قاضی پیشنهاد ترامپ را برای جلوگیری از صدور گواهینامه رأی به نفع خود رد کرد

مقامات پنسیلوانیا می توانند نتایج انتخابات را نشان دهند که در حال حاضر جو بایدن ، دموکرات ، با بیش از 80،000 رأی برنده این ایالت است ، یک قاضی فدرال روز شنبه حکم داد و به مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ضربه دیگری در تلاش برای بطلان انتخابات زد.

قاضی منطقه ایالات متحده ، متیو بران ، در ویلیاماسپورت ، پنسیلوانیا ، درخواست صدور دستور موقت برای مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ را رد کرد و امیدهای رئیس جمهور فعلی را به نوعی لغو نتایج رقابت های ریاست جمهوری را از بین برد.

در حکم خود ، بران گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ “استدلال های قانونی تنگاتنگ و بدون شایستگی و اتهامات گمانه زنی را ارائه می دهد … بدون مدارک و شواهد.”

این نظر می گوید: “در ایالات متحده آمریكا ، این نمی تواند حق رای دادن را یك رای دهنده توجیه كند ، چه رسد به همه رای دهندگان ششمین ایالت پرجمعیت آن.” “مردم ، قوانین و نهادهای ما تقاضای بیشتری دارند.”

پیامی برای جستجوی نظر در کارزار انتخاباتی ترامپ باقی مانده است.

ترامپ استدلال کرده بود که ضمانت قانون اساسی ایالات متحده در برابر حمایت برابر با قانون هنگامی نقض شده است که شهرستانهای پنسیلوانیا رویکردهای مختلفی را برای آگاهی دادن به رای دهندگان قبل از انتخابات در مورد مشکلات فنی برگه های ارسال شده توسط نامه های رایانه ای اتخاذ کردند.

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بووکوار و هفت کشور با اکثریت بایدن که از این کمپین شکایت کردند ، استدلال کردند که ترامپ قبلاً ادعاهای مشابهی را مطرح کرده و از دست داده است.

آنها به بران گفتند كه راه حل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، برای بیرون انداختن میلیون ها رأی به دلیل ادعاهای جدا شده ، بیش از حد افراطی بود ، به ویژه پس از جلب نظر بیشتر آنها.

وكلاي بوكوار روز پنجشنبه در كوتاهي نوشتند: “هيچ توجيهي درمورد حق محروميت اساسي آنها نيست.”

دادستان کل پنسیلوانیا ، جاش شاپیرو ، یک دموکرات ، اندکی پس از صدور حکم بران توئیت کرد و گفت: “دیگری گرد و غبار را می جزد”.

20 رأی انتخاباتی این ایالت به تنهایی برای واگذاری دوره دوم ترامپ کافی نبود. شهرستان ها باید نتایج خود را تا دوشنبه به Boockvar تأیید کنند ، پس از آن او گواهینامه خود را می دهد.

فرماندار دموکرات ، تام ولف ، به منتخبان کاندیدای برنده اطلاع می دهد که باید در 14 دسامبر برای شرکت در رای گیری در پایتخت شرکت کنند.

____

اسکلفورو از هریسبورگ ، پنسیلوانیا گزارش داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>