نام دیگر آن «پاخور پله

بسیاری از افراد از قفسه های چوبی هم استفاده میکنند اما چوب در تماس با رطوبت به سرعت تولید باکتری و قارچ میکند و باعث بروز بیماری در قارچ های شما میشود . زمانی که شما در خانه قصد پرورش قارچ را دارید اصلا نباید نگران سیستم گرمایشی یا وسیله خاصی برای اینکار باشید، زیرا بسیاری از افراد از وسایل معمولی مثل بخاری یا اجاق گاز تک شعله برای اینکار استفاده می کنند، فقط باید آنها را در سالن اصلی نگذارید و آنها را در پیش سالن خود قرار دهید تا هوای سالن پرورش را خشک نکند و قارچ های شما خراب نشود. گالوانیزه به روش گرم یکی از محبوب ترین روش های گالوانیزاسیون فلزات بوده و قدمت زیادی دارد. مهم ترین تفاوت آن ها در نحوه آبکاری آن ها می باشد. خوشبختانه تعداد کارخانه های داخلی فعال در زمینه تولید انواع لوله سیاه فولادی و آهنی درز دار قابل ملاحظه .بوده و بخش عمده مورد نیاز کشور از این نوع لوله ها توسط کارخانه های داخلی تامین می گردد ، لوله های درز دار بسته مورد استفاده، قطر و ضخامت، روش تولید و نوع جوش به خصوص تنوع قابل ملاحظه ، درز مستقیم جوش ERWای دارند که معمول ترین و پر مصرف ترین آنها لوله درز مستقیم جوش الکتریکی می باشند SPIRALLY WELDEDو لوله های با درز جوش اسپیرال LSAWماهیچه ای.

قیمت لوله های گالوانیزه مسئله ثابتی نیست و نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که به موارد زیادی اعم از قیمت لوله خام، قیمت روی و هزینه های کارگاهی و… لوله گالوانیزه لوله ای فولادی است که برای محافظت از آن ها در برابر مواد خورنده و سایش سطح آن ها را با لایه ای از فلز روی پوشش می دهند. در قفسه بندی سالن پرورش قارچ بهتر است به جای لوله های آهنی از لوله های گالوانیزه یا آلومینیومی استفاده کنیم و با سیم گالوانیزه آن را ببندیم، درست است که لوله های آهنی نسبت به لوله های گالوانیزه هزینه پایین تری دارند اما به رطوبت حساس است و به سرعت زنگ میزند لوله گالوانیزه سبک . موارد مختلفی در بحث قیمت لوله ها تاثیر گذار هستند مثلاً جنس لوله و دسته بندی آن روز مهمترین گزینه های سنگ در قیمت نهایی تاثیر می گذارد برای مثال لوله های گالوانیزه درزدار که از جنس آهن سفید هستند متفاوت از قیمت لوله های دیگر می باشد و با توجه به اینکه مقاومت لوله ها در مقابل خوردگی و زنگ زدگی زیاد است به همین دلیل قیمت بالایی نسبت به لوله هایی که مقاومت کمتری در مقابل خوردگی دارند را شامل می شود.

در استفاده از لوله های گالوانیزه این است که به هیچ وجه نباید در استفاده از این لوله ها جوشکاری انجام شود چون که باعث از بین رفتن روکش فلز روی می شود و دود سفید تولید می کند. مقاومت لوله های گالوانیزه در مقابل آتش سوزی و حریق فوق العاده زیاد است. شما میتوانید در سایت انواع لوله های گازی ، لوله های گالوانیزه ، لوله های API و لوله های مانسیمان را خریداری نمایید. شما می توانید با تماس با مشاوران ما در شرکت پترو صنعت آنارام از قیمت دقیق لوله گالوانیزه باخبر شوید. با استفاده از این دستگاه ، هم هوا خنک می شود و هم رطوبت شما تامین خواهد شد . اگر به کولر هم دسترسی نداشتید می توانید از دستگاه رطوبت ساز کوچک استفاده کنید . از این طریق میتوان از برخورد مستقیم جریان هوا به قارچ ها و از واکنش هایی که منجر به بیماری و … مسیر افقی لولهها با استفاده از خطوط مستقیم روی پلان نمایشدادهشده و محل رایزرها نیز با حروف و اعداد مخصوص خودشان نشان داده میشوند.

در شکل زیر نمونهای از چشم پله نمایشدادهشده است. در ادامه برخی از مشخصات فنی لولهها که در نقشهها عموماً با آنها مواجه میشویم، نشاندادهشده است. نقشهها معمولاً در سه فاز صفر، یک و دو ارائه میشوند که ممکن است در پروژههای کوچک یا با اهمیت کمتر، از دو مرحله اول صرفنظر شود. 1- برای تغییر مسیر جریان سیال می توان از زانویی و یا چپقی گالوانیزه استفاده کرد . در قسمت بالا هم یک تهویه یا اگزوز خروجی را مشاهده میکنید که برای تصفیه ی هوا و همچنین کاهش دما در زمان شوک دهی مورد استفاده قرار میگیرد. لوله گالوانیزه لوله ای است که توسط روی مذاب پوشش داده شده و جنس اصلی آن آهن سفید نورد شده است و از نظر وزنی در دو نوع سبک و سنگین تولید و به بازار عرضه می شود.برای انتقال آب و گاز در گلخانه ها از لوله گالوانیزه استفاده می کنند.جنس لوله گالوانیزه از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاههای درز جوش، جوش داده می شوند و برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها در یک وان آبکاری (گالوانیزه) قرار می دهند. کیفیت لوله تهیه شده در این روش مانند روش بدون درز بوده و در برابر ضربه به آسانی ترک نمی خورد.