عمل لیفت شقیقه و مزایای آن

تا چند روز بعد از فرآیند لیفت، بر روی صورت نخوابید و سر را بالاتر از حالت معمول نگهدارید. با استفاده از این روش علاوه بر لیفت ابروها میتوان چروکهای پنجه کلاغی را نیز از بین برد و فرم چشمها را زیبا کرد. همراه خواهد بود. برای مشاهده نتیجه مطلوب در این روش باید حداقل تا یک ماه صبر کنید. ولی برای مشاهده نتیجه نهایی باید کمی صبور باشید تا کبودی به طور کامل از بین برود و زخمها بهبود یابند. هرآنچه که درباره لیفت شقیقه باید بدانید! 1. افرادی که فاصله بین چشم و ابرو آنها کم است. در صورتی که حین لیفت ابرو، کل ابرو و اطراف چشمها تحت تاثیر قرار میگیرد و حالت آنها به کل عوض میشود. باید مراقب بود که آب مستقیما به زخمها نخورد. به همین علت است که الگوی پیری در هرکس متفاوت است و باید از روشهای گوناگون برای درمان استفاده نمود. چین و چروکهای پنجه کلاغی همان چینهای ریز اطراف چشم است که باعث میشود چشمها فرم طبیعی نداشته باشند و ریزتر به نظر برسند. در حالی که میزان تقاضا خانمها در همان سال تفاوتی با سال قبل نداشت. البته، میزان ظرافت زخمها و برشها به تبحر پزشک بستگی دارد. از جمله این عوارض می توان به حساسیت به مواد تزریق شده، برگشت پذیری تاثیر آن و شل شدگی در ناحیه شقیقه شود.

در گذشته، عده زیادی پیری صورت را نتیجه شل شدگی و عمل لیفت شقیقه شیراز افتادگی پوست میدانستند. خانمها و آقایان به طور مساوی علائم پیری را تجربه میکنند و میتوانند از روشهای جراحی و غیر جراحی جهت لیفت صورت یل شقیقه استفاده نمایند. نام دیگر کشیدن پوست شقیقه، لیفت تمپورال است که یک نوع جراحی ساده و غیر تهاجمی محسوب می شود. فردی که قرار است تحت عمل لیفت شقیقه قرار گیرد، باید ۸ ساعت پیش از انجام عمل ناشتا باشد و تا چند روز پیش از آن از مصرف داروهایی که مانع انعقاد خون میشوند خودداری کنند. 1. حتما باید سوابق پزشکی افراد توسط پزشک مربوطه بررسی شود و پزشک باید اطلاعاتی از بیماری های گذشته افراد و مصرف داروهای آنها داشته باشد، این موارد باعث کاهش ریسک جراحی لیفت شقیقه می شود. این کار حتما باید توسط جراح با تجربه و متخصص انجام شود به نحوی که میبایست با یک فشار دقیق شاخک های اندوتاین به آرامی در بافت زیر پوست فرو برود تا پس از آن جراح اندوتاین را به آرامی کشیده و بتواند پوست صورت و بافت آن را به سمت بالا بکشد. مزیت لیفت شقیقه این است که زخم جراحی به طور کامل زیر موهای شقیقه پنهان خواهد شد.

اصلیترین مزیت انجام لیفت شقیقه این است که این جراحی عوارض بسیار کمی داشته و جای زخم ناشی از آن در مدت زمان کوتاه از بین میرود یا زیر خط رویش موها پنهان میشود. لیفت شقیقه میتواند پاسخی مناسب برای سوالات اینچنینی باشد که در جلوی آینه از خود میپرسید. ممکن است زمانی که به آینه نگاه میکنید، با خود فکر کنید که چه میشد اگر ابروهای شما کمی بالاتر بود یا چشمهای شما حالتی لیفت شقیقه دکتر صلاحی کشیدهتر داشت. توجه کنید که لیفت شقیقه نمیتواند چین و چروکهای داخلی پیشانی را از بین ببرد و تنها روی نواحی بیرونی آن تاثیرات جزئی خواهد داشت. یکی دیگر از شیوه ها و تکنیک های مورد استفاده در لیفت شقیقه ، تزریق ژل می باشد . یکی دیگر از مزایای لیفت شقیقه که طرفداران زیادی در میان زیباجویان دارد، تغییر چشمها به هدف گربهای شدن آنها است که محبوبیت زیادی در خانمهای کم سن دارد. بنابراین میتوان گفت که لیفت شقیقه تنها عملی برای زیباتر کردن جوانها نیست و افرادی که از چین و چروکهای ایجاد شده در گوشههای چشم ناراضی هستند و افزایش سن باعث افتادگی ابروهای آنها شده است نیز میتوانند این کار را بهعنوان گزینهای مناسب و کم دردسر برای جوانسازی صورت خود در نظر داشته باشند.

البته ماندگاری نتیجه پلکسر به سن و سبک زندگی فرد بستگی دارد و متفاوت میباشد. ماندگاری لیفت شقیقه در تمام روشها موقتی است و نمیتوانند جلوی روند پیری را بگیرند و نتایج آنها نهایت 7 الی 10 سال ماندگاری دارد و برای افزایش طول عمر آن نیاز به تمدید مجدد میباشد. در این روش علائم پیری درمان میشود و با افزایش حجم صورت، خطوط کاهش مییابند. همچنین، در بسیاری از روشهای لیفت شقیقه پوست تحریک به کلاژنسازی میشود و روند پیری آهستهتر اتفاق میفتد. 10 روز بعد از جراحی لیفت شقیقه برای کشیدن بخیهها مراجعه فرمایید. این روش لیفت شقیقه با جراحی است که در قسمت بالاتر مقاله به طور کامل توضیح دادهایم. از طرف دیگر، مجله healthline معتقد است که در اثر افزایش سن، بافت پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد که نتیجه آن افتادگی ابرو و ایجاد چین و چروک در صورت میباشد. کسانی که در اثر افزایش سن، چربی پوستشان کاهش یافته و چشمها حالت خود را از دست دادهاند. کسانی که ابروهایشان قرینه نیست.