خریدار ضایعات استیل

خریدار ضایعات استیل

خریدار ضایعات استیل

ورقه‌های استیل در کشور‌ایران به طور معمول وارداتی بوده و هزینه‌های متعددی را می‌طلبد. از ورقه‌های استیل در ساخت ماشین‌های سواری، خودرو آلات و اثاثیه خانگی آشپزخانه، مصالح ساختمانی و صنعتی استعمال می‌شود. از این رو جزو فلزهای مالامال مصرف نیز محسوب می‌شود. ورقه‌های استیل در گونه های مختلف، ورق 310، 316، 304، 321 و 430 موجود می‌باشد. ارزش ضایعات ورق استیل نیز برحسب مدل آن تغییر‌و تحول کرده و مختلف است. ورقه‌های وارداتی گران‌تر بوده و هزینه‌های بیشتری را دربر می‌گیرد. ولی اهمیت توجه به بازیافت 100٪ ضایعات استیل و عدم تغییر‌و تحول در میزان مرغوب بودن آن می‌توان ورقه‌های استیل نو را از ضایعات استیل ایجاد کرد. قیمت ضایعات ورق استیل نسبت به ورق آن که عمده از ضایعات استیل کارخانجات و کارگاه‌ها ساخت شده می باشد بسیار کاهش و مقرون به صرفه‌‌تر می‌باشد.

قیمت هر کیلو استیل ضایعات

خرید کردن و فروش ضایعات استیل بر مبنا وزن و بر حسب کیلوگرم بوده و از همین روش بررسی می‌شود. ارزش هرکیلو استیل ضایعات از 6500 تا کیلویی 90000 تومان بسته به نوع ضایعات استیل و خریدار آن متعدد بوده و متغیر است. ضایعات استیل کارخانجات و شرکت‌های تولیدی اکثراً یکدست و تمیز بوده و نیازی به تفکیک آنها از دیگر ضایعات نیست. ولی ضایعات خانگی و دیگر ضایعات مانند اتومبیل های فرسوده و شیر آلات می بایست قبل از تراز بازیافت و ذوب شدن تماماً گزینه تفکیک و تحلیل قرار گرفته و جداسازی شوند. آنگاه به قطعات ریز تقسیم و فشرده شده و برای بازیافت فراهم می‌شوند. در این سطح ضایعات استیل را می‌توان وزن کشی کرده و قیمت هر کیلو استیل ضایعاتی را انتخاب کرد.

ضایعات مس تناژ بالا

انواع متفاوت استیل و موادتشکیل دهنده موجود در آن

انواع متفاوت استیل و موادتشکیل دهنده موجود در آن

ما در ابتدا به تفسیر درمورد فلز استیل و دونوع فولاد معمولی کربنی و فولاد آلیاژی پرداختیم. در اینجا راجب این دو گونه فولاد و گونه های متفاوت استیل عمده توضیح خوا هیم داد. در فولاد بی آلایش کربنی بجز کربن و بعضا عناصر معمول مانند، سیلیسیم ،منگنز، گوگرد و فسفر عنصر دیگری وجود ندارد. مهم افزودن بعضا موادسازنده به آهن آلیاژهایی ساخت می‌شود که خاصیت دوچندان عالی دارند. در اینجا اساسی افزودن کروم به آهن استیل ضد زنگ یا استنلس استیل به‌وجود می‌آید، که در درمقابل خودرگی‌های متفاوت مقاومت بالایی دارد. استیل ضد زنگ از ترکیب دستکم 10/5٪ کروم اساسی آهن بدست می‌آید.

کروم پس از ادغام اصلی اکسیژن هوا اکسید کروم تشکیل می‌دهد، که به رخ لایه‌ای روی استیل ضد زنگ قرار می‌گیرد. همین لایه چشم نمی‌شود ولی سبب ساز میگردد ارتباط در بین هوا و فلز از دربین رفته و استیل تندرست بماند. میزان عمده کروم و یکسری عنصر دیگر مانند، نیکل و مولیبدن در آهن همین لایه را تقویت کرده و خواص ضد زنگ بودن را ارتقاء می‌دهد. به همین مدل فولاد آلیاژی می‌گویند، البته وجود تیتانیوم و نیوبیوم خاصیت جوش پذیری را در استیل ضد زنگ افزایش می‌دهد.

اشکال استیل ضد زنگ یا استنلس استیل شامل، استیل نگیر یا غیر مغناطیسی، استیل بگیر یا این که مغناطیسی، استنلس مارتنزیت، استیل دوپلکس ،استیل نگیر یا غیر مغناطیسی از ترکیب، آلیاژ آهن، کروم، نیکل و کربن کاهش از 1٪ که در حالت استعمال نشده وضعیت غیر آهنربایی دارا‌هستند وبیش از 65 درصد مصرف جهانی را به خویش اختصاص داده است. استیل بگیر یا این که مغناطیسی، از ترکیب آلیاژ آهن، کروم و کربن کاهش از 1٪ تشکیل شده میباشد و خاصیت آهنربایی دارد.

استنلس مارتنزیت، از مخلوط آلیاژ آهن، کروم و کربن بالای 1٪ و مهم خاصیت آهنربایی و دشواری پذیری است. استیل دوپلکس، از ترکیب آلیاژ آهن، کروم و نیکل اهمیت ساختاری از ادغام استیل‌های مغناطیسی و غیر مغناطیسی و خواص آهنربایی.

بهترین بها ضایعات استیل خریداریم

بهترین بها ضایعات استیل خریداریم

پس در فروش ضایعات ازجمله ضایعات استیل و بسیار دقیق و حساس باشید و قبل از اینکه فروشی انجام دهید ابتدا قیمت‌های روز فروش ضایعات را بررسی کنید و از چندین شرکت استعلام بگیرید و شرکتی که مناسبترین و بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد و تا کمترین زمان ممکن حاضر می‌شود قرارداد خرید و فروش ضایعات را با شما منعقد کند و در کمترین زمان ممکن تخلیه و بارگیری ضایعات را انجام دهد و مولانا یک شرکت خوب شناخته می‌شود.

اما شرکت و تیم تخصصی ما یک شرکت حرفه ای در خرید ضایعات ازجمله ضایعات استیل می باشد که به صورت حرفه ای و تخصصی به شما مشاوره داده و در کمترین زمان ممکن سعی می‌کند بهترین قرارداد و با قیمت مناسب و حرفه ای به شما پیشنهاد بدهد که رضایت شما را به دست بیاورد.

جمع بندی

 در همین مقاله به توضیحاتی در گزینه ارزش ضایعات استیل و انواع متفاوت استیل ضایعاتی پرداختیم. امیدوارم اطلاعاتی که در اختیارتان قرار دیتا شد، مورد دقت شما واقع شده و به کارگیری لازم را از آنان برده باشید. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات جامع‌تر در گزینه اشکال مختلف استیل ضد زنگ و قیمت ضایعات استیل به سایت‌های اینترنتی ما مراجعه کرده و کسب اطلاع نمایید.

zayeatt.com

مطالب دیدنی  نماینده سازمان ملل متحد با احتیاط خوش بین است که طرف های درگیر در یمن مذاکرات به رهبری سازمان ملل را از سر خواهند گرفت