رئیس جمهور منتخب کابینه متنوعی را تشکیل می دهد

<span>عکس: مانوئل بالس سینتا / AP</span>“src =” https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ALqkym9gY0tbhcOBOtBAZA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNQ–/https://media.zenfs.com/en-GB7b7b7b77/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7/4/7/7/7/7/7/7/7/4/7/4/7/7/4/7/4/7/7/7/7/7/7/7/7/7/7 را نیز بخرید و آن را ببینید. SRC = “https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ALqkym9gY0tbhcOBOtBAZA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNQ–/https://media.zenfs.com/en-GB/the_guardian_765/e57481ec076dbb55891fe627114a9bce” /></div>
</div><figcaption class=عکس: مانوئل بالس سینتا / AP

جو بایدن آنچه را که وعده داده بود کابینه متنوعی باشد ، با هم ادغام می کند ، گفته می شود که میشل فلورنوی گزینه برتر برای وزیر دفاع ایالات متحده است و سوزان رایس نیز یکی از پیشروان وزیر خارجه است.

فلورنوی پیش از این مشاور ارشد دفاعی در دولت های بیل کلینتون و باراک اوباما بود و به عنوان یک میانه رو سیاسی در نظر گرفته می شود. وی از زمان ترک دولت در مشاغل مختلفی در زمینه قراردادهای نظامی نقش داشته است.

این انتصاب ، اگر توسط سنای آمریکا تأیید شود ، یک دوره پر آشوب در دوران دونالد ترامپ ، که در دوران ریاست جمهوری خود پنج وزیر دفاع مرد داشته است ، پایان می یابد. آخرین مارک اسپر ، به دلیل مخالفت با رئیس جمهور در مورد استفاده از زور علیه معترضین غیرنظامی ، به دلیل عدم توافق با رئیس جمهور ، به طور غیررسمی اخراج شد.

اگر او اولین وزیر دفاع زن آمریکا شود ، فلورنوی به طور بالقوه با این کار روبرو خواهد شد که ارتش برای توزیع واکسن Covid-19 مستقر شود. به احتمال زیاد او می خواهد به دنبال بازسازی اعتبار بین المللی ایالات متحده باشد ، در یک کنفرانس در ماه مارس گفت که “برای بازیابی این اعتماد و جایگاه طولانی طی چندین سال کار زیادی طول خواهد کشید”.

مربوط: بایدن قصد دارد از آن طرف راه عبور کند – اما آیا او در دام جمهوری خواهان قدم می گذارد؟

مطالب دیدنی  10 بهترین سس داغ که با همه چیز مطابقت دارند

بایدن ، که قول داده است “رئیس جمهور همه آمریکایی ها باشد” ، اگر کابینه خود را از مجلس سنا تحت کنترل جمهوری خواهان عبور کند ، با چالشی روبرو خواهد شد ، اگر انتظار می رود حزب پس از دو انتخابات ویژه در جورجیا در ژانویه کنترل اتاق را حفظ کند. اگر او میانه روهای سیاسی و حتی جمهوریخواهان را برای ایفای نقش پیشنهاد دهد ، خطر ایجاد خشم در جناح مترقی دموکرات را دارد.

رایس ، که به عنوان مشاور امنیت ملی و سفیر سازمان ملل در دولت اوباما خدمت می کرد ، به عنوان گزینه ای مطمئن برای وزارت امور خارجه شناخته می شود ، اگرچه برخی از جمهوری خواهان ممکن است به دلیل آنچه اظهارات گمراه کننده در مورد حمله سال 2012 به یک ایالات متحده می دانند ، اعتراض کنند. کنسولگری در لیبی که منجر به کشته شدن چهار آمریکایی شد.

بایدن در حالی که روز شنبه در حال دوچرخه سواری بود ، مورد سوال قرار گرفت و تأیید کرد که او نزدیکتر به انتخاب کابینه ای است که با ورود رئیس جمهور منتخب به کاخ سفید در 20 ژانویه با چالش های زیادی روبرو خواهد شد.

گسترش تقریباً کنترل نشده Covid-19 در سراسر کشور پاره می شود و روز جمعه تعداد رکورددار موارد ثبت شده در روز است. دولت بایدن مجبور است به طریقی همه گیر را مرتب کند ، در حالی که می تواند پاسخی به بحران اقتصادی که برای میلیون ها شغل هزینه شده است ، احتمالاً در مقابل مخالفت جمهوری خواهان در سنا ، تحمیل کند.

مطالب دیدنی  6 فصل کتاب ایین نامه رانندگی

پیت بوتیگیگ ، شهردار سابق South Bend ، ایندیانا که پس از کنار گذاشتن جاه طلبی های ریاست جمهوری خود برای مبارزات انتخاباتی بایدن ، به یک مبارز اصلی تبدیل شد ، می تواند در شغل باشد ، شاید به عنوان سفیر در سازمان ملل.

لائل برینارد ، فرماندار فدرال رزرو و دیگری میانه رو سیاسی ، مورد علاقه وی به عنوان وزیر خزانه داری معرفی می شود ، در حالی که داگ جونز ، که اخیراً به عنوان سناتور آلاباما شکست خورده است ، یا سالی یتس ، دادستان کل دادگستری ترامپ قبل از برکناری ، منصوب می شود به عنوان دادستان کل