برای تعطیلات به خانه می روید؟ کالج ها می گویند آزمایش ویروس بگیرید

SALT LAKE CITY (AP) – در حالی که دانشجویان آماده می شوند برای تعطیلات به خانه خود بروند ، برخی از مدارس به سرعت آزمایش COVID-19 را افزایش می دهند تا با گسترش ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده ، از گسترش بیشتر عفونت جلوگیری کنند.

از زمان بازگشایی برخی دانشکده ها در پاییز امسال ، هزاران مورد به دانشگاه ها متصل شده و دانشجویان را مجبور به قرنطینه در خوابگاه ها کرده و کلاس ها را به صورت آنلاین تغییر می دهند. اکنون ، بسیاری از دانش آموزان برای شکرگذاری به خانه می روند و خطر شیوع ویروس در خانواده ، دوستان و سایر مسافران را افزایش می دهند.

امیلی راندز ، دانشجویی که به جمع آوری داده ها در مورد برنامه های آزمون دانشگاه در سراسر کشور برای ابتکار کالج بحران در کالج دیویدسون کمک می کند ، گفت: “مسئولیت و دامنه تأثیر آن فقط به عهده دانشجو نیست ، بلکه به افراد نزدیک نزدیک است.”

برنامه های همه گیر دانشکده ها بسیار متفاوت است. محققان ابتکار در حالی که حدود 1400 مدرسه را ردیابی می کردند ، حدود یک سوم کالج های چهار ساله به طور عمده شخصاً پاییز امسال آغاز به کار کردند.

فقط حدود 100 کالج در ابتدا ، بدون توجه به علائم ، به عنوان بخشی از برنامه های بازگشت به مدرسه ، همه دانشجویان را هفته ای یک یا دو بار آزمایش کردند. کریستوفر مارسیکانو ، استاد آموزش و پرورش در دیویدسون ، بنیانگذار این پروژه ، گفت: بسیاری دیگر از نمونه های تصادفی دانش آموزان را آزمایش کردند یا کسانی که علائم داشتند را آزمایش کردند – هیچ یک از آنها برای جلوگیری از گسترش بیماری کافی نیست.

از اوایل ماه نوامبر ، محققان شاهد افزایش قابل توجه دانش آموزان در مدارس بوده اند که دانش آموزان را ملزم به آزمایش قبل از شکرگذاری می کند. برای بسیاری از دانشکده ها ، این تعطیلات پایان یادگیری حضوری برای سال است ، آیا انتقال کلاسهای آنلاین همیشه طرحی بود که دانشجویان را از بازگشت ویروس به دانشگاه باز می دارد یا اینکه این پاسخ به عفونتهای فزاینده ای در سراسر کشور است که اکنون از آن فراتر رفته است. 11.7 میلیون

بعضی از کالج ها برای پرداخت هزینه های اضافی آزمایشات به ایالات متحده متوسل می شوند ، در حالی که بعضی دیگر از کالج ها به دانشمندان خود متکی هستند.

دانشگاه نوتردام پس از هجوم هزاران هوادار فوتبال ، بسیاری بدون ماسک ، به زمین در South Bend ، ایندیانا هجوم آوردند و مهمانی هایی را برگزار کردند تا در این ماه نارضایتی بیش از حد از زمان اضافه شدن Clemson را جشن بگیرند. کسانی که آزمون را کامل نکردند نمی توانند در کلاس های بعدی ثبت نام کنند.

دانشگاه وندربیلت در نشویل ، تنسی نیز مانند سیستم دانشگاه های دولتی در نیویورک ، چنین الزامی را دارد.

با این حال ، دانشگاه پیتسبورگ دانشجویان را قبل از عزیمت آزمایش نمی کند ، زیرا نگران است که یک آزمون غیرقابل اعتماد باشد و نتیجه منفی می تواند به دانشجویان احساس امنیت کاذب دهد.

دکتر جان ویلیامز ، مدیر دفتر پاسخ پزشکی COVID-19 مدرسه گفت: “آنها بلافاصله می خواهند با دوستان دبیرستانی و خانواده هایشان دور هم جمع شوند و شیوع زیادی خواهد داشت.”

بسیاری از مدارس ، از دانشگاه تگزاس در آستین گرفته تا دانشگاه ایالتی اوهایو ، در جایی بین این آزمایش قرار می گیرند ، آزمون های تشویقی اما اجباری نیستند. فرمانداران هفت ایالت شمال شرقی ، از جمله نیویورک ، از کالج های منطقه خواستند تا آزمایشاتی را برای همه دانشجویانی که برای شکرگذاری به خانه می روند فراهم کنند.

معدود موسساتی که از قبل بطور منظم دانش آموزان را حتی بدون علائم آزمایش می کنند ، نیازی به تغییر زیادی ندارند.

دانشگاه ایلینوی روزانه حدود 10 هزار آزمایش بزاق انجام می دهد و هر دانش آموز را هفته ای دو یا سه بار با آزمایشی که توسط محققان خود تهیه کرده است ، گرفتار می کند. یک برنامه مورد نیاز به دانشجویان یادآوری می کند که آزمایش شوند و به کسانی که در حین قرنطینه آزمایش مثبت می دهند ردیابی می کند. این برنامه همچنین شامل اسکن مورد نیاز برای ورود به ساختمانهای دانشگاه است ، فقط به افرادی که از آزمون خود مطلع هستند اجازه می دهد.

“بیل جکسون” ، مدیر اجرایی انستیتوی همکاران Discovery دانشگاه و کمک به اجرای طرح واکنش همه گیر مدرسه ، گفت: “مردم اکنون آن را دوست دارند. آنها احساس می کنند ، در آخر روز ، این مکان امن ترین مکان در جهان است.” همچنین شامل ماسک پوشیدن و فاصله گذاری اجتماعی است.

راندز ، جمع آورنده اطلاعات دانش آموزان ، گفت: برای مدارس دیگر ، یافتن و پرداخت هزینه های آزمون در میان نابسامانی های اقتصادی مربوط به ویروس مانع بزرگی بوده است.

وی گفت: “این فقط نمی تواند این سرزنش دانشجویان و دولت ها باشد … من واقعاً فکر می کنم ، در این مرحله ، ما باید به دنبال دولت های ایالتی و دولت فدرال باشیم تا مسئولیت هایی را داشته باشند.” “بسیاری از موارد COVID در ایالات متحده از م institutionsسسات عالی تر تأمین می شود – این باید هدف مداخلات باشد. “

دولت ها در بعضی از نقاط ، مانند کارولینای شمالی ، که ایالت قبل از تعطیلات آزمون را به مدارس ارائه می دهد و یوتا ، که فرماندار آزمایش هفتگی را از ژانویه انجام داده و ایالت با کیت های تست پاسخ سریع کمک می کند ، درگیر می شوند. .

در دانشگاه سنت توماس در سنت پل ، مینه سوتا ، ایالت به تهیه 3500 آزمون قبل از وقفه شکرگذاری کمک کرد. پیش از این ، فقط دانش آموزان با علائم و برخی در تماس نزدیک با یک فرد مبتلا به COVID-19 قادر به آزمایش بودند.

اما اکنون کمبود نیروی پزشکی برای انجام آزمایشات اضافی وجود دارد. وی گفت که این بدان معناست که دانشکده ای مانند استاد روزنامه نگاری ، مارک نوزیل ، با شروع آزمایشات گسترده دانشگاه از روز چهارشنبه ، با انجام حدود 100 تست در ساعت ، وارد دانشکده شده است.

نویزیل گفت: “دولت آزمایشات را به شما ارائه می دهد و سپس می گوید:” موفق باشید ، زیرا پرسنل پزشکی کافی برای دور زدن نیستند. ” “البته ما خدمات بهداشتی داریم و پرستار داریم ، اما آنها مانند سگ کار می کنند و تعداد کافی آنها نیست.”

برای دانشجویان ، در دسترس بودن آزمایش می تواند تسکین دهنده باشد.

بن فرنی ، 24 ساله متخصص ارتباطات در دانشگاه ایالتی وبر در شمال یوتا ، اخیراً در یک میز پاسخ سریع در یک میز تاشو که در سالن اجتماعات اتحادیه دانشجویی مستقر شده بود ، تست داد. وی تابستان امسال ویروس را گرفت ، اما چون هنوز مشخص نیست که مصونیت چه مدت طول می کشد ، او می خواهد اطمینان حاصل کند که دیگر به آن مبتلا نمی شود.

فرنی گفت: “من فکر نمی کنم که در زندگی ام چنین بیماری داشته باشم.” وی گفت که ظاهرا ویروس را به والدین و دو خواهر و برادرش منتقل کرده است ، حتی قبل از اینکه بفهمد بیمار است.

وی گفت: “2020 بسیار پر از ناشناخته است ، داشتن آن در پشت ذهن من آسان است.” آزمایش منظم “به من کمک می کند تا جلو بروم ، بدانم که حضور من در اطراف افراد دیگر تهدیدی برای آنها نیست “

___

مایکل کیسی ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در بوستون و عضو سپاه AP / Report for America Statehouse News Initiative ، سوفیا اپولیتو در سالت لیک سیتی ، در این ماجرا سهیم بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>