در # سرگرمی Day Canyon گروه سرگرمی برنامه جدید آموزش دختران Pow-R را برای حمایت از اعتماد به نفس و مقاومت ایجاد می کند

روز جهانی کودک برای اولین بار در سال 1954 توسط سازمان ملل تاسیس شد و هر سال در 20 نوامبر هر سال به منظور ارتقا together همبستگی بین المللی ، آگاهی کودکان در سراسر جهان و بهبود وضعیت رفاه کودکان برگزار می شود. Canyon Entertainment Group مفتخر است که این برنامه جدید را برای برجسته کردن اهمیت کودکان ما راه اندازی کرده است.

تورنتو، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire-PRWeb / – گروه سرگرمی Canyon در حمایت از موضوع امسال برای #WorldChildrensDay از سازمان ملل متحد ، “سرمایه گذاری در آینده به معنای سرمایه گذاری بر روی فرزندانمان است” برنامه آموزشی Girl Pow-R را برای ایجاد اعتماد به نفس و مقاومت راه اندازی می کند ، و از طریق آواز ، رقص ، ساز زدن و مهارت های ساختن ، همبستگی بین المللی را ارتقا دهید.

فقط در سه سال کوتاه ، از زمان راه اندازی به بعد 8 مارس 2017 (روز جهانی زن) به مارس 2020، گروه سرگرمی Canyon کادری از دختران جوان را که 200+ اجرای زنده را به پایان رسانده بودند ، به یک تور ایالات متحده رفتند و همچنین با قرار گرفتن در میان اولین کودکانی که تاکنون نامزد JUNO در گروه کودکان برای آلبوم سال شده اند ، تاریخ را ثبت کردند.

غالباً ، جوانان تحت تأثیر افکار و تجربیات زندگی خوانندگان و موسیقی دانانی هستند که در اواخر نوجوانی و بیست سالگی هستند. آیا این صداهای مناسب برای الهام بخشیدن به جوانان امروز است؟ خیر. این برنامه آموزش پاپ استار دختران فرصتی برای ایجاد عشق به موسیقی در بین جوانان است و به آنها کمک می کند تا افکار خود را به روشهای دوستانه خانواده ابراز کنند و همچنین با حمایت از اهداف اجتماعی و حمایت از اهداف اجتماعی به جوامع خود بازگردند. تغییر مثبت

برنامه آموزش دختران Pow-R ابتدا در سراسر کشور ارائه می شود آمریکای شمالی، از جانب کانادا به ایالات متحده و مکزیک، برای تسهیل و رشد آگاهی دختران جوان در مورد چگونگی بهتر کردن خود ، بنابراین آنها می توانند به بهبود رفاه همه کودکان کمک کنند. توسعه رهبران زن ، که می توانند به جوانان دیگر کمک کنند ، برای ایجاد فضای مثبت برای گسترش عشق ، شادی و عطوفت حیاتی است.

Girl Pow-R در ابتدا به عنوان یک گروه پرانرژی از دختران جوان شکل گرفت که برای الهام بخشیدن به دیگران تلاش کردند تا بهترین کار را انجام دهند. دختران گروه نمایندگان زمینه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی و قومی هستند و گروه از عناصر پاپ ، راک و ژانرهای جدیدتر مانند هیپ هاپ و رپ استقبال می کنند تا پیام Girl Pow-R را به روشهای مثبت برقرار کنند.

این گروه همانطور که در نمایش های زنده در تئاتر اجرا کرده اند ، مخاطب را به سفری منحصر به فرد سوق داده است آمریکای شمالی و اکنون برای مخاطبان جهانی بصورت آنلاین اجرا می کنید ، موسیقی جدید و اصیل با قدرت فوق العاده و اختراع موسیقی را می خوانید. موسیقی اصلی Girl Pow-R استعدادهای طیف متنوعی از جوانان را که خواننده ، رقصنده و نوازنده هستند ، به روشی فراموش نشدنی و بی سابقه متحد می کند.

اکنون ، ما از معایب این وضعیت COVID-19 استفاده می کنیم و آن را به فرصتی برای جوانان می دهیم تا بزرگنمایی کرده و در دوره های آنلاین که از راه دور به هر کسی و هر کجا ارائه می شود ، شرکت کنند. برنامه های ممیزی پذیرفته می شوند و گروه سرگرمی Canyon در حال تماس با حامیان مالی است به طوری که در میان افرادی که انتخاب می شوند ، برخی از فرصت های بورس تحصیلی برای خانواده هایی با تعهد قوی که قادر به پرداخت هزینه های آموزش نیستند ، ارائه می شود.

اساساً ، این بسیار بیشتر از یک برنامه توسعه هنرمند است ، زیرا آموزش مهارتهای زندگی مانند مصاحبه و درک احساسات و هدف شما در زندگی و همچنین مهارت های عملکرد مرحله اعتماد به نفس را فراهم می کند که به غلبه بر تردید در صحبت کردن در عمومی ، همراه با چگونگی تعیین مسیر رسیدن به موفقیت شخصی. ایجاد خودکفایی در این جهان همیشه در حال تغییر بسیار مهم است.

هر کسی می تواند از طریق فرایند ارسال آنلاین ویدیو در وب سایت تست کند: https://www.girl-pow-r.com/girl-pow-r-pop-star-training-program/.

بگذارید صدای شما به صورت آهنگ شنیده شود ، اجازه دهید صدای شما در شبکه های اجتماعی با #GIRLPOWR شنیده شود و از # کودکان_جهانی پشتیبانی کنید. همه ما صدا داریم. بیایید از تغییرات مثبت برای جهان حمایت کنیم و از انرژی جوانان خود برای پذیرفتن این سیاره بهتر استفاده کنیم!

ما به دنبال مجریان و رهبرانی هستیم که می خواهند با انرژی و اشتیاق خود دنیای مثبتی بسازند.

Canyon Entertainment Group از طریق موسیقی به مردم قدرت می بخشد. ما نماینده هنرمندان با کالیبر بالا هستیم که هر روز طرفداران خود را الهام می گیرند. ما با یادگیری مداوم از مجموعه خوانندگان ، آهنگسازان و تهیه کنندگان با استعداد خود ، سعی در ایجاد موسیقی و رویدادهای زنده یا آنلاین داریم که باعث ایجاد تغییرات مثبت می شود.

برای عضویت در این جنبش Girl Pow-R اقدام کنید ، برای الهام بخشیدن به دیگران به برنامه آموزش Girl Pow-R بپیوندید و خود را بهبود بخشیده و رشد دهید تا بتوانید به دیگران در این روند تغییر شکل دهنده نیز کمک کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، با ما در [email protected] تماس بگیرید و درخواست خود را از طریق این صفحه وب سایت ارسال کنید: https://www.girl-pow-r.com/girl-pow-r-pop-star-training -برنامه /

تماس با رسانه

سد طلوع ون، گروه سرگرمی Canyon ، 416-402-8274 ، [email protected]

Girl Pow-R Management، Girl Pow-R، 416-402-8274، [email protected]

توییتر، فیس بوک

SOURCE Canyon سرگرمی گروه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>