تطابق ادبیات حرف آخر با کنکور

حدود 5 ماه قبل از کنکور آمدم. در همین حال ، داوطلبان کنکور به سه دسته تقسیم می شوند. گروه اول با افرادی انجام می شود که خوب کار می کنند و آرزو دارند که به اهداف خود برسند و آنچه که باید بعد از کنکور انجام دهند. گروه دوم داوطلبان کاملاً آموزش دیده که در این دوره شرکت می کنند. گروه سوم افرادی هستند که هنوز مطالعه نکرده اند اما می خواهند به تدریج به هوش بیایند و طوفانی ایجاد کنند ، اما نمی دانند چگونه شروع کنند. امروز ، خبر خوبی برای سه گروه داوطلب. برای موفقیت در پروژه 6040 در بزرگترین ماراتن علمی کشور ، این مقاله را در 5 دقیقه بخوانید.  

6040 طرحی است که توسط موسسهE حرف آخر در سال 1997 پیشنهاد شده است و توسط دانش آموزان و والدین آنها تحسین شده است. این پروژه به دو قسمت 60 و 40 تقسیم شده است. قسمت اول ، ماده 60 ، به تدریس 0 تا 100 دوره در دو ماه یا 60 روز و قسمت دوم به بررسی ، جمع بندی و حل 40 آزمون اشاره دارد. این روز ممکن است غیرقابل اعتماد باشد ، اما امروزه ، به ویژه در ایران ، مهم است که بدانیم پیشرفت تکنولوژی آموزشی اجازه 60 روز تحصیل را می دهد. توسط پروفسور عبدالرضا منتظری ، مدیر اجرایی موسسهحرف آخر تأسیس شده است. این پروژه شامل 60 ویژگی است که برای اولین بار در ایران معرفی شد و در زیر به تفصیل شرح داده خواهد شد. در ادامه می توانید اجی مجی چهارم دبستان با تدریس فرزانه صدیقی را هم مشاهده کنید.

 

100 روز حساسیت را با 6040 حرف آخر آزمایش کنید

برای اولین بار ، معلمان موسسهE کاملاً برنامه درسی کنکور ایران را تغییر داده و سبک تدریس حرف آخر را اعلام کرده اند. با این آموزش ، داوطلبان دیگر نیازی به حفظ و استفاده از فرمول هایی مانند مطالعات دینی و حفاظت از طبیعت ندارند. با این روش آموزشی ، داوطلبان می توانند همه چیز را بصری ببینند و آموزش بصری است. این نه تنها مسیر یادگیری را تسهیل می کند ، بلکه محتوا را برای مدت طولانی در چشم بیننده نگه می دارد. با این حال ، فرمول ها استفاده نمی شوند زیرا سبک هایی وجود دارد که نامزدها مجبور نیستند بسیاری از فرمول ها را حفظ کنند. می توانید از این فرم در هر موضوعی برای حل آزمونهای مختلف مرتبط با آن موضوع استفاده کنید. در ادامه می توانید مقاله تطابق ادبیات حرف آخر با کنکور را هم مشاهده کنید.

 

بیایید این مهم را با مهمترین جلسه آموزش کنکور نشان دهیم. زیست شناسی را می توان جامع ترین مبحث در زمینه تجربی دانست و می توان آن را خط به خط پیشنهاد کرد. سوالات کنکور دوره کاملاً مخلوط است ، متأسفانه ، در روش کلاسیک ، داوطلبان باید مطالب را بخاطر بسپارند و آن را درک نکنند. اما در این موسسه ، با کمک استاد مشهور زیست شناسی ایرانی ، تمام موضوعات بینایی آموزش داده شده است. علاوه بر این ، در بخش 7 مدل طلا ، دیگر نیازی به خواندن کل آزمون با یادگیری هفت الگو از همه سوالات بیولوژیکی نخواهید داشت ، بلکه فقط برای دریافت پاسخ کافی است که کمتر از نیمی از قدرت را بخوانید. کافیست روی لینک کلیک کنید تا با حرف آخر آشنا شوید و آموزش را ببینید.

آیا منابع تعدیل نشده می توانند ما را به موفقیت برساند؟

انجام ندهید! منابع خوب و پشتیبانی خوب از دو بال فقط موفقیت افراد سخت کوش را تضمین می کند. تعریف قبلی به مثلث موفقیت اشاره دارد. مثلث از یک سو تلاش خوب ، از طرف دیگر پشتیبانی خوب و از طرف دیگر منابع خوبی دارد ، اگر این سه با هم باشند ، می توانید به موفقیت فکر کنید. اما چه کسی باید یک منبع موسسه را برنامه ریزی و پیکربندی کند؟ پاسخ روشن است! مشاور حرف آخر. این بدان معنی است که علاوه بر محصولات ، به داوطلبان مشاوره رایگان ارائه می دهد تا تمام نیازها ، روش ها و روش های استخراج معادن را برای دستیابی به امنیت اهداف خود برآورده سازند.

روش مشاوره به این صورت است كه داوطلبانی كه از تعطیلات تابستانی تا اواخر پاییز ثبت نام می كنند ظرف 4 ماه ثبت نام می كنند و داوطلبانی كه پس از دو ماه وقت ندارند پرونده مشاوره را با كمك مشاور حرف آخر می بندند. خدمات مشاوره ای شامل پشتیبانی همه جانبه ، پاسخگویی به نیازهای داوطلب و ارائه آن به صورت کاملاً رایگان است. مطابق با شرایط داوطلب مشابه شرایط فوق ، آزمون ورودی برای وی بسته شده و مشکلات دانشجو حل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت مشاوره و مشاوره رایگان ، لطفاً به صفحه مشاور حرف آخر مراجعه کنید.

مشاهده ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید