را به آن می بخشند

همان طور که گفته شد اسانس های خوراکی در واقع افزودنی های مجازی هستند که مصرف خوراکی دارند و با افزودن چند قطره میتوانند مزه و طعم خاصی را به کیک ها و دسر ها و خامه فرم گرفته دهند. هر یک از این اسانس ها خواص بسیار متفاوتی دارند که مهم ترین این خواص، وجود آهن در ترکیبات این گیاهان است و همین طور که سبزیجات دارای کلسیم، مس و قیمت اسانس فندق روی هستند. این اسانس ها از ترکیب کردن انواع گوناگون سبزیجات تهیه می شوند. با استفاده از اسانس ها همیشه می توانیم به ترکیبات مختلف سبزیجات و صیفی جات دسترسی داشته باشیم.

شرکت صفا فرگرنس با بیش از 60 سال تجربه در صنعت عطر و اسانس تلاش کرده است با ایجاد فروشگاه اینترنتی، دسترسی آسان شما را برای سفارش راحت و سریع محصولات فراهم نماید. این روغن اساسی، خاصیت ضد عفونیکننده و ضد قارچی دارد و با بوی بسیار خوش هنگام کار کردن، احساس خوشایندی را در فرد به وجود خواهد آورد. گرچه اسانس ها به خوبی با یکدیگر ترکیب می شوند، روغن اسطوخودوس به خصوص با چوب سدر، مریم گلی، گل شمعدانی، چوب کاج، جوز هندی و کلیه روغن های مرکبات ترکیب خوبی دارد.

2-استفاده از اسانس میوه و دیگر انواع اسانس ها، باعث تقویت ایمنی بدن در مقابل ویروس ها و باکتری ها می شود و بنابراین توان مبارزه با بسیاری از عفونت ها را به بدن می دهد. 1- استفاده از اسانس ها باعث متعادل شدن هورمون ها می شود. بخارات حاصل پس از عبور از کندانسور مایع شده در ظرف گیرنده جمع آوری می شوند این همان روشی است که در گلاب گیری سنتی از آن استفاده می شود. 4- اسانس میوه به هیچ وجه فاسد و یا ترش نمی شوند، فقط در صورت مجاورت با هوا به صورت تیره رنگ در می آید.

شما می توانید اسانس مصرفی خود را هم به صورت عمده و هم به صورت خرده فروشی از شرکت تارانوش آریا تهیه کرده و از آن استفاده کنید. برای خرید، لطفا لیستی از روغن های ضروری غذایی و طعم های فوق العاده قوی را جمع آوری کنید. فقط در سمت امن باشید، ممکن است بخواهید آن را در روی آرنج خود آزمایش کنید، 24 ساعت صبر کنید و یک واکنش را بررسی کنید. مثل انواع مختلف آب میوه هایی که با طعم های متفاوت در فروشگاه ها عرضه می شود.