سابقه دیگر مورد ، اخبار مثبت در مورد واکسن است

آنچه جمعه در مورد ویروس کرونا در ایالات متحده اتفاق می افتد:

سه چیز برای دانستن امروز

تولید واکسن جمعه زمانی گام دیگری به جلو برداشت که Pfizer از نهادهای نظارتی ایالات متحده خواست اجازه استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 خود را بدهند. این یک مرحله ضروری و یک مرحله مهم برای تأیید واکسن و توزیع آن در بین افراد است.

تیم انتقال بایدن ابراز نگرانی می کند که عدم پذیرفتن رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پذیرش انتخابات موانعی در مبارزه با همه گیری ایجاد می کند. دکتر Atul Gawande ، عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس جو بایدن ، گفت که مسائل مربوط به تجهیزات تجهیزات حفاظتی ، کمبود کارکنان و موجودی واکسن باید در اسرع وقت حل شود.

دانشگاههای دانشگاهی به زودی پاکسازی تعطیلات شکرگذاری را آغاز می کنند ، از جمله بسیاری از آنها که ترم پاییز هفته آینده به پایان می رسد. برای جلوگیری از شیوع ویروس در شهرهایشان هنگام ترک دانش آموزان ، برخی از مدارس آزمایش ویروس را می طلبند یا ارائه می دهند. مدارسی مانند نوتردام به آزمون نیاز دارند و کسانی که این کار را انجام ندهند نمی توانند در کلاس های بعدی ثبت نام کنند.

اعداد: افزایش شهابی در عفونت های جدید COVID-19 هیچ نشانه ای از کندی نشان نداده است. بیش از 187،000 مورد جدید در روز پنجشنبه رخ داده است – یک رکورد بالا – و کشور طی هفته گذشته به طور متوسط ​​بیش از 165،000 در روز است.

تلفات مرگ: تعداد افرادی که از این ویروس می میرند به بالاترین سطح شش ماهه رسیده است و در قلمروهایی که از ماه مه زمانی که کشور از بحران شمال شرقی خارج شده بود دیده نشده است. میانگین تعداد آمریکایی هایی که در طی هفته گذشته هر روز در اثر ویروس می میرند ، 1335 نفر است و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کلی کشته ها بیش از 252000 نفر است.

QUOTABLE: ”کارمند باید با استفاده از تکنیک های قابل قبول برداشتن ، مرتباً بیش از 100 پوند بلند کند و اجساد مرده با وزن 175 پوند یا بیشتر را بلند کند. … باید توانایی تحمل دیدن و یا بوی متوفی خرد شده و / یا تجزیه شده را داشته باشد. »- یک پست شغلی در شهرستان الپاسو برای کارگران سردخانه در شهری که بیش از 300 نفر از ماه اکتبر جان خود را از دست داده اند.

ICYMI: پرستاران ، پزشکان و سایر کارگران پزشکی در سراسر کشور با فراخواندن بیماران ، فشار بیشتری را بر منابع موجود در بیمارستانها وارد می کنند. سیستم بهداشتی درمانگاه مایو ، شبکه ای از بیمارستان ها و کلینیک های غرب میانه که توسط کلینیک مشهور مایو اداره می شود ، گزارش داد که 905 نفر از کارکنان آزمایش ویروس مثبت دارند.

در هوريزون: تعطيلات روز شکرگذاري هفته آينده چالش مهم ديگري را در مقابله با اين ويروس براي كشور به وجود خواهد آورد. دولت فدرال از آمریكایی ها خواهش می كند كه به مسافرت نروند و اجتماعات را فقط به خانواده نزدیك خود ادامه دهند ، اما مردم به طور حتم به هشدارها توجه نمی كنند و به فرودگاه ها و اجتماعات خانوادگی می روند.

___

پوشش کامل AP از بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>