امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید

در واقع، بسیاری از فروشگاهها شرایطی را فراهم کردهاند که با خرید اینترنتی آیفون 13 ، طرفداران کمپانی اپل تنها نصف مبلغ اصلی را بپردازند و با پرداخت مابقی این مبلغ به صورت اقساطی، آیفون 13 را در دستشان بگیرند. پیشرفت گوشیهای اپل تا حدی بوده که به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران، آیفونهای جدید کاملترین و مطمئنترین انتخاب برای ثبت تصاویر هستند. بعد از گذشت شش سال این دو در سال 1977 نخستین محصول این شرکت را که یک رایانه شخصی بود با نام رایانه شخصی اپل معرفی و عرضه کردند.

مشخص است کارشناسان اپل بالاخره صدای انتقاد کاربران خود نسبت به ناچ بزرگ آیفون را شنیده و تمام تلاش خود را کردند که آن را تا حد زیادی اصلاح گوشی آیفون کالیوز کنند. آیفون ۱۳ پرو به نمایشگری 6.1 اینچی از نوع OLED Super Retina XDR مجهز شده است که از فناوری promotion نیز بهره میبرد. طراحی ایفون ۱۳ پرو دست خوش تغییر چندانی نشده و شباهت زیادی به نسخه سال پیش دارد، اما به نظر شما چرا طراحی آیفون ۱۳ پرو با این که بسیار ساده است هیچوقت تکراری نمیشود و همه را به خود جذب میکند؟ اپل اعلام کرده باتری ایفون ۱۳ پرو تا 1.5 ساعت شارژدهی بیشتری نسبت به نسخه 12 پرومکس دارد.

همچنین این صفحه نمایش روشنایی حداکثری 1200 نیتی دارد و نسبت به نسل گذشته خود تا 25 درصد روشنتر است. همچنین اپل بالاترین مجوز مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را برای این مدل گرفته است و با گرفتن گواهی IP68 گوشی ۱۳ پرو تا 30 دقیقه در عمق 6 متری دوام میآورد. همچنین این تراشه دارای 6 هسته پردازشی و 2 هسته عملکردی است. همانطور که اشاره کردیم در ایران به دلیل تحریم و مشکلات دیگر نمایندگی معتبر اپل وجود ندارد و این موضوع مشکلاتی را برای خریداران محصولات اپل به وجود آورده است.

جابز از بههیچوجه از طراحی POKR1 رضایت نداشت و آن را شبیه به محصولات اپل نمیدانست. اپل ۱۳ پرو از بهترین مواد ساخته شده و پنل جلو و پشت از شیشه سرامیکی ساخته شده و به خوبی مقاوم شده است. آیفون ۱۳ پرو در 4 نسخه با رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 128گیگابایتی، 256 گیگابایتی، 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی عرضه میشود که برای اولین بار است که آیفون از حافظه 1 ترابایتی برای گوشیهای هوشمند خود استفاده میکند و ظرفیت حافظه داخلی گوشیهای هوشمند را به نسل جدیدی هدایت میکند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد گوشی آیفون صوتی سیماران لطفا به بازدید از وب سایت ما.