بورس فروش دوچرخه ثابت در تهران

این نکته بسیار مهم است سیم دنده باید سفت شود ولی به هیچ عنوان نباید به مقداری کشیده شود که همترازی قرقره شانژمان و خودرو کوچک از بین برود. بنابر پیچ سیم دنده را باز نمایید تا سیم آزاد شود و بتوانیم پیچ H را به راحتی تنظیم نمایید. بنابراین پدال هایی را انتخاب کنید که مناسب پای لاغر یا چاق باشند. صندلی این دوچرخه ثابت به نسب دوچرخه ثابت ایستاده بزرگتر است و همچنین پدال در قسمت جلوتر از صندلی قرار گرفته است که ماهیت این سیستم تنها برای راحتی بیشتر وجلوگیری از آسسب دیدگی در هنگام رکاب زدن است. در ابتدا به وسیله دسته دنده که روی فرمان قرار دارد دنده عقب را در پایین ترین خودرو قرار دهید و دنده جلو دوچرخه که طبق عوض کن نامیده میشود را در بزرگترین دنده جلو قرار دهید که زنجیر روی بزرگترین سینی طبق قرار گیرد. 5. زین دوچرخه دخترانه باید بسیار راحت،نرم و ترجیحا کمی مقعر باشد تا دختر کوچکتان به جلو سر نخورد.

شانژمان های مدل XTR، XT و SLX شیمانو که در چند سال اخیر برای دوچرخه های کوهستان طراحی شده است دارای یک محفظه کلاچ برای تنظیم و جلو گیری از ضربه های وارد شده به زنجیر دوچرخه در مسیرهای ناهموار هستند. این دو پیچ کمک می کنند تا شانژمان را برای حرکت بیش از حد در کوچکترین خودرو بزگترین خودرو تنظیم کنید. H-limit screw برای تنظیم و جلوگیری از چرخیدن بیش از حد به داخل و فیکس آن بر روی خودرو کوچک است. اگر با باز کردن پیچ تنظیم H-limit screw چرخ دنده شانژمان با خودرو در یک خط راست قرار نگیرد به احتمال بسیار زیاد سیم دنده بیش از حد سفت است! زمانی که چرخ دنده شانژمان با خودرو کوچک بوسیله پیچ تنظیم H-limit screw در یک خط قرار گرفت می بایست کشش سیم دنده را تنظیم کنید. حال که زنجیر روی خودرو کوچک قرار گرفت باید تلاش کنید تا قرقره شانژمان با کوچکترین خودرو در یک خط مستقیم مطابق شکل بالا قرار بگیرد. سیم کشش تنظیم دنده هم در این بخش قرار گرفته است. سیم دنده را تاجایی بکشید و سفت کنید که تنظیم همترازی شانژمان وخودرو کوچک که در بالا گفته شد خراب نشود.

بخش اصلی سیستم دنده عقب که قابل تنظیم است و در این آموزش به آن می پردازیم شانژمان یا همان دنده عقب دوچرخه “Derailleur” نامیده می شود. بنابراین روی اهرم خلاص کردن دسته دنده چند بار فشار وارد کنید تا مطمئن شوید که در مکانیسم هیچ جایی برای خلاص شدن و دنده بیشتری وجود ندارد.این باعث می شود مطمئن شوید که دنده عقب (گیربکس عقب) به طور کامل خلاص شده است. شما به وسیله این دوچرخه می توانید به صورت نیم خیز رکاب بزنید و میزان بیشتری کالری بسوزانید. تقویت سیستم قلب و عروق، ضربان قلب تحریک میکند و باعث میشود قلب عضلانی شود و به این علت در هر انقباض خون بیشتری به رگ ها پمپاژ میشود و ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی به صورت چشم گیری کاهش میابد. دوچرخه سواری نه تنها برای کاهش وزن عالی است، بلکه مطالعات نشان می دهد افرادی که به طور منظم دوچرخه سواری می کنند، در مقایسه با سایر افراد، از آمادگی جسمانی بهتری برخوردارند و خطر کم تری آن ها را جهت ابتلا به دیابت، بیماری های قلبی و سرطان تهدید می کند. تحقیقات نشان میدهد افرادی که برای رسیدن به محل کار خود از دوچرخه استفاده میکنند خوشحالترین کارمندان آن شرکت هستند.

آسان برای استفاده – آنها قابل استفاده برای همه افراد هستند، حتی کسانی که تازه شروع به ورزش کرده اند. L-LIMIT SCREW برای تنظیم و جلوگیری از چرخیدن بیش از حد به خارج و فیکس دنده روی خودرو بزرگ است. پیچ های تنظیم “H” و “L” برای جلوگیری از چرخیدن بیش از حد به داخل و یا به سمت خارج به حالت تعلیق تنظیم می شوند. فعالیتهای ورزشی در هر مکانی ازجمله منازل بهعنوان بهترین تصمیم برای جلوگیری از افزایش وزن و بیماریهای قلبی و عروقی و تضمین سلامتی خواهد بود. شما همچنین می توانید هزینه های خود را با دسترسی به تخفیف های منحصر به فرد کاهش دهید، به ویژه اگر به دنبال ایجاد یک باشگاه ورزشی هستید. مینی بایک را نیز میتوان به عنوان یک نوع از انواع دوچرخه ثابت خانگی نام برد که به کاربر اجازه میدهد در زمان صحبت کردن با تلفن، کار با رایانه، هنگام تماشای تلویزیون، یا برخی مشغولیتهای دیگر به تمرین با آن بپردازد و از وقت خود نهایت استفاده را ببرد. مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی را در بین انواع برندهای موجود در فروشگاه هایپرجیم میتوانید پیدا کنید و نوع دوچرخه ثابت خانگی متناسب با ویژگیهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت تنتوری لطفا از سایت ما دیدن کنید.