درآمد بازار تختخواب پزشکی برای عبور از 30.5 میلیارد دلار در سال 2026: Global Market Insights، Inc.

پیش بینی می شود که بخش م institutionسسات پزشکی خصوصی در بازار تختخواب پزشکی در بیش از 9.3٪ CAGR طی سالهای 2020 – 2026 توسعه یابد که توسط توسعه بیمارستانهای خصوصی و مراکز تشخیصی هدایت می شود.

سلبیویل ، دلاور ، 12 نوامبر 2020 (GLOBE NEWSWIRE) –

طبق آخرین گزارش “بازار تختخواب پزشکی بر اساس محصول (تخت های مراقبت حاد ، تخت های مراقبت طولانی مدت ، تخت های مراقبت از روانپزشکی ، تختخواب های چاقی” ، نوع تخت (تخت های دستی ، تخت های برقی ، تخت های نیمه برقی) ، کاربرد (مراقبت های ویژه ، مراقبت های غیر فشرده) ، م Instسسه پزشکی / تسهیلات (م Medicalسسات پزشکی خصوصی ، مitutionsسسات پزشکی عمومی) ، استفاده نهایی (بیمارستان ها ، تنظیمات مراقبت در منزل ، امکانات مراقبت از سالمندان) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ها ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “، توسط بازار جهانی بینش ، شرکت ، ارزیابی بازار از تختخواب پزشکی تا سال 2026 از 30.5 میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

افزایش تعداد تخت های بیمارستانی در بیمارستان های خصوصی در کشورهای در حال توسعه باعث رشد بازار می شود. در حال حاضر ، کشورهای در حال توسعه شاهد پیشرفت قابل توجهی در اقتصاد هستند که به دلیل افزایش هزینه های بهداشت و درمان و در نتیجه بهبود امکانات بهداشتی خصوصی است. دولت در این کشورها درگیر اقداماتی است که به نهادهای خصوصی سود می رساند. آگاهی روزافزون در مورد تدارکات بیمارستان های خصوصی از قبیل خدمات بهداشتی و مراقبت متمرکز همراه با بهبود تجربه بیمار همچنین تقاضای تخت های پزشکی در بیمارستان های خصوصی را افزایش می دهد. به دلیل شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، احتمال اسکان برای تخت های اضافی یا جدید پزشکی در بیمارستان های دولتی حداقل است. بنابراین ، برای مقابله با این مسئله ، ورود تختخواب های پزشکی به طور فزاینده ای در بیمارستان های خصوصی در کشورهای در حال توسعه وجود دارد.

درخواست نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/1883

افزایش جمعیت در حال پیر شدن که از شرایط مزمن رنج می برند ، همراه با افزایش تعداد بیماران چاق در سراسر جهان که به مراقبت طولانی مدت نیاز دارند ، به گسترش بازار تختخواب پزشکی دامن می زند. طبق آمار سازمان ملل ، جمعیت 60 سال به بالا تخمین زده می شود در سال 2050 از 962 میلیون نفر در سال 2017 به 2.1 میلیارد نفر افزایش یابد. بعلاوه ، تقریباً 85٪ بیماران مسن حداقل یک بیماری مزمن سلامتی دارند. بنابراین ، افراد مسن دارای سیستم ایمنی ضعیف و مبتلا به اختلالات مزمن مانند اختلالات قلبی و دیابت نیاز به مراقبت حاد و م effectiveثر در بیمارستان ها یا مراکز مراقبت از سالمندان دارند.

بخش تخت های چاقی در سال 2019 بیش از 766 میلیون دلار ارزیابی شده است که منجر به افزایش شیوع چاقی می شود و منجر به افزایش تعداد اقدامات جراحی چاقی می شود. افزایش نگرانی های بهداشتی در بین افراد چاق و افزایش خطرات بیماری های قلبی ، مردم را به انجام جراحی چاقی ترغیب کرده است.

پیش بینی می شود بازار تختخوابی پزشکی نیمه برقی تا سال 2026 شاهد رشد 8.9 درصدی باشد که ناشی از مزایایی مانند عملکرد صاف ، تنظیم الکترونیکی قسمت سر و پا و ساختار قاب کانال است که قدرت برتری را برای سطح خواب آناتومیکی صحیح فراهم می کند. تخت نیمه برقی در موقعیت بالاتنه و زانو به بیماران کمک می کند.

برنامه مراقبت های ویژه در بازار تختخواب پزشکی بیش از 772 میلیون دلار در سال 2019 ناشی از افزایش روش های جراحی همراه با جراحی های چاقی در بیماران مسن که از چاقی رنج می برند و همچنین افزایش حوادث منجر به مرگ. پیشرفت های فنی در تخت های بخش مراقبت های ویژه نیز تقاضای تخت های پزشکی را افزایش داده است. افزایش تعداد واحدهای مراقبت ویژه در بیمارستان های کشورهای در حال توسعه باعث افزایش پذیرش تخت های مراقبت های ویژه نیز شده است.

بازار تختخواب پزشکی برای موسسات پزشکی خصوصی آماده است تا با توسعه بیمارستان های خصوصی و مراکز تشخیصی به بیش از 9.3٪ CAGR تا سال 2026 برسد. بیمارستان های خصوصی همچنین سناریوهای بازپرداخت مطلوب و چندین بیمه نامه را فراهم می کنند که منجر به افزایش اولویت برای موسسات پزشکی خصوصی توسط مردم می شود.

بخش تسهیلات مراقبت از سالمندان در بازار تختخواب پزشکی به دلیل افزایش تعداد مراقبت های روزانه بزرگسالان ، مراقبت های طولانی مدت و مراقبت های ویژه از بیماران مسن ، در سال 2019 حدود 5.89 میلیارد دلار بودجه داشت. بنابراین ، تعداد نصب تخت های پزشکی توسط خانه های سالمندان ، جوامع بازنشستگی مراقبت مداوم و امکانات زندگی کمک می کند. جمعیت سالمندی که به سرعت در حال رشد است و از بیماری های مزمن رنج می برد ، تقاضای تختخواب پزشکی توسط مراکز مراقبت از سالمندان را بیشتر می کند.

اندازه بازار تختخوابی پزشکی چین با توجه به رشد جمعیت سالمندان بیش از 5.70 میلیارد دلار بود که به سرعت در حال افزایش تعداد بیمارستان ها همراه با افزایش ابتکارات دولت برای تحقیق و توسعه است. افزایش تعداد تولیدکنندگان کم هزینه تختخواب های پزشکی در کشور نیز رشد منطقه ای را گسترش می دهد. افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای توسعه امکانات بهداشتی نیز بر تقاضای تخت های پزشکی تأثیر گذاشته است. علاوه بر این ، بیماری همه گیر در حال انجام ، نیاز و اتخاذ تخت های پزشکی در کشور را بیش از پیش افزایش داده است.

برخی از بازیگران اصلی فعال در بازار تختخواب پزشکی عبارتند از: گروه آنتانو ، Besco Medical ، Gendron Inc. ، Getinge AB ، GF Health Products ، Inc ، HARD Manufacturing Company ، Inc ، Invacare Corporation و Hill-Rom Holdings از جمله دیگران. این شرکت ها به منظور راه اندازی محصولات جدید و تقویت موقعیت صنعتی خود در حال انجام اقدامات استراتژیک ، ادغام ، همکاری و مشارکت هستند. همچنین ، رهبران اصلی همچنین بر تأمین تقاضا برای تخت های پزشکی مورد نیاز برای درمان بیماران COVID-19 متمرکز شده اند.

درخواست شخصی سازی این گزارش تحقیقاتی @

https://www.gminsights.com/roc/1883

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3 بینش بازار تختخواب پزشکی

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2015 – 2026

3.3 نیروهای تأثیر صنعت

3.3.1 محرک های رشد

3.3.2 مشکلات و چالش های صنعت

3.4 تجزیه و تحلیل پتانسیل رشد

3.5 منظره نظارتی

3.6 چشم انداز فناوری

3.7 تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

3.7.1 تأثیر COVID-19 در 10 بازار عمده

3.7.2 تأثیر COVID-19 در بخشهای صنعت ، توسط 10 بازار عمده (2020)

3.7.2.1 مراقبت های ویژه

3.7.2.2 مراقبت غیر شدید

3.7.3 تأثیر COVID-19 بر زنجیره ارزش صنعت

3.7.4 تأثیر COVID-19 در رقابت صنعت

3.8 قیمت جهانی تختخواب پزشکی ، توسط شرکت ، 2019 (USD)

3.9 تجزیه و تحلیل پورتر

3.10 چشم انداز رقابتی ، 2019

3.10.1 تجزیه و تحلیل ماتریس رقابتی ، 2019

3.11 تجزیه و تحلیل PESTEL

مرور فهرست کامل مطالب (ToC) @

https://www.gminsights.com/toc/detail/medical-bed-market

درباره Global Market Insights، Inc.

Global Market Insights، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور ، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است ، که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

CONTACT: Contact Us: Arun Hegde Corporate Sales, USA Global Market Insights, Inc. Phone: 1-302-846-7766 Toll Free: 1-888-689-0688 Email: [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>