ترامپ به دوستان و بسته های خود با ارسال آلو در راه خروج از در پاداش می دهد

روترها
روترها

با کمبود زمان ریاست جمهوری وی ، دونالد ترامپ به برخی از بزرگترین جمع کنندگان کمک های مالی خود جایزه های فدرال سنگین پاداش داده است که تنها دوره ریاست جمهوری وی را پشت سر می گذارد.

کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که ترامپ لابی گر برایان بالارد را به عضویت هیئت مدیره مرکز هنرهای نمایشی جان اف کندی و جف میلر نیز که یکی از لابی گران برجسته است ، به شورای یادبود هولوکاست ایالات متحده منصوب کرده است.

هر دوی این افراد برای انتخاب مجدد رئیس جمهور جمع آوری کمک های مالی بالایی داشتند. میلر گزارش داد “بیش از 3.5 میلیون دلار برای ترامپ پیروزی ، حساب مشترک جمع آوری کمک مالی که در آن کمپین ترامپ و فعالیت های میدانی کمیته ملی جمهوری خواهان برگزار شده بود ،” بسته “بود. بالارد نزدیک به 600،000 دلار برای پیروزی ترامپ جمع کرد.

ترامپ و ملانیا پس از تحریم هنرمندان ، از جوایز مرکز کندی رد می شوند

هدیه جدائی آشکار برای دو نفر از مجلل ترین حامیان مالی رئیس جمهور ، آنها را در نقشهایی تشریفاتی نصب می کند که در دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب خدمت خواهند کرد. اعضای هیئت مدیره مرکز کندی برای مدت شش سال خدمت می کنند ، در حالی که سمت ها در شورای یادبود هولوکاست آمریکا پنج سال طول می کشد.

قرارهای بالارد و میلر فقط دو انتصاب از 24 انتصاب به ارگانهای مختلف فدرال بود که روز پنجشنبه اعلام شد. هایدی استیرروپ ، رابط کاخ سفید با وزارت دادگستری ، در هیئت بازدید کنندگان آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده مستقر شد. در طی چند دقیقه از ارسال نامه انتصابات توسط کاخ سفید ، آسوشیتدپرس گزارش داد که استیرروپ ، یار دستیار ارشد کاخ سفید ، استفان میلر ، پس از فشار بر مقامات در آنجا برای اعلام اطلاعات در مورد تحقیقات در حال انجام در مورد بی نظمی های احتمالی ، از دفاتر DOJ ممنوع شده است. انتخابات ریاست جمهوری ماه گذشته.

سایر مقامات فعلی یا سابق دولت ترامپ نیز در این لیست بودند. برایان هوک ، مقام سابق وزارت امور خارجه که بر سیاست های ایالات متحده در قبال ایران نظارت می کرد ، در هیئت مدیره مرکز بین المللی دانشمندان وودرو ویلسون اسمیتسونیان جای گرفت. هوک درگیر تلاش برای برکناری مقامات وزارت خارجه بود که به اندازه کافی وفادار به رئیس جمهور نبودند ، نقشی که باعث بازرسی دقیق بازرس کل این وزارتخانه شد.

کاوشگر: وزارت امور خارجه کارکنان مجازات میراث ایران ، سیاست را مجازات کرد

ری واشبرن ، که تا سال گذشته رئیس شرکت سرمایه گذاری خصوصی خارج از کشور ایالات متحده بود (و یک اهدا کننده شش رقمی پیروزی ترامپ) ، به عضویت هیئت آموزش امنیت ملی منصوب شد.

ترامپ همچنین از Pamella DeVos ، یک اهداکننده GOP و خواهر همسر وزیر آموزش و پرورش بتسی دیووس ، برای دستیابی در هیئت مدیره مرکز کندی استفاده کرد.

از دیگر منصوبان برجسته جان کول ، همسر گرتا ون سوسترن ، مجری سابق فاکس نیوز بود. وی در هیئت بازدید کنندگان آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده فعالیت خواهد کرد. گاریک دیویس ، سردبیر شعر وب سایت تفسیر محافظه کار First Things ، برای هیئت مدیره مرکز فرهنگ عامیانه آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

برای کمیته رئیس جمهور در مدال ملی علوم ، ترامپ دیوید لگاتس را منصوب کرد ، یک مقام اداره ملی اقیانوس و جوی که هم توافق علمی در مورد تغییرات آب و هوایی ناشی از انسان را زیر سوال برده است و هم اخیراً ، نیاز به اقدامات دقیق برای کاهش سرعت گسترش از ویروس کرونا.

بیشتر بخوانید در The Daily Beast.

اخبار مهم ما را هر روز در صندوق ورودی خود وارد کنید. ثبت نام کن!

عضویت روزانه جانور: Beast Inside عمیقاً در داستانهایی که برای شما مهم هستند ، می پردازد. بیشتر بدانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>