قیمت دستگاه اکسیژن ساز

اما دستگاههای اکسیژن ساز هوای اطراف خود را فیلتر میکنند و پس از تخلیص و فشردهسازی اکسیژن موجود در آن، تا هر زمانی که لازم دارید اکسیژن اضافی نامحدود با خلوص 90 تا 95% را برای شما تامین میکنند. اکسیژن حاصل از دستگاه، بیش از 95% خلوص دارد. استفاده از دستگاه اکسیژن ساز برای کسانی که نیاز مداوم به اکسیژن دارد مناسب است . این روش مقرون به صرفه بوده و دارای ویژگیهایی از جمله سهولت در عملیات و بهره برداری سیستم، ایمنی و ضریب اطمینان بالا، خلوص دقیق، افت فشار کم، طول عمر بالا و عدم نیاز به قرارگیری در مکان خاص است. خرید اینترنتی کپسول اکسیژن علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما، امکان دریافت و تحویل آن درب محل مورد نظر شما را نیز فراهم میآورد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات اجاره اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و …

اما دستگاه اکسیژن ساز نیازی به این شرایط ندارد و مادامی که جریان برق وجود دارد می تواند تولید اکسیژن نماید . اکسیژن رسانی به دو روش مختلف در اختیار بیمارانی که مشکلات تنفسی و ریوی دارند وجود دارد یکی از طریق کپسول اکسیژن و یا دستگا هایی که شارژ الکترونیکی برخوردار است و از هوای اتاق تولید اکسیژن می کند . این موصوع بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که هوای ورودی به دستگاه برای تبدیل به اکسیژن از فیلتر عبور کند. یکی از دستگاههایی که تحول اساسی در نگهداری بیماران در منزل ایجاد کرد، دستگاه اکسیژن ساز است. اگرچه هر دو اکسیژن اضافی را به بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی حاد و مزمن مانند آسم، ذات الریه، سندرم دیسترس تنفسی (RDS)، دیسپلازی برونکوپولمونری (BPD)، بیماری انسداد مزمن ریوی (COPD)، سیستیک فیبروزیس، آپنه خواب و غیره میرسانند؛ اما برخلاف دیدگاه آنها از نظر کارکرد و ظاهر کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه این مطلب به منظور افزایش آگاهی شما، به ویژگیهای هرکدام از این تجهیزات پزشکی و نحوه استفاده از آنها اشاره شده است.

این بدان علت است که اکسیژن خروجی از دستگاه در واقع همان مقدار اکسیژنی است که در هوای اتاق وجود دارد . این امکان وجود دارد که دستگاه اکسیژن ساز را به گونهای تنظیم کرد که به صورت دوز-پالس اکسیژن را به کمک کانولا بینی یا ماسک به ریههای بیمار ارسال کند، اما کپسول اکسیژن همیشه یه صورت جریان مداوم گاز اکسیژن را تحویل میدهد. اکسیژن از طریق ماسک و یا لوله که در سوراخ بینی قرار می گیرد به بیماران رسانده می شود . در این سلسله اقدامات که باعث القای این ماده به خون شده و بدین ترتیب بدن جانوران بخشی از سوخت ضروری خود برای فعالیت را دریافت می کنند ، بخش های هدایتی بدن که از دهان و بینی شروع شده و با همکاری حلق ، نای و برونش این گاز را وارد بدن می کنند ( یا گاز مصرف شده را از همین طریق خارج می نمایند ) ، هوای با طراوت و تازه را به بخش تنفسی یا همان مجموعه متشکل از شش ها ، برونشیولهای تنفسی ، دهلیز ها ، دیافراگم و کیسه های هوایی می رسانند تا این منابع مایحتاج قسمت های مختلف بدن را با کمک جریان خون به هریک منتقل کنند .

یکی از مزیتهای بزرگ این مرکز نسبت به دیگر مراکز این است که شما میتوانید پیش از استفاده از هرکدام از این دستگاهها در منزل، از مشاوره و راهنمایی پزشکان متخصص آن نیز در رابطه با طرز صحیح کار با آنها متناسب با نیاز خود بهرهمند شوید. از آنجاییکه این نوع تشک نسبت به تشک مواج تخم مرغی ضخامت بیشتری دارد، امکان استفاده از آن برای بیمارانی که حتی تا آخر عمر خود مجبور به بستری شدن در منزل هستند و وزن آنها بیشتر از 120 کیلوگرم است؛ وجود دارد. فیلتر های هوا قسمت بحرانی ای است و آنها را می بایست حداقل ۲ بار در ماه تمیز نمایید. این دستگاه ها هوای محیط اطراف را جذب کرده و طی فرایندی اکسیژن غنی شده مورد نیاز بیمار را تامین می کنند. با گسترش نیاز بیماران تنفسی به اکسیژن تراپی مستمر نیاز به دستگاهی که بتواند در هر زمان دلخواه اکسیژن تولید کرده و نسبت به کپسول های اکسیژن سبک تر بوده و قابلیت حمل آسان تری داشته باشند، رفته رفته پررنگ تر شد تا اینکه دستگاه های اکسیژن ساز اختراع شدند. کپسول اکسیژن قابلیت شارژ دارد و می تواند بعد از خالی شدن آن را پر کرد .