انگلیس تصمیم گرفت برنامه های خرج دوران ویروس را فاش کند

دولت انگلیس ، روز چهارشنبه ، به دنبال حمایت از اقتصاد ویران شده همه گیر و آینده کشور پس از Brexit ، از برنامه های هزینه ای که در انتظار آن است انتظار می کشد.

ریشی سوناک ، وزیر دارایی ، یک هفته قبل از پایان یک ماه محدودیت های انگلیس برای کاهش موج دوم عفونت ها ، بررسی هزینه های خود را به پارلمان ارائه می دهد.

وزیر امور مالیاتی نتیجه بررسی خود را تعیین می کند که بودجه های منابع و سرمایه وزارت امور خارجه را برای سال 2021/2022 تعیین می کند.

دولت راست انگلستان در سال جاری میلادی تاکنون میلیاردها میلیارد دلار صرف مبارزه با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس ، یارانه دادن به مشاغل بخش خصوصی و تقویت خدمات ملی بهداشت ملی (NHS) کرده است.

سخنرانی او در حالی صورت گرفت که رقابت جهانی برای واکسن ها تقویت امیدها برای بازگشت به حالت طبیعی است ، به ویژه در انگلیس که بالاترین میزان کشته شدن ویروس کرونا در اروپا را دارد.

بررسی اساسی این هفته بیش از حد معمول توجه را به خود جلب کرده است زیرا دولت در ماه سپتامبر تصمیم گرفت بودجه برنامه ریزی شده پاییز Sunak را به دلیل آشفتگی مزمن ویروس کاهش دهد.

– “شوک اقتصادی برهنه” –

سوناک آخر هفته گذشته هشدار داد كه اقتصاد انگلیس به دلیل Covid-19 تحت “فشار عظیمی” قرار دارد – و كاهش خدمات عمومی در میان افزایش وام را منتفی دانست.

اما وی از گفتن اینکه آیا وی یك توقف دستمزد بخش دولتی را تحمیل خواهد كرد یا خیر ، اتحادیه ها و حزب اصلی حزب مخالف حزب كار را رد كرده است.

در کنار بیانیه ، اداره نظارت بر مسئولیت بودجه (OBR) آخرین پیش بینی های رشد اقتصادی خود را منتشر می کند که جزئیات مربوط به عواقب همه گیر را بیان می کند.

سوناک به روزنامه ساندی تایمز گفت: “مردم مقیاس شوک اقتصادی را لمس خواهند کرد.”

“ما می توانیم داده ها را هر ماه ببینیم ، و بدیهی است شوکی که اقتصاد ما در حال حاضر با آن روبرو است قابل توجه است.”

این ناظر همچنین تأثیر جدیدترین محدودیت های ویروسی انگلیس را که باعث نگرانی گسترده یک رکود اقتصادی تحت فشار قرار گرفته است ، قبل از بهبود مورد انتظار در سال 2021 ، بررسی می کند.

انگلیس با ثبت بیش از 54000 مرگ از یک میلیون و 400 هزار مورد یکی از کشورهای آسیب دیده در جهان بوده است.

– استقراض به موشک تنظیم شد –

همچنین انتظار می رود OBR انفجاری در استقراض عمومی را که ممکن است برای سال مالی جاری به 400 میلیارد پوند برسد ، آشکار کند ، زیرا بدهی عمومی بیش از 2.0 تریلیون پوند است.

روز شنبه ، پیش از بررسی هزینه ها ، خزانه داری 3 میلیارد پوند دیگر را برای حمایت از NHS در مقابله با ویروس کرونا رونمایی کرد.

به عنوان بخشی از این بسته ، 1 میلیارد پوند برای رسیدگی به پرونده های عقب مانده خدمات بهداشتی هزینه می شود – پرداخت حداکثر یک میلیون چک اضافی ، اسکن و اقدامات اضافی برای کسانی که از زمان شیوع بیماری درمان آنها به تأخیر افتاده است.

همچنین انتظار می رود روز چهارشنبه سوناک جزئیات یک طرح سرمایه گذاری گسترده زیربنایی 100 میلیارد پوندی را برای مدرن سازی شبکه حمل و نقل انگلستان و کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوایی ارائه دهد.

در ماه نوامبر ، دولت نخست وزیر بوریس جانسون در تلاش برای جلوگیری از افزایش عفونت های ویروسی چهار هفته محدودیت سخت را اعمال کرد.

مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها برای جلوگیری از اختلال در آموزش و پرورش باز مانده اند اما مغازه ها و خدمات غیر ضروری که مجبور به تعطیلی شدند مجبور به تعطیلی شدند.

همچنین به کارمندان ادارات گفته شده است تا جایی که امکان دارد از خانه کار کنند.

این محدودیت ها قرار است در تاریخ 2 دسامبر تا حدی برداشته شود و تا حدی به مشاغل کمک کند.

اما همچنان می تواند اختلال ایجاد شود ، زیرا جانسون گفت این کشور با توجه به میزان آلودگی به سه طبقه محدودیت بازگشت.

مناطق آسیب دیده می توانند مشاغل و خدمات را بسته یا محدود ببینند.

وی روز دوشنبه به پارلمان گفت: “ما قرار نیست اقدامات ملی را به صورت كوچك و آزاد برای همه آزاد كنیم.”

jbo-rfj / adp

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>