لذیذی می شوید که نوشیدن آن سطح کافئین بدن شما را بالا خواهد برد .

فروش پودر نسکافه فله ای 

پودر نسکافه فله و کیلویی را هم می توانید خریداری و مصرف کنید . پودر نسکافه به این صورت است که از قبل تمامی موارد مانند کافی میت و دانه های قهوه با هم ترکیب شده اند . و شما برای نوشیدن کافیت مقداری از آن را با آبجوش حل کرده و نوش جان کنید . 

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>