خانه هوشمند – فروش تجهیزات و اجرای هوشمند سازی خانه شما

این موضوع اگر از کلید های وایرلس استفاده شود می تواند با بهره گیری از کلید های 4 پل تعداد را به دو برساند و اگر سیستم هوشمند باسیم پیشبینی شده باشد تنها یک کلید نیاز است. نکته قابل توجه در این نوع سیستمهای هوشمند این است که تنها ارتباط بین تجهیزات هوشمند به صورت بی سیم انجام میپذیرد و ارتباط تجهیزات با مصرف کنندهها و فرمان دهندهها به صورت سیمی اتفاق میافتد. در یک خانه هوشمند شما می توانید با نصب دوربین مداربسته آی پی ( تحت شبکه ) به صورت بی سیم ( دوربین مداربسته بی سیم ) از هر نقطه ی جهان که دسترسی به اینترنت داشته باشید ، منزل خود را چک کنید . وقتی از خانه خارج شدید در هر زمانی می توانید خانه را از دور نظارت کنید و کارهایی مانند غذا دادن به حیوان خانگی تان را انجام دهید. این سنسورها سنسورهای اینترنت اشیاء IOT نیستند که به لوازم خانگی متصل می شوند. استفاده از تجهیزات دارای سطح کیفی بالا، در افزایش سطح راحتی و آسایش کاربر تاثیر مطلوب و بسزایی برجای می گذارد. خانه های هوشمند برای فراهم نمودن آسایش و امنیت بیشتر طراحی شد تا زندگی را برای افراد راحت تر کند.

زندگی در خانه های هوشمند به واسطه قابلیت دسترسی به سیستم های فرمان صوتی، تنظیمات خودکار بخش های مختلف بسیار راحت و آسایش فراوان همراه است، همچنین زندگی در چنین خانه هایی برای افراد سالمند، افراد کم توان جسمی حرکتی و یا کودکان خردسال بسیار راحت تر خواهد بود. برای داشتن خانه هوشمند در نور، کافی است با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. پیاده کردن تنظیمات Home Assistant در دستگاه به لطف تلاش های توسعه دهندگان آن به راحتی آب خوردن است. این یعنی به کمک نرم افزار Home Assistant می توانید عناصر زیادی را در ساختمان هوشمند خود کنترل کنید. دستگاهی همچون کنترلر IRF، یکی از محصولات شرکت خانه هوشمند لوکسین است، که علاوه بر امکانات دیگری که در اختیار ما میگذارد، با دقت بالا دما و رطوبت خانه را پایش می کند. اما طبق تجربه ی چندین ساله ای که در خصوص پیاده سازی خانه خوشمند در نور داشته ایم، متاسفانه اغلب به دلیل عدم در نظر گرفتن رطوبت و شرایط آب و هوایی در شمال کشور و همچنین دسترسی دشوار مراکز خانه هوشمند تهران به شمال، در اکثر مواقع مشتریان را در دردسر بزرگی می اندازند.

رله هوشمند در قوطی کلید نصب خواهد شد یا در مسیر مصرف کننده در فضای سقف کاذب از این رو نیاز به تخریب به حداقل می رسد. یکی از پروتکل های خانه هوشمند پروتکل x-10 می باشد که در سال 1795 میلادی توسط شرکت Pico Electronics ثبت شد و یکی از پروتکل های رایج است که سالها در منطقه آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفته و به سرعت در اروپا فراگیر شده است. با توجه به نوع سیم کشی هایی که توضیح داده شد و تغییراتی که برای هوشمند سازی خانه لازم است در سیم کشی در نظر گرفته شود خیلی ساده می توان به این نتیجه رسید که اگر ساختمان در حال ساخت باشد می توان از سیسم باسیم استفاده کرد و اگر ساختمان در مرحله بهره برداری می باشد یا دیگر امکان تغییر سیم کشی را نداریم باید از سیستم وایرلس جهت هوشمند سازی ساختمان استفاده کنیم. 1. با خانه هوشمند امنیت ویلا را تضمین کنید. حتما سؤالهای زیادی دربارهی روشنایی هوشمند در ذهنتان نقش بسته و کنجکاو هستید تا اهمیت سیستم روشنایی هوشمند را بدانید. برای مثال اگر در فضای نشیمن یک خانه 8 سرخط روشنایی داشته باشیم باید از 4 عدد کلید دو پل سنتی برای کنترل روشنایی استفاده شود.

برخی از مشتریان بر این باورند که اگر سیستم خانه هوشمند ویلا و یا ساختمانشان را از تهران تهیه نموده و در شمال کشور پیاده سازی نمایند، به لحاظ قیمتی و همچنین پیاده سازی درست سیستم خانه هوشمند در نور، مطمئن تر خواهند بود. 2. رطوبت شمال، بزرگترین معضلی که شرکت های غیر مقیم در شمال به آن واقف نیستند. آریا ایمن مرجع کاملی از کلیه برندهای هوشمند سازی ساختمان در نور می باشد که می تواند خدمات مختلفی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهد. در خانه هوشمند تمام وسایل و لوازم به یکدیگر متصل می باشند و به وسیله یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. از عوامل موثر در تصمیم گیری برای هوشمند سازی ساختمان برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و قیمت خانه هوشمند می باشد. سیستم های هوشمند سیمی به دلیل قابلیت طراحی ویژه مخصوص ساختمان دارای توانمندی های بالاتری در ایجاد جذابیت های بصری و معماری می باشند. اگر هم علاقه ای به Raspberry Pi ندارید، تکنولوژی های زیادی مثل فناوری های مرتبط با وضعیت آب و هوا قابلیت اتصال به این نرم افزار هوشمند سازی را دارند. به اين ترتيب، تکنولوژی ارتباطات بیسیم به راحتی میتواند تأمينکنندهی نياز ارتباطی ارسال فرمانها و پيامها و روند پاسخدهی باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از هوشمند سازی ساختمان خانه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.